اخبار

مراسم پایانی فعالیتهای تابستانی کانون فرهنگی و تربیتی و حدت داریون برگزارشد

طي مراسمي با حضور امام جمعه داريون ،مربیان و دانش آموزان عضو کانون فرهنگی و تربیتی آموزش و پرورش داریون مراسم جشن پایانی فعالیتهای تابستانی این کانون در سالن مدرسه راهنمایی شهید خوش نژاد برگزار شد .
به گزارش داريون نما دراین مراسم که تعدادی ازمدیران و اولیا ء دانش آموزان نیز حضور داشتند، امام جمعه منطقه داریون طي سخناني با نقل حدیثی گفت: پدران انسان سه دسته اند 1- پدری که وجود تو از او است 2- پدری که دختر خود را به ازداوج تودر آورده است 3- پدری که تو را علم آموخته است .


وي در ادامه با تقدیر از فعالیتهای پربار کانون در فضل تابستان ، از 16 سال فعالیت صادقانه و مجدانه یو سف بذرافکن مدیر این کانون تشکر كرد و گفت ما باید همواره از خدمات صادقانه دیگران تشکر نمائیم و شکر گزار خداوند متعال باشیم .
در این مراسم يوسف بذرافكن مدیر کانون ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای تابستانی کانون، برنامه های تابستانی این کانون را فهرست وار بيان كرد: : برگزاری جشن ولادت امام زمان (عج) ،اجرای برنامه شاد گروهی در سه روز ، تشکیل غرفه ویژه کودکان و نوجوانان ،برنامه پرسش و پاسخ در موضوع انتظار و دوران غیبت امام زمان (عج ) ،دیدار با امام جمعه منطقه داریون ،کوه پیمایی ، برگزاری فوتبال جام رمضان ، مسابقه فرهنگی عطر ولایت ،تشکیل کلاسهای قرآن کریم ،نقاشی ،طراحی ،خوشنویسی ،کامپیوتر ، زبان انگلیسی ، فوتبال و تنیس روی میز. به گفته بذرافكن در مجموع 313 نفر از شهر داریون و حومه در این برنامه ها شرکت کرده بودند .


در ادامه برنامه چند نفر از کودکان اشعاری را در موضوعات مذهبی قرائت نمودند و در پایان جوایز مسابقات ورزشی ،برنامه های فرهنگی و هدایای نفرات منتخب و مربیان کانون به آنها اهدا شد.
لازم به یاد آوری بود که امام جمعه منطقه داریون علی رغم کسالت در این برنامه شرکت كرده بود.
گفتني است يوسف بذرافكن از عدم حضورمسوولین نمایندگی آموزش و پرورش داريون و اداره ناحیه چهار شیراز در اين مراسم گله داشت.

4 دیدگاه

 1. سلام علیکم امام جمعه محترم منطقه داریون و همه ی دوستان و حضار در جلسه با ابراز محبت به حقیر مرا مدیون خود نمودند . به ویزه حاج آقا عزیزی که با وجود بیماری در این برنامه حضور یافت . خداوند همه را موفق بدارد . حقیر از همه کسانی که در این شانزده سال مرا یاری کردند از جمله آقای روح اله برزگر ،آقای غلامرضا برزگر ،آقای بهادر خوش نزاد و همه همکاران در مدارس ،نمایندگی و اداره ناحیه چهار شیراز ،ریاست محترم ناحیه حاج آقا محمد صادقی ،معاون محترم پرورشی جناب آقای هوشیار ،جناب آقای مظلومی ،جناب آقای زارع ،جناب آقای روئین تن و همه خواهران و برادارن محترم مربی تشکر می کنم امیدوارم که من را حلال کنند .

 2. ببخشید داریون که فقط یه کانون نیست
  خیلی خیلی همه جیز تکراری شده
  همش شده کانون
  یا داریون نما رو با وبلاگ کانون اشتباه گرفتید
  داریون نما متعلق به تمام مردم منطقه داریون هست

 3. آقا مصطفی عصبانی :هر چند داریون فقط کانون نسیت ،اما کانون وحدت تنها کانون فرهنگی و تربیتی منطقه داریون است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا