اخبارهمه

خبر فوري/بهرام هوشيار از عضويت در شوراي شهر داريون استعفا كرد/ يوسف بذرافكن جايگزين احتمالي بهرام هوشيار

بهرام هوشيار كه با 2 هزارو160 راي در انتخابات شوراي اسلامي شهر داريون به عنوان نفر اول انتخاب شده بود روز گذشته استعفاي خود را به ناصر شرفي رييس شوراي اسلامي شهر داريون اعلام كرد.
به گزارش داريون نما بر اساس قانون هر عضو شوراي اسلامي كه قصد استعفا داشته باشد بايد استعفاي خود را به رييس شورا تحويل دهد و در صورت موافقت رييس شورا استعفايش پذيرفته مي شود.

بهرام هوشيار كه به عنوان نماينده اول مردم داريون براي شوراي شهر برگزيده شده بود استعفا كرد

بهرام هوشيار در گفت و گو با سايت داريون نما با تاييد استعفاي خود اظهار داشت : در گفت و گويي كه با زارع شهردار داريون داشتم وي اعلام كرد كه استعفاي من از سوي ناصر شرفي رييس شوراي شهر داريون مورد موافقت قرار گرفته است.
اين عضو مستعفي شوراي شهر داريون درباره دلايل استعفايش گفت: به دليل شرايط كاري و اينكه منزلم هم در خارج از داريون(شيراز) قرار دارد تصميم گرفتم از عضويت در شوراي شهر داريون استعفا دهم.
هوشيار افزود: به دليل مشغله كاري نمي توانستم همكاري و نظارت كاملي بر شهردار و شوراي شهر داشته باشم
به همين دليل تصميم گرفتم از شورا استعفا دهم تا نفر بعدي كه در داريون حضور دارد بتواند بهتر و بيشتر در خدمت مردم باشد.
بهرام هوشيار در ادامه اين گفت و گو اظهار داشت: من تمام تلاشم را در اين مدت انجام دادم. در دوره دو ساله اول كه رييس شورا بودم مهر شورا هميشه همراهم بود تا كارهاي مردم را انجام بدهم.

به احتمال زياد يوسف بذرافكن كه به عنوان عضو علي البدل شورا معرفي شده بود عضو جديد شوراي شهر داريون و جايگزين بهرام هوشيار خواهد شد

وي گفت: من تا حد توانم كار خود را در شورا انجام دادم با اين حال ضمن تشكر از همه مردم داريون بابت كم كاري هاي انجام شده حلاليت مي طلبم.
به گزارش داريون نما به احتمال زياد يوسف بذرافكن كه در انتخابات شوراي شهر داريون به عنوان عضو علي البدل انتخاب شد جايگزين بهرام هوشيار در شوراي اسلامي شهر داريون خواهد شد.

11 دیدگاه

  1. آقای هوشیار مردی متدین ،ولایت مدار و دلسوز است ، مردم متدین داریون به خاطر تدین ایشان بالا ترین رای را به ایشان دادند . آقای هوشیار از لحاظ معنوی از شخصیتی والا برخودار هستند و هیچگاه به دنبال کسب دنیا و مقام نبوده اند و هم اکنون به عنوان معاونت محترم پرورشی ناحیه چهار شیراز از افتخارات داریون هستند خداوند ایشان را حفظ نماید و بر توفیقات ایشان بیفزاید .

  2. سلام:شما دو سال است از داريون رفته اي فكر نمي كني كمي براي استعفا دور شده است ؟و پشت پا به اعتماد مردم زده اي ؟

    1. با سلام و احترام و تشكر از پايگاه داريون نما كه اين شرايط را فراهم كرده است ‘مدت يازده ماه است كه محل كار بنده به شيراز متفل شده و در اين مدت نيز در رفت و آمد بوده ام چون از عضو شورا هم كه بگذريم داريون زادگاه بنده است و بنده تعلقات زيادي به داريون دارم و تعهد بنده چهار سال بوده است و بعد به آن اضافه شد در اين مدت نيز خداوند متعال را بسيار سپاسگزارم كه در حد توان خود تلاش كرده ام

  3. زحمات اقای هوشیار بر هیچکس پوشیده نیست و ما تقاضا داریم که ایشان این یکسال باقیمانده را هم بمانند چون واقعا به تجربه ایشان نیاز است .منزل هم مشکلی ندارد ایشان میتوانند مسیر را رفت وامد کنند

  4. ضمن سلام خدمت دوست خوبم جناب آقای هوشیار.از زحمات آقای هوشیار باید قدرانی شود انشاالله در پست های که ایشان دارند می توانند داریون را بیشتر کمک کنند و روزی برسد که شاهد خدمات بیشتر آقای بهرام هوشیار به داریون باشیم و قدر دان زحماتش باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا