ديدگاههمه

شباهت شورای اسلامی شهرداریون با شورای اسلامی شهر شیراز!

سال گذشته و در پی بازداشت چند عضو شورای اسلامی شهر شیراز، ادامه حضور دو عضو از اعضای بازداشت شده تا زمان تعیین تکلیف نهایی در خصوص اتهامات وارده، دارای اشکال قانونی تشخیص داده و از آن دو عضو خواسته شد تا نهایی شدن موضوع، از حضور در جلسات شورای شهر شیراز خودداری کنند.


حالا و پس از گذشت بیش از6ماه، با اعلام رسمی فرمانداری، رییس شورای شهر شیراز رسما از دو عضو علی البدل برای شرکت در جلسات شورا دعوت کرده و این دوعضو به تازگی مراسم سوگند خود را به جا آوردند.
در شورای اسلامی شهرداریون نیز پس از استعفای بهرام هوشیار از عضویت در شورای اسلامی شهر داریون عضو علی البدل این شورا-یوسف بذرافکن- باید در شورا حاضر شده و سوگند یاد کند.
حضوربا انگیزه حجت الاسلام میری‮ ‬و محمد حقنگر‮ دو عضو علی البدل شورای اسلامی شهر شیراز در جلسات این شورا نشان می دهد که یک سال هم زمان مناسبی برای خدمت به مردم است.
این کار را باید یوسف بذرافکن نیز انجام دهد و با حضور در شورای اسلامی شهر داريون آنچه در توان دارد برای خدمت به مردم به کار گیرد.

6 دیدگاه

  1. سلام علیکم در حالی که می توان قسمتی از نظریات کاربران را گذاشت یا آن را تعدیل کرد نباید همه را کامل سانسور کرد

  2. فرقش اینه که به اقای هوشیار الحمدالله هیچ اتهامی وارد نشده و خودش کنار رفته بجز مساله سکونت در شیراز که ان هم اتهام نیست.و بیشتر بخاطر مسایل شخصی است.

  3. من هم فکر میکنم این قیاس قیاس مع الفارق هست .شیراز با آن همه وصعت در یک ساعت هم اگر پستی در اختیار شما بگذارند کار های زیادی میتوانی انجام دهی ولی در داریون 10سال هم کم هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا