داريون در قاب

از 1000 بازديد گذشتيم!

آنهايي كه دستي در دنياي مجازي دارند مي دانند ميزان آماربازديدكننده اي  كه از طريق بسياري از سايتها اعلام مي شود رقم واقعي نيست و با ميزان بازديد واقعي اشان تفاوت فاحشي دارد.

به راحتي مي شود با دست بردن در سيستم آمار گيري هايي كه چندان مطرح و رسمي نيستند ميزان بازديد را بالا برد مثلا از سايت شما به صورت آنلاين و واقعي 10 نفر در حال بازديد هستند،اما با دستكاري در سيستم آمارگير اين رقم مي تواند عدد غير واقعي 100 را نشان دهد ! يعني در حالي كه تنها 10 نفر در حال بازديد از سايت شما هستند عدد 100 و يا بيشتر نمايش داده شود!

در اين ميان اما سيستم هاي  آمارگيري هم هستند كه به راحتي قابل دست كاري نيستند. برخي از اين سيستمهاي آمارگير زير مجموعه شركت گوگل محسوب مي شوند.

سيستم آمارگيري كه در سايت “داريون نما” مورد استفاده قرار گرفته از همين نمونه زير مجموعه شركت گوگل به حساب مي آيد.

اين سيستم بسيار دقيق عمل مي كند. به طور مثال شما اگر از يك رايانه ده ها بار هم وارد سايت “داريون نما” شويد تنها همان بار اول ورودتان را حساب مي كند در حالي كه بسياري از سيستم هاي آمارگيري اينگونه نيستند.

همه اين حرفها را گفتيم كه به اينجا برسيم…

ديروز شنبه 16 مهرماه ميزان بازديد از سايت “داريون نما” از عدد 1000 بازديدكننده گذشت در حالي كه هنوز 20 روز از راه اندازي “داريون نما” نمي گذرد.

افتخار مي كنيم كه اين عدد بازديدكننده يك عدد واقعي است. ان شا الله با برنامه هايي كه در آينده نزديك داريم ميزان بازديدكننده از سايت “داريون نما” روز به روز افزايش خواهد يافت.

از اينكه سايت خودتان” داريون نما” را به ديگران معرفي مي كنيد سپاسگذاريم.

3 دیدگاه

  1. سر دبیر محترم مطالب را به روز کنیدتا بازدید از سایت زیاد شود دوست غزیز سخن نو آور که نو را حلاوت دگر است

  2. داریون نما تنها دلخوشی ما و زبان گویای مردم داریون است ولی همه ی ااهالی منطقه داریون باید با آن همکاری کننند البته از افراد تحصیل کرده انتظار می رود که با نظریات سازنده خود آن را کمک کنند و سر دبیر محترم نیز آن را به روز کند و وقت بیشتری را به آن اختصاص دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا