ديدگاههمه

آقاي بهرام هوشيار به قولت عمل كن!؛مردم شهر داريون منتظر شنيدن دلايل استعفاي شما هستند

پس از استعفاي پرحرف و حديث بهرام هوشيار از عضويت در شوراي شهر داريون او همان زمان اعلام كرد كه در يكي از مراسم هاي نماز جمعه منطقه داريون به دلايل استعفايش خواهد پرداخت.

با توجه به اين گفته هوشيار، مردم داريون كه بيشترين راي را به وي داده بودند منتظر بودند تا ببينند دلايل واقعي استعفاي بهرام هوشيار چيست؟

اما هر چه زمان گذشت هيچ خبري از اين وعده عضو مستعفي شورا نشد و مردم داريون همچنان اين پرسش را دارند كه چرا  هوشيار از عضويت در شوراي شهر داريون استعفا داده است.

بايد بدانيم اين حق مردم داريون است كه از واقعيت ها مطلع شوند. مردمي كه با بيشترين آرا بهرام هوشيار را به شوراي شهر داريون فرستادند از او توقع دارند كه دلايل واقعي استعفايش را بيان كند.

به هر حال ما بايد بپذيريم كه مردم غريبه نيستند و سكوت بهرام هوشيار بيشتر به شايعات دامن مي زند.

از بهرام هوشيار كه به صداقت و صراحت شهره است انتظار داريم همانگونه كه خود گفته در نماز جمعه داريون حضور يابد و درباره مسايل شوراي شهر داريون و علت استعفايش سخن گويد.

 

 

6 دیدگاه

  1. انشااله پاسخ خواهند گفت ولی فکر کنم اقای هوشیار خیلی سرشان شلوغ باشد وتا الان وقت نکرده اند که در نماز جمعه شرکت کنند وگرنه حتما راجع به این مسئله صحبت میکردند

  2. من فکر می کنم وضعیت بقیه هم بهتر نیست و آقای هوشیار باید به مردمی به ایشان اعتماد کردند و بیشترین رای را به ایشان دادند اعتماد کند و واقعیتها را مخفنی نکند .

  3. آقای هوشیار این هفته به نماز جمعه آمد اما همچنان سکوت اختیار کردو دلایل واقعی استعفاء خود را بیان نکرد

  4. سلام به دوستان ،من تاآنجا که اطلاع دارم ،هیچگونه اختلافی بین اعضاء شورا وجود نداشته که مسبب استعفای اعضاء گردد. گرچه اختلاف نظر وجود داردواین طبیعی ست.اعضاء این دوره از لحاظ فکری بهم نزدیک هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا