ديدگاه

خاطره اي به مناسبت روز خبرنگار/وقتي تمام برنامه ها به هم ريخت!

روح الله قرباني|
ابتداي كارم در روابط عمومي شهرداري داريون بود كه قرار شد براي رونمايي از سايت داريون نما با مدير سايت همكاري داشته باشم وقرار بر اين شد كه در جلسه شوراي اداري و باحضور امام جمعه محترم و سيروس رومي پيشكسوت مطبوعات از سايت رو نمايي شود(البته من با مدير سايت 8سال همكلاس بودم و رابطه بسيار خوبي با هم داشتيم وگذشته از شرايط كاري مي خواستم در عالم رفاقت سنگ تمام بگذارم ) به همين جهت من طبق قرار يك روز قبل تا ساعت 9ونيم شب پي گير اين قضيه بودم و به حساب خودم همه كارها را رديف كردم اما چشم شما روز بد نبيند فردا كه شد مثل اينكه تمام برنامه ها به هم ريخت هر كاري مي كرديم ويدئو پروژكشن و اينترنت وصل نمي شد و خلاصه در وقت اضافه با هزار زحمت بالاخره كارها رديف شد و از پايگاه تحليلي خبري داريون نما رو نمايي شد. و بماند كه چقدر از اين مشكلاتي كه پيش آمد من شرمنده شدم و البته تجربه بزرگي هم براي من بود.
البته اين لطف مدير سايت داريون نما ست كه از كلمه خبرنگار براي من استفاده مي كند.
پيامك شيرين: ارتباط بين مديريك سايت و خبرنگاران به طرق مختلف صورت مي گيرد و يكي از روش ها ارسال پيامك است كه بيشتردر ارتباط با خبر و اطلاع رساني و گزارش به مدير سايت است .
اما يك روز كه در جاده شيراز-داريون مشغول رانندگي بودم پيامكي از مدير سايت بدستم رسيد كه بسيار خوشحال شدم . متن آن اين بود”:سلام امروز دخترم به دنيا آمد”.
و اين خبر بود كه حسابي مرا غافلگير كرد.

4 دیدگاه

  1. با سلام خدمت دوست عزیزم اقای قربانی انشااله همیشه موفق باشید شما انسان بسیار دلسوزی هستید همینکه خدا میداند و از نیات خیر شما خبر دارد کافیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا