اخبارهمه

پاس قهرمان رقابتهای فوتسال جام رمضان داریون شد؛شهيد ظهرابي نايب قهرمان

مسابقات فوتسال جام رمضان داریون قهرمان خود را شناخت.به گزارش داريون نما در مسابقات فوتسال جام رمضان که از اول این ماه مبارک آغاز شده بود تیم های پاس و شهید ظهرابی به فینال این رقاتبتها راه یافتند که در بازی فینال تیم پاس موفق شد در ضربات پنالتی تیم شهید ظهرابی را شکست داده و به مقام قهرمانی دست یابد.

تيم فوتسال پاس قهرمان رقابتهاي فوتسال جام رمضان سال 91 داريون

در تیم پاس قهرمان این رقابتها محمد بذرافشان، جواد بذرافکن، حمید کشاورز، امید کشاورز، جعفرطالبی، سجاد کشاورز، سعید صفری، مصطفی سالاری، سیعد بهمن زاده، قاسم درویشی، هادی اسدی، محمدرضا فتوح آبادی بازی می کردند. سرمربی این تیم جواد بذرافشان و مربی رضا خلف زاده بود. سرپرستی تیم پاس را هم غلامرضا برزگر بر عهده داشت.

تيم فوتسال شهيد ظهرابي نايب قهرمان رقابتهاي فوتسال جام رمضان سال 91 داريون

همچنین در تیم شهید ظهرابی نایب قهرمان این مسابقات سهند سالاری، حسین ظهرابی، محسن کشاورز، مصطفی کشاورز، محمدصادق ظهرابی،سلمان ظهرابی، محسن ظهرابی، سجاد ظهرابی، قاسم ظهرابی، افشین شکری، پیمان رحیم خانلی و رحیم کشوری عضویت داشتند. سرمربی این تیم مهدی قلیچ خانی و سرپرست جواد ظهرابی بود.

4 دیدگاه

 1. ازطرف اعضاءتیم شهید ظهرابی کسب مقام قهرمانی را به تیم پاس تبریک میگویم. جادارد از زحمات مسولین برگزار کننده جناب اقای علی بذرافکن اقای عباس اسدی وحجت الاسلام زارع وهمچنین داوران محترم اقای الماس زارع ,غلامرضا برزگرواقایان جوکاروکشاورز تشکر وقدردانی به عمل اوریم. به نظرم برگزاری هرچه بیشتر اینگونه مسابقات میتواند باعث نشاط و دوستی واشنایی بیشتر جوانان منطقه باهم باشد.به سایر تیمهای شرکت کننده در این دوره از مسابقات نیز خسته نباشید میگوییم همه تیمها شایسته و جوانمردانه بازی کردند و لیاقت حضور در بازی فینال را داشتند.

 2. با سلام.
  در اين مسابقات بيشتر از بعد فني بايد بعد اخلاقي را در نظر بگيريم .تيم اخلاق چي شد؟؟؟

 3. ضمن سلام خدمت دوست گرامی جناب آقای سلمان ظهرابی قهرمانی مقامی است گذرا آنچه می ماند اخلاق نیکو، گذشت و ایثار می باشد که در نزد تیم های شرکت کننده این دوره از مسابقات وجود داشت بخصوص تیم خوب و خوش اخلاق شهید ظهرابی که نام تیم خود را مزین به نام شهید نموده اند. امید که در تمام مراحل زندگی موفق و موید باشید ضمنا تشکر ویژه ای از دست اندرکاران مسابقات جناب آقای بذرافکن، حاج آقا زارع، عباس اسدی و داوران گرامی و عزیز دارم
  و با تشکر از سایت داریون نما که اطلاع رسانی به موقع داشتند و این خبر را هم در سایت داریون نما و هم درروزنامه خبر پوشش دادند.
  درضمن از طرف مربیان، سرپرست و بازیکنان تیم فوتسال پاس این قهرمانی را تقدیم به روح مرحوم سیاوش سالاری پدر آقایان سهند و مصطفی(البرز) سالاری که در تیم های اول و دوم این مسابقات به عنوان بازیکن شرکت نموده اند تقدیم می داریم

  1. با سلام.
   به نظر من جام امسال از نظر کیفیت بازیها و نظم در برگزاری در سطح بالایی بود وبایدازتمامی دست اندرکاران مسابقات تشکر ویژه داشت و همچنین تمامی تیمهای شرکت کننده .
   و خسته نباشیدبه هم تیمی های خودم که با تلاش و هم دلی به این مقام رسیدندومن از اینکه نتوانستم اون ضربه پنارتی گل کنم ازهمگی انها عذر خواهی میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا