اخبارهمه

گزارش سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری:وزير كشور و استاندار در غرفه شهرداري داريون+تصاوير

عكس و خبر:روح الله قرباني|

سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری های کشور كه از بيستم آبان ماه در مصلی امام خمینی(ره) تهران برپا شده بود امروز به كار خود پايان مي دهد.

بازديد وزير كشور از غرفه شهرداري داريون و شنيدن توضيحات شهردار داريون

به گزارش داريون نما در این نمایشگاه بیش از 300 شهرداری و سازمان وابسته آخرین اقدامات،عملکرد،دستاوردها، ابتکارات و نوآوری‌های خود را معرفی و180 شرکت و موسسه بخش خصوصی تولیدکننده محصولات و ارائه دهنده خدمات حوزه مدیریت شهری نیز آخرین محصولات،خدمات و دستاوردهای خود را ارائه می کنند .

استاندار فارس نيز از غرفه شهرداري داريون بازديد كرد

همچنین 47 شرکت دانش بنیان از مجموعه پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد کشور و بخش‌های مرتبط با مدیریت شهری و روستائی هفت وزارتخانه و سازمان دولتی مرتبط نیز در این نمایشگاه حضور دارند.
اين گزارش مي افزايد در اين نمايشگاه شهرداري داريون نيز حضور دارد و توانمندي هاي خود را به نمايش گذاشته است.

نمايي از غرفه شهرداري داريون در نمايشگاه تهران

همچنين در طول برگزاري اين نمايشگاه برخي از مسوولين كشور و استان از جمله مصطفي محمد نجاروزير كشور و صادق عابدين استاندار فارس از غرفه شهرداري داريون بازديد كردند.
طي اين بازديدها زارع شهردار داريون توضيحاتي درباره توانمندي هاي شهر داريون،پتانسيل ها و همچنين كمبودها و مشكلات اين شهر به وزير كشور و استاندار فارس ارايه داد.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. اقدام شهرداري داريون براي حضور در ميان شهرداري‌هاي برتر كشور و معرفي پتانسيل‌ها و قابليت‌هاي داريون جاي تقدير و تشكر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا