ديدگاه

سخني با مسوول نمايندگي آموزش و پرورش داريون؛آقاي زارع يك طرفه به قاضي نرويد!

من يكي از شاگردان دوران راهنمايي آقاي يوسف بذرافكن هستم. هر جا كه لازم باشد قسم مي خورم و در پيشگاه عدل اللهي شهادت مي دهم كه ايشان در طول سالها خدمت در آموزش و پرورش جز خدمت به خلق خدا و رضايت خدا هدف ديگري نداشته و ندارند.

اتفاقا بنده از كانون فرهنگي وحدت آموزش و پرورش داريون هم شناخت دارم. براي آشنايي با اين كانون راه درازي در پيش نيست كافي است به همين سايت داريون نما مراجعه كنيد و گزارش:“اينجا بوي صميميت مي دهد” را مطالعه كنيد. آن وقت دستتان مي آيد كانون داريون چقدر امكانات و نيروي انساني كارآمد دارد.

لطفا به قسمتي از جوابيه مسوول نمايندگي آموزش و پرورش داريون توجه كنيد:“برادر یوسف بذرافکن با داشتن ۲۷ سال سابقه کار به دلیل اینکه نزدیک به بازنشستگی است و به دلیل اینکه در دوران بازنشستگی از حقوق بیشتری برخوردار گردد خودشان تقاضای تصدی پست مدیریت دبستان حقیقت جو داریون را داشته و با اصرار خودشان و نه به استعفا در سمت مدیر دبستان مذکور منصوب گشته اند و این به خاطر تاثیر حق مدیریت ایشان در حقوق بازنشستگی نامبرده بوده است نه به علت کمبود امکانات و نیروی انسانی .”

آقاي زارع چرا اصرار آقاي يوسف بذرافكن مبني بر كناره گيري از كانون وحدت آموزش و پرورش را با ديد منفي نگاه كرده ايد؟

به اين فكر كرده ايد كه اصرار يوسف بذرافكن براي استعفا ممكن است از كمبود امكانات و نيروي انساني باشد؟

يوسف بذرافكن اگر دنبال حق مديريت بود 15 سال عمر خود را در كانون آن هم بدون دريافت حق مديريت صرف نمي كرد؟

نه، آقاي زارع اين جواب يك عمر زحمت و مرارت يوسف بذرافكن نيست كه بياييد و بگوييد ايشان به دليل دريافت حق مديريت استعفا داده اند.

شما بايد مي گفتيد وي 15 سال از حق مديريت خود گذشته تا به فعاليتهاي فرهنگي در آموزش و پرورش بپردازد. گيريم كه اصلا هدف يوسف بذرافكن دريافت حق مديريت بوده به نظر شما حالا كه وي در آستانه بازنشستگي است نبايد به فكر آينده خود و خانواده اش باشد؟

آقاي زارع من شما را انسان شريف،با اخلاق،اهل فهم و با معرفتي مي دانم. اعتقاد شخصي ام اين است كه شما جزو بهترين مسوولين نمايندگي آموزش و پرورش داريون بوده ايد. اما گمان مي كنم درباره يوسف بذرافكن و جوابيه اي كه داده ايد و در سايت داريون نما هم منتشر شده -كه البته به نظر من مدير سايت داريون نما نبايد آن را منتشر مي كرد- تند رفته و از عدالت خارج شده ايد.ما از شما توقع بيشتري داريم. حق يارتان.

نكته: سايت داريون نما به عنوان رسانه اي بي طرف آمادگي دارد تا حرف هاي مسوول نمايندگي آموزش و پرورش داريون را هم  بر اساس قانون مطبوعات با همين تعداد كلمه منتشر كند.

 

11 دیدگاه

 1. سلام ضمن تشكر از نويسنده اين مطلب
  اگر اشتباه نكنم طبق قانون مطبوعات مطلبي را كه داريون نما به عنوان جوابيه نمايندگي آموزش و پرورش به روي سايت گذاشته جزء قوانين و از حقوق فردي ويا… است كه مطلب براي ايشان(نمايندگي آموزش و پرورش) نوشته شده است و هنگامي كه جوابيه ميفرستد بايد حتما روي سايت گذاشته شود و اين خود بي طرفي سايت داريون نما را مي رساند .

 2. حالا چرا شما خودت رو ناراحت میکنی.ما نیز ایشون رو سالهاست که میشناسیم ولی اینجا قابل عنوان کردن وبحث نیست

 3. باسلام
  ماوقتی به 20الی 25سال گذشته بر میگردیم می توانیم این ادعاراکنیم که کمتر کسی به اندازه آقای بذرافکن ازلحاظ فرهنگی برای داریون خدمت کرده است هرچند افراد دیگر هم زحمات زیادی کشیده اند.شاهد این مدعاتشکیل هیئت مذهبی قاسم بن الحسن (ع)وحضور دائم ایشان درطول این سالهادراین هیئت و کتابخانه ولی عصر(عج)بدون هیچ مزد مادی وفقط از سر اخلاص وتربیت شاگردانی موفق میباشد .
  این مطلب را از این باب گفتم که دلسوز بودن ایشان درامور فرهنگی بر کسی پوشیده نیست و دلیلی بر فعالیت 15ساله ایشان بدون حق مدیریت در کانون فرهنگی وحدت بوده است . وجود مشکلات موجود درکانون وحدت باتوجه به گزارشات موجود در سایت واظهار نظرهای سایر دوستان وخود آقای بذرافکن امری محرز می باشدو اگر انگیزه مالی هدف ایشان بوده است سالهای قبل می بایست تقاضای جابجائی می کردندهرچندبفکر معیشت وباز نشستگی بودن نیز تصوری درست می باشد. جا داشت نمایندگی آموزش وپرورش در بیانیه خود ابتدا از زحمات ایشان تشکر کرده وباقبول مشکلات بعدا نظر خود رااعلام می کرد چراکه تشکر از پرسنل خدوم از اصول مدیریت می باشد .
  البته ناگفته نماند آقای زارعی هم که بنده ایشان رانمی شناسم با توجه به نظرات کاربران سایت انسان فرهیخته ای می باشند وغرض خاصی نداشته اند .

 4. سلا دوستان ، برهیچ کس زخمات جناب بذرافکن پوشیده نیست و جای تقدیر وتشکر دارد یادم می آید در جلسه ای نبودکه یوسف بذرافکن تقاضای احداث ساختمان کانون نکرده باشند ویا مکاتبات عدیده ای به مسئولین مختلف نداشته باشند .ولی فکر می کنم از سخنان جناب زارع سوء برداشت شده ، جهت روشن شدن این موضوع خدمتتان عرض کنم که چون مدیران مدارس به نسبت سایر فرهنگیان از حقوق بیشتری به واسطه گرفتن حق مدیریت برخوردارند، همکارانی که درشرف بازنشستگی هستند برای برخورداری از این مزایای مدیریتی در دوران بازنشتگی باید حداقل دوسال آخر خدمت خود درسمت مدیر یا معاون مدارس انجام وظیفه کنند.احتمالا منظور جناب آقای زارع همین بوده است ونه خدای نکرده جسارت به همکار عزیزمان

 5. سلام علیکم جناب آقای خورشیدی یکی ازشاهدان این حقیر است که از روی حق انصاف نطر داده است .حقیر حتی تا آخرین روز های سال تحصیلی جاری هم پیگیر احداث کانون بوده و اسناد آن هم موجود است اما متاسفانه آشنایی ندارم تا خارج از ضابطه برای کانون کار ی کند و گوش مسولین هم بدهکار این حرف ها نیست و هنوز هم آرزویم احداث کانون سربلندی و پیشرفت آن است همان طور که آقای جهانی پیگیر احداث مدرسه راهنمایی بود و وقتی مدرسه شهید خوش نژاد ساخته شد که ایشان به مدرسه تربیت رفته بود اما آقای خور شیدی و همه همکاران می دانند که حقیر هیچ وقت برای مادیات ،حقوق و کارنکرده ام و اگر چنین بود وضعیت مالی من خیلی خیلی بهتر بود و هیچ وقت هم از این کار خود پشیمان نیستم و از وضعیت زندگی خود ناراضی نیستم و خدا را شکر می کنم اما خداوند در قرآن کریم ما را به رعایت انصاف و عدالت در شهادت دادن و قضاوت کردن فرا می خواند

 6. اگر آقای زارع هنر دارد کسی را برای شانزده ماه جانشین مدیر کانون بکند .به عمل کار بر آید به سخندانی نیست .

 7. پیشنهاد من جهت رفع مشکلات مدارس منطقه داریون این است که یک نیروی فنی از طرف نمایندگی آموزش و پرورش داریون و با در میان گذاشتن این موضوع با ریاست محترم ناحیه 4 و سرویس دستگاههای کپی و برق و لوازم فنی بعهده اینجانب گذاشته واین موضوع را منعکس کنند

 8. سلام داریون نمای عزیز… من نه آقای زارع را می شناسم، نه هم محلی را. ولی پیشنهاد خوبی به نظر می رسد… و جای تامل دارد…بد نیست اگر پیشنهادهای عزیزان را به طریقی به اطلاع مسئولین برسانید. شاید مسئولین هیچ گاه در جریان پیشنهادها قرار نگیرند…

 9. سلام جناب آقای داریون نما: من آشناییم با آقای بذرافکن عزیز هم بر می گردد به مطالب بسیار گهربار ایشان و دیدگاه های عزیزان در مورد ایشان… راستش را بخواهید، همین اندازه آشنایی هم مرا شیفته ی مرام و صفای باطن و اخلاص ایشان کرده است… خدای ناکرده قصد چاپلوسی و پاچه خاری را ندارم زیرا نیازی به این کارها ندارم… به عنوان یک داریونی از سال ها خدمت صادقانه ایشان تشکر و قدردانی می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا