ديدگاههمه

“عزم عمومي” و “خرد جمعي” فاكتورهايي مهم براي تبديل داريون به بخش

بهرام كرمدار|

به دليل شرايط كاري و مشغله اين روزهاي هيات فوتبال استان، توفيق حضور در داريون و مصاحبت با دوستان كمتر نصيبم مي شود اما خدا را شكر سايت داريون نما هست و هر شب مي توانم پس از كار روزانه با مرور آن دوري از زادگاهم را حس نكنم.
چندي پيش از طريق سايت داريون نما حرفهاي حجت الاسلام عزيزي امام جمعه محبوب داريون را مي خواندم. به راستي وي همواره به نكات مهمي اشاره مي كند.
امام جمعه داريون در بخشي از حرفهايش از بخش شدن داريون صحبت كرده بود و اينكه براي تبديل داريون به بخش يايد همه داريوني ها همت كنند.
به نظرم حرف امام جمعه فصل الخطاب است. همه داريوني ها در هر كجا كه هستند بايد هر كمكي از دستشان بر مي آيد براي بخش شدن داريون انجام دهند.


معتقدم بخش شدن داريون يك عزم عمومي را طلب مي كند. يك خرد جمعي و يك همراهي عظيم مردمي.
مردم داريون نشان داده اند هر وقت كه بخواهند مي توانند كارهاي بزرگي براي منطقه خود انجام دهند. اين به هيچ عنوان حرفي به گزاف نيست.
معلم،فرهنگي،كشاورز،دامدار،بنا،ورزشكار،مغازه دار، كارمند و… همه و همه بايد تلاش كنيم تا آرزوي ديرينه مردم داريون براي بخش شدن تحقق يابد.
پبشنهاد بنده در اين رابطه اين است كه يك ستاد مثلا با نام ستاد بخش شدن داريون با محوريت امام جمعه محترم و البته همراهي مردم و مسوولين و علي الخصوص شوراي شهر شكل گيرد و در اين ستاد همه مردم بتوانند نام نويسي كنند و اعلام كنند كه براي تبديل داريون به بخش چه كاري مي توانند انجام دهند.
مي خواهم بگويم همه ما مردم داريون در هر شغل و جايگاهي كه هستيم بايد براي پيشرفت داريون كمك كنيم.
همين كه اعضا اين ستاد زياد باشد خود روحيه اي است براي امام جمعه محترم و اعضاي شوراي شهر تا با حمايت هاي خوب مردمي و با قوت به كارشان ادامه دهند.
اين مبحث را همين جا تمام مي كنم و بقيه حرفها را موكول مي كنم به مطلب بعدي.
حق يارتان.

 

6 دیدگاه

 1. سلام بسيار ممنون از سايت خوبتون. مطلب آقاي كرمدار نشان از درايت ايشان دارد. از ايشان هم ممنونم. مي خواستم در صورت امكان كمكي در حد 250 هزار تومان به سايت داريون نما انجام دهم.
  اگر اين امكان فراهم است به وسيله ايميلم اطلاع دهيد با سپاس.

  1. دوست و همراه عزيز داريون نما آقاي زارع
   ضمن سپاس از لطفتان بابت داريون نما به اطلاع شما دوست عزيز مي رسانيم داريون نما به صورت مستقل عمل مي كند و در مسايل مالي مستقل است. به شما پيشنهاد مي كنيم اين كمك را به كتابخانه كانون مسجد يا فرهنگسراي داريون اختصاص دهيد.

 2. باسلام خدمت دوست عزیز جناب آقای کرمدار : باید خدمت حضرتعالی و سایر خوانندگان محترم سایت داریون نما عرض کنم که یکی از دغدغه های شورای اسلامی ارتقاء دهستان داریون به بخش بوده است به همین منظور از شروع دوره سوم فعالیت شورا این جانب به نمایندگی از سایر اعضاء محترم وقت زیادی با همکاری عده ای از دوستان علاقه مند بر تهیه طرح ارتقاء گذاشتیم و خوشبختانه با تغییر قانون تقسیمات کشوری از طرف مجلس محترم امیدمان دو چندان شده است و هم اکنون این طرح پس از طی مراحل متعدد و زمانبر ا ز سوی استا نداری با شماره نامه 78/1727/91/م56 مورخ 91/8/7به وزارت کشور ارسال شده است در انجا لازم است از همه دوستانی که در این زمینه با حقیر همکاری نمودند و نیز امام جمعه محترم که همواره حامی و محوریت این پروسه بودند تشکر نمایم. انشاءاله با هماهنگی که با امام جمعه محترم نموده ام قرار است پس از بازگشت دکتر قادری از مکه مکرمه جهت پیگیری و حصول نتیجه به وزارت کشور برویم . خدا شاهد است که زحمات زیادی جهت این در خواست به حق مردم کشیده شده است انشاء اله که نتیجه دهد تا شرمنده مردم خوب منطقه داریون نشویم . جناب آقای کرمدار درد دل زیاد است که اگر به رشته تحریر در آورم مثنوی هفتاد من کاغذ و موجب ناراحتی کنار گود نشینان خواهد شد . پس همان به که قضاوت با کرام الکاتبین گذاریم .

 3. با سلام خدمت دوستان عزیز

  احتراما “اینجانب امادگی کامل خود را مبنی برانعکاس خبرهای درخواست بخش شدن منطقه داریون رادر رسانه ملی (سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی استان فارس-ایرنا)اعلام می دارم.

  ارادتمند اهالی منطقه داریون -علی مختاری سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز فارس

 4. باسلام خدمت برادران خودم جناب آقای کرمدار و شرفي
  از اینکه میبینم شما یکی از مسئولین بامعرفت فوتبال فارس هستیدوپيگيرمسائل ومشكلات داريون بسیار خوشحال هستیم وبرای شما آرزوی سلامتی وموفقیت داریم.
  وهمچنين آقاي شرفي عزيز اميدوارم كه اين طرح زمين چمن محقق شود ولاقل براي جوانان دلگرمي باشد خداوند پشت وپناه شماعزيزان باشد یاعلی مدد.

 5. به نام خدا

  با آرزوی توفیق خدمت فعالان سایت دارون نما، خدمت تمام همشهریان و مسولین محترم شهر داریون سلام عرض میکنم.
  پیشناد امامجمعه عزیز و دلسوز داریون در مورد تشکیل یک ستاد مردمی بسیار جالب و کارا میباشد.
  و نیز جا دارد خدمت استاد همیشگی ام آقای شرفی بایت تلاش های ایشان جهت بخش شدن داریون خسته نباشید عرض کنم.و یاداور شم که ما جوانان دریون همواره مشتاق تلاش جهت پیشرفت منطقه و همکاری با مسولین هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا