دودج

جشن روز جهانی کودک در مدرسه ابتدایی دخترانه شهید ابوطالب حسینی دودج برگزار شد

خبرنگار:علي مختاري|

جشن روز جهانی کودک در مدرسه ابتدایی دخترانه شهید ابوطالب حسینی و با حضور دانش آموزان و معلمان این مدرسه برگزار شد.

مدیر این مدرسه به خبرنگار داریون نما گفت:کودکان دنیای بسیار بزرگ و مهیجی دارند که می توانند در بازیهای کودکانه خود،شغل آینده خود را پیدا کنند و این مهم با همکاری مدرسه و خانوده های آنها میسر می شود.

جمیله پیکار،نقش خانواده در تربیت کودکان را بسیار موثر ارزیابی کرد واظهار داشت:خانواده ها با شناخت خصوصیات و اخلاق فرزندان خود ، باعث یادگیری بیشتر و نقش آفرینی آنها در آینده میشوند.

وی ادامه داد:ما هر ساله روز جهانی کودک را جشن می گیرم تا آینده روشن تری را برای انها تداعی کرده و جامعه ایی سالم و سرشار از شادی را برایشان بسازیم.

مدیر مدرسه ابتدایی دودج بیان داشت:به همین مناسبت مسابقات متنوعی از جمله کتابخانی ،نقاشی و ورزشی برگزار و در پایان جوایز نفیسی هم به رسم یادبود به نفرات برتر این مسابقات اهدا شد.

3 دیدگاه

  1. اخبار ارسالی توسط آقای مختاری قابل تقدیر است.انشاالله در سال های آتی در سایر مدارس منطقه داریون نیز برگزار گردد.چرا که یاد و خاطره این برنامه های فرهنگی در ذهن کودکان و خانواده محترمشان باقی خواهد ماند.

  2. جناب کرمدار عزیز با سلام

    بنده به نوبه خود جا دارد از حسن نیت و لطفتان تشکر و قدردانی کنم و این را هم عرض نمایم که تشویق های خردمندانه و نگاه تیزبینانه ی دوستان ، موجب دلگرمی هر چه بیشتر ما در امر اطلاع رسانی دقیق و معرفی منطقه دودج -داریون با مردمان خونگرم و دوست داشتنیش به سایرکاربرهای سایت داریون نمامی شود.

    با تشکر -علی مختاری خبرنگار داریون نما -23/7/91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا