اخبارهمه

جلسه شوراي شهر داريون بالاخره برگزار شد/عضو جايگزين شورا چه زماني معرفي مي شود؟

خبرنگار:مجتبي ظهرابي|

جلسه  شورای اسلامی شهر داریون این هفته با یک روز تاخیردر روزپنجشنبه نهم شهریورماه برگزار شد. در ابتدای این جلسه که با حضور شهردار واعضای شورا ی اسلامی شهر داریون در غیاب روح الله افتخار برگزار شد به موضوع کمک و مساعدت شهرداری در خصوص عوارض ساخت و توسعه  ورزشگاه رزمی کیان داریون پرداخته شد.

به گزارش داريون نما در اين بخش جلسه سوسن هارویی مسوول ومربی بانوان ورزشکار داریون توضیحاتی در مورد فعالیت ها و موفقیت های رزمی بانوان ورزشکار داریون ارایه داد و خواستار مساعدت و کمک در مورد عوارض ساخت و توسعه  این مجموعه ورزشی شد.


در ادامه ناصر شرفی در توضیح فعالیت های ورزشگاه رزمی کیان ومربیان رزمی این مجموعه کوچک (سید حسن چاوشی زاده و سوسن هارویی )گفت:مجموعه  شهرداری و شورای شهر داریون برای اینگونه فعالیت ها اهمیت ویژه ای قایل هستند و با عنایت شهرداری این عوارض راباید تا حد امکان به حد اقل رساند زیرا که این مکانهای ورزشی برای جوانان ونوجوانان داریون از نیازهای ضروری است و باید همه  مسوولین و مردم در جهت توسعه این فعالیت ها تلاش کنند .که در نهایت هر کدام از اعضا،شورا نظر خود را در نحوه کمک و تخفیف به توسعه این مکان ورزشی به شهردار ارایه کردند.
سپس حجت الاسلام هاشمی و اشرف السادات چاووشی زاده در مورد گازرسانی قسمت هایی از محله  دیندارلو و انشعابات گاز در محله هایی که با صخره مواجه شده اندبا شهردار داریون بحث و تبادل نظر کردند .
در ادامه  این جلسه شرفی رییس شورای اسلامی شهر داریون به بیان اقدامات و کارهای انجام شده و لازم به پیگیری شورای شهر داریون پرداخت . در ادامه داريون نما به ذكر خلاصه اي از نامه هاي ذكر شده مي پردازد.

* نامه  واصله از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به ریيس شورای شهر داریون : پوشش صدا و سیما در نقاط کور استان در اسرع وقت انجام خواهد شد.

* نامه  واصله از سر پرست بخشداری شیراز به شورای اسلامی شهر داریون :مقرر شد شورای اسلامی شهر مدارک مربوط به کمیسیون ماده  2مبنی بر تبدیل به احسنت شدن اراضی شهر داریون را حداکثر مدت یک هفته به بخشداری مرکزی ارایه و نتیجه را اعلام نمایند.

*نامه فرمانداری در خصوص استعفای بهرام هوشیار: استعفانامه فرد مستعفی همراه مشخصات اعضاء علی البدل به ترتیب آرا مأخوذه به فرمانداری ارسال تا اتخاذ تصمیم گردد.

*نامه مدیر کل نوسازی مدارس فارس (دست نیان)ومدیر کل آموزش وپرورش استان(روزیطلب) به نمایندگی آموزش پرورش مبنی بر صدور مجوز جهت احداث هنرستان در داریون در خصوص واگذاری زمین با عنایت وهمکاری شورای اسلامی وشهرداری داریون.

*نامه دبیرخانه کميسیون تعزیرات آرد ونان فرمانداری شهرستان شیراز :درخواست شورای شهر مبنی بر تعویض دستگاه و تغییر نوع پخت خبازی آقای عبدالرضا مهردادی از پخت نان لواش به نان سنگک مشروط به حفظ مکان فعلی موافقت گردیده است.

در پایان ناصر شرفی با اشاره به اقدامات ونامه های مکرر شورا ی شهر داریون ومساعدت وپیگیری جعفر قادری(نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی )مبنی بر ارتقا تقسیماتی دهستان داریون به بخش گفت:در روزهای اخیر به علت درخواست وزارت کشور مبنی بر خلاصه کردن طرح بخش داریون تمام تلاش بنده متمرکز بر انجام احسن این موضوع بوده است که بحمداله وبا عنایت خداوند انجام شد.

لازم به ذکراست این جلسه رأس ساعت 15 شروع وساعت 16و30دقیقه خاتمه یافت.

نوشته های مشابه

16 دیدگاه

  1. سلام . یک سوال : واقعاً چرا دکتر روح اله افتخار در جلسه حضور نداشت اگر کسی ایشان را پیدا کرد مژدگانی می گیرد .

  2. سلام . چند روزی توی دانشگاه هم حضور ندارند . البته من یه چیزایی شنیدم نمی دونم چقدر درست باشه ؟

  3. راستی چرا مسلم حقیقت جو کارمند با سابقه ، خوش برخورد ، مومن و دلسوز شهرداری داریون از شهرداری بیرون رفت ؟

  4. شاید شورا آقای شهردار را به جای عضو جایگزین انتخاب کرده یا رئیس شضورا به جای دو نفر رای می دهد و امصا می کند ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن