اخبارهمه

در جلسه شورای شهر داریون چه گذشت/هشدار شهردار به اداره های آب و برق/روح الله افتخاری باز هم غایب بود

خبرنگار:مجتبی ظهرابی|

جلسه  این هفته  شورای اسلامی شهر داریون  چهار شنبه 29شهریور ماه برگزار شد.

به گزارش داریون نما در این جلسه ابتدا زارع شهردار داریون ضمن تبریک به مناسبت دهه کرامت و هفته  دفاع مقدس آمادگی شهرداری را جهت حمایت از دستگاههای مربوطه برای برگزاری برنامه های مختلف این ایام اعلام کرد و افزود: دوم مهرماه روز بزرگداشت شاهچراغ ,شهرداری داریون وسیله  ایاب و ذهاب زائرین و شرکت کنندگان در مراسم بزرگداشت حضرت احمد بن موسی را تقبل می نماید و تمام افراد و دستگاههای مربوطه  داریون با هماهنگی قبلی می توانند در این مراسم شرکت کنند.

وی در ادامه در خصوص میدان ورودی شهر داریون که به صورت نیمه کاره رها شده است گفت: در جلسه ای که با حضور دستگاههای خدمات رسان در فرمانداری شیراز برگزار شد اعلام کرده ایم که با وجود آمادگی شهرداری جهت تکمیل این میدان و علیرغم آماده بودن حتی آسفالت این مکان، متاسفانه دستگاههایی مثل اداره  برق و آب با کم لطفی وظایف خود را انجام نمی دهند وبا اینکه مقرر شد طی 10 روز اداره  برق تمام انشعابات و امورات خود را در این میدان انجام دهد ولی با گذشت 20 روزهنوز عکس العملی از سوی این اداره مشاهده نشده است و شهرداری داریون با صراحت اعلام می نماید در صورتی که که خدای نکرده هر گونه مشکل یا تصادفی در این مکان اتفاق بیفتد شهرداری داریون هیچ گونه مسو ولیتی نخواهد داشت .

در ادامه ناصر شرفی رییس شورای شهر داریون محور صحبت های خود را پیرامون بحث جانشینی عضو مستعفی شورا(بهرام هوشیار)قرار داد و افزود: طی نامه ای که در تاریخ 4 شهریور ماه از سوی فرمانداری دریافت کرده ایم عضویت آقای یوسف بذرافکن در شورای داریون رسمیت یافته است و در تاریخ های 18 و25 شهریور شورای داریون به صورت کتبی با اعلام تاریخ برگزاری جلسات شورا از وی درخواست حضور در این جلسات را داشته است که تا امروز پاسخی مبنی بر اعلام حضور یا عدم حضور وی دریافت نکرده ایم و وی در جلسه امروز نیز حضور نیافته است.

در ادامه اعضا ی شورا در خصوص برخی مشکلات شهر داریون از قبیل خیابان امام سجاد وبحث زیر سازی این خیابان ,جویهای اطراف خیابانها ,سگ های ولگرد وگازرسانی محله دیندارلو به  بحث و تبادل نظر پرداختند.

همچنین اعضای شورا مصوب کردند که جهت صدور پروانه  کسب برای اصناف مختلف به مناسبت دهه  کرامت و هفته  دفاع مقدس 30 درصد تخفیف به مدت 2 ماه قایل شوند و معوقات بدهی اصناف مختلف نیز بخشیده شود.

گفتنی است این جلسه در غیاب روح الله افتخار که نزدیک به 3 ماه است در جلسات شورا شرکت نکرده است برگزار شد.این جلسه رأس ساعت 5 شروع ودر ساعت 6 و15 دقیقه خاتمه یافت.

5 دیدگاه

  1. امیدواریم که روز به روز شاهد پیشرفت شهرمان باشیم . البته فکر کنم با وجود بعضی از شوراهای شهر این امر بسیار کند پیش خواهد رفت . یعنی چی که آقای افتخار 3 ماه هست که در جلسات حضور ندارند واقعاً همشهریان عزیز باید توجه کنند که در انتخابات آینده شورا درست انتخاب کنند و بنا را بر خویشاوندی قرار ندهند .

  2. واقعا مردم از رای دادن خودشان به بعضی از اعضای شورا بسیار متاسف هستند و فکر کنم این روی انتخابات اینده هم تاثیر منفی داشته باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا