اخبارهمه

در پيامي به داريون نما؛اسماعيل ياري فر از همشهريان داريوني اش تشكر كرد

روز گذشته اسماعيل ياري فر يكي از كانديداهاي مجلس شوراي اسلامي كه اصالتا اهل داريون است با ارسال ايميلي به سايت داريون نما از كساني كه در انتخابات اخير مجلس شوراي اسلامي به او راي داده بودند تشكر كرد. در ادامه متن نامه او را ملاحظه مي كنيد.

اسماعيل ياري فر در حال بازديد از موسسه خيريه نرجس شيراز

باسلام خدمت همشهریان خوب خودم در شهر باصفای داریون؛ از اینکه توانستم از  طریق سايت داريون نما ارتباطی با اعضای خانواده خودم برقرار نمایم بسیار خوشحال و مسرورم.

بدون شک وجود جوانان برومندی چون شماها مارا به آينده داریون امیدوار تر می کند جادارد از همه مردم داریون خصوصا جوانان عزیز از لطفی که در انتخابات مجلس نهم به فرزند وبرادر خودشان داشتند تقدیر وتشکر نموده ودر آستانه ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن از همگی طلب التماس دعا نمایم. به خصوص از برادر ارجمندم حاج آقا عزیزی امام جمعه محترم داريون که نعمت بزرگی برای منطقه داریون هستند .انشاالله در آینده بتوانم در کنار شما باشم.

3 دیدگاه

  1. واقعا ورود به صحنه ی انتخابات یک شجاعت خاص لازم دارد و آقای یاری بعنوان یک داریونی وارد این رقابت شد تا دین خود را ادا کند مهم ادای تکلیف است نه نتیجه، به هر حال ایشان پیروز این انتخابات محسوب می شود ، چه بسا کسی رای هم بیاورد اما نتواند ادای وظیفه کند و مدیون مردم باقی بماند .ما حس مسولیت پذیری و و ظیفه شناسی و قدر دان بودن ایشان را تحسین می کنیم .بسیار دیده ایم که کسانی حتی رای هم آورده اند اما از مردم تشکر نکرده اند و در واقع مردود شده اند .شرکت در یک انتخابات سالم ،حقه بازی نکردن ،دروغ نگفتن و صادق بودن با مردم پیروزی است ،

  2. ای کاش آنهایی که رای آورده اند هم برای تشکر از مردم تا چهار سال آینده یک بار به داریون بیایند

  3. مهم این است که اقای یاری فر برای ما همیشه اول است و رای هم اورده است و نماینده مردم داریون است نیازی نیست که از حق مردم داریون در مجلس دفاع کرد بلکه هر داریونی در هر کجا که باشد میتواند از مردمش دفاع کند که اقای یاری فر عزیز هم اینکار را میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا