اخبارهمه

انتقاد امام جمعه داريون از اختلال در سيستم تلفن همراه اين منطقه

خبرنگار:احمدرضا ارج زاده|
نماز عبادي- سياسي جمعه در منطقه داريون با حضور پرشكوه مردم ولايتمدار منطقه برگزار شد.
امام جمعه منطقه داريون در ابتداي خطبه اول نماز جمعه اين هفته ،خود و همه مؤمنين را دعوت به تقواي الهي و دوري از محرمات كرد.
حجت الاسلام عزيزي اضافه كرد :توصيه قرآن كريم به تقوا است و همچنين سفارش حضرات معصومين (ع)به تقواي الهي است.
نماينده ولي فقيه در منطقه داريون با بيان حديثي از پيامبر اكرم(ص) در ارتباط با فرد مفلس تاكيد كرد:افراد مفلس كساني هستند كه نماز،زكات،حج و صدقه را به جا مي آورند ولي در كنار اين كارهاي نيك به كارهايي همچون فحاشي،ريختن خون ديگران و خوردن مال ديگران مشغول هستند.
به گزارش داريون نما وي در خطبه دوم با اشاره به سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) در روز چهارشنبه آتي اين روز را پيشاپيش به قطب عالم بشريت حضرت بقيه الله المهدي(عج) ، نايب آن حضرت مقام معظم رهبري و تمامي شيعيان تسليت گفت.
امام جمعه منطقه داريون در خصوص سالروز 17 شهريور روز قتل و عام مردم بي دفاع تهران در ميدان ژاله توسط رژيم طاغوت در سال 1357 گفت:17 شهريور ماه از ايام الله است و به سفارش حضرت امام اين روز نشانگر مقاومت،شجاعت،و ايستادگي امت در برابر ستمكاران و جنايتكاران است . وي افزود : به گفته و سفارش حضرت امام بايد اين روز را زنده نگه داريم و به نسل هاي آينده منتقل كنيم.


نماينده ولي فقيه در منطقه داريون با اشاره به حادثه 11 سپتامبر سال 2001 كه مصادف با 21 شهريور است تاكيد كرد : 11 سپتامبر يك بهانه بود و آن بهانه پيشبرد مطامع آمريكا در خاور ميانه بود.
وي افزود : در پي رخ دادن اين حادثه آمريكا سوءاستفاده هايي از اين رويداد داشت كه از جمله مي توان به اين موارد اشاره كرد :1- اسلام ستيزي به بهانه مبارزه با تروريسم 2-وانمود كردن جنگ بين دموكراسي و تروريسم 3- به حاشيه راندن قضيه فلسطين 4- بهانه حمله به افغانستان و عراق و اعلام جنگ صليبي.
وي ادامه داد : به فرمايش مقام معظم رهبري هدف اصلي آنها اين بود كه بتوانند خاورميانه اي درست كنند بر محور منافع اسرائيل ، خاورميانه اي با پايتختي اسرائيل، تا بتوانند با اين هدف ايران اسلامي را محاصره كنند كه ملت ايران با بيداري نگذاشتند دشمنان به هدف شومشان برسند.
امام جمعه منطقه داريون با اشاره به اجلاس جنبش عدم تعهد در تهران گفت: جنبش عدم تعهد يعني عدم تعهد در زمان پيدايش به غرب امپرياليستي و شرق كمونيستي(نه شرقي و نه غربي)كه اين جنبش بعد از فروپاشي شوروي (بعد از نابودي كمونيست شرق)خودش را عملا در مقابل غرب قرار داد.
نماينده ولي فقيه افزود :بدون مبالغه مهمترين برنامه رخ داده در اين اجلاس سخنراني حكيمانه و شجاعانه مقام معظم رهبري بود كه مورد توجه رسانه ها قرار گرفت و بايد مكررا در رسانه ها مورد توجه قرار دهيم.
حجت الاسلام عزيزي ادامه داد : مقام معظم رهبري شجاعانه و با استمداد از خداوند متعال در حضور سران 120 كشور كه 3/2 از اعضاي سازمان ملل را تشكيل مي دهند ، شوراي امنيت سازمان ملل را غير منطقي و ناعادلانه و كاملا غير دموكراتيك و ديكتاتوري آشكار مطرح كرد.
امام جمعه داريون همچنين در پايان خطبه دوم در خصوص اختلال در سيستم تلفن همراه در اين منطقه گفت : مدتي است كه سيستم تلفن همراه در منطقه داريون به هم ريخته و به شدت نامطلوب است و با توجه به وجود تلفن همراه به عنوان يك ضرورت در زندگي روزمره، با عث اختلال در زندگي عموم مردم شده است.
وي اضافه كرد : با تشكر از مسوولين محترم كه هميشه به مردم خدمت مي كنند و در خدمت رساني تلاش و كوشش شبانه روزي دارند ، از مسوولين به ويژه مسوولان مخابرات استان و شهرستان اين انتظار مي رود به خواسته مردم ولايتمدار اين منطقه كه برطرف كردن هرچه زودتر مشكل سيستم تلفن همراه اين منطقه است و البته تازگي هم ندارد رسيدگي كنند.

4 دیدگاه

  1. مخابرات تنها اداره یا شرکتی که در یک کانکس مستقر است و سالها است فاقد ساختمان است و بیش از یک دهه است قرار بوده دارای ساختمان شود و هنوز در یک وضعیت نامطلوبی بسر می برد و این وضعیت هم اهانت به کارمندان و هم اهانت به ارباب رجوع است

  2. اره حتما بایستی دوستان زودتر پیگیری کنند و همونجا ساختمانی در شان مخابرات بنا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا