اخبار

خسته نباشي همشهري…

بهرام كرمدار را حتما مي شناسيد. او از مسوولين رده بالاي هيات فوتبال فارس است و صد البته كه داريوني است و افتخار ماست. مانند هر داريوني ديگري در هر كجا كه مي خواهد باشد.

بهرام كرمدار از آن جمله داريوني هايي است كه تعصب شديدي بر روي منطقه داريون دارد و اين مهم را بارها با كشاندن برخي امكانات ورزشي به اين منطقه محروم نشان داده است.

بهانه نوشتن اين مطلب برگزاري انتخابات هيات فوتبال استان فارس است. انتخاباتي كه ديروز شنبه هشتم مهرماه برگزار شد و بهرام كرمدار يكي از اركان برگزاري اين انتخابات بود.

حضور علي كفاشيان رييس فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران،آيت اللهي نايب رييس اول فدراسيون فوتبال و همچنين كمانه مديركل ورزش و جوانان استان فارس باعث شد تا اين انتخابات از حساسيت ويژه اي برخوردار باشد.

برگزاري موفقيت آميز اين انتخابات را به همشهري خود بهرام كرمدار تبريك مي گوييم.

نوشته های مشابه

8 دیدگاه

 1. سلام دیگر داریونی حاضر در این جلسه مهم اقای کورش حسینی پناه مدیر عامل باشگاه پرسپولیس شبراز بودند لاز به ذکر است باشگاه پرسپولیس شیراز دارایه تیم لیگ برتری فوتبال ساحلی است و تیم فوتبال پرسپولیس شیراز در لیگ 3 کشور حاضر است

 2. جناب آقای بهرام کرمدار خسته نباشی. امیدوارم همچنان پر انژی و مصمم باشیو چرا که فقط افرادی که در متن کار هستند از سختی کار شما خبر دارند و میدانند اگر همکاری شبانه روزی شما نبود هیئت فوتبال با بحرانی اساسی همراه میشد. به راستی که شما از ارکان اساسی هیئت فوتبال هستید.

 3. همچنینن به آقای حسینی پناه به دلیل زحمات فراوان در امر باشگاه داری خداقوت گفته و موفقیتهای ایشان را تبریک میگویم.

 4. با سلام خوشبختانه بدلیل پارتی بازی وعدم رعایت قوانین که در برنامه نود نیز پخش شد انتخابات باطل اعلام شد انتظار هم همین بود چرا که در چند سال گذشته شاهد رکود در فوتبال فارس بوده ایم البته اقای کرمدار برای داریونی ها قابل احترام هستند ولی باید در مقابل عدالت سر تعظیم فرود اورد ودرمقابل بی عدالتی ایستاد

 5. حسین جان سلام. حقیر به شخصه با مجمع، دموکراسی و انتخابات آزاد موافق هستم و هیچ گونه مسائل حاشیه ای در انتخابات برایم قابل قبول نیست حالا از هر شخص و گروه و نهادی که باشد. اما به جهت رقابت در انتخابات قطعا بگو مگوها خود به خود ایجاد میگردد. این امر در انتخابات بزرگ هم نمایان است. شما بیان نمودید که همه باید در مقابل عدالت و قانون مندی سر تسلیم فرود آوریم. به نظر شما تکلیف ابطال هر انتخاباتی با مراجع قانونیست یا اکتفا به بعضی از تصاویر تلوزیونی و اظهار نظر افراد غیر مسئول خواهد بود. اما در خصوص رکود فوتبال فارس هیچ کدام از مسئولین فوتبال تمایل به رکود فوتبال نداشته، چرا که اجالتا دوام مسئولیتشان بستگی به این امر دارد. این مشکل تنها گریبان گیر فوتبال فارس نیست. اصلی ترین مشکل در حال حاضر اسپانسر مالی می باشد که استان فارس در سالهای اخیر به دلائل نداشتن کارخانه های صنعتی و رکود بخش کشاورزی و خشک سالی از داشتن آن بی بهره مانده است. از شما و بچه های داریون که برای حقیر احترام خاصی قائل هستید متشکرم و حقیر هم همه شما را دوست دارم. در ضمن در صورت تمایل شما می توانیم حضورا در مورد این مسائل بحث و گفت و گو نماییم.

 6. کاشکی ما هم داریونی بودیم تا یکی تبریکی به ما هم می گفت. سخت کوشی داریونی ها قابل تقدیر است.
  با نظرات حاج بهرام کرمدار هم موافقم. این اتفاقات از خصوصیات یک انتخابات است یکی می برد و یکی می بازد و آنکه باخته هم به دنبال توجیه است و انکه برده هم جالبه که زیر انواع سوالات و اتهامات است.

 7. باسلام خدمت برادر خودم جناب آقاي كرمدار
  از اينكه ميبينم شما يكي از مسئولين بامعرفت هيئت فوتبال فارس هستيدبسيار خوشحال هستيم وبراي شما آرزوي سلامتي وموفقيت داريم خداوند پشت وپناه شما باشد ياعلي مدد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا