گزارشهمه

آیا شورای شهر داریون فقط دو عضو دارد؟!/كجايند اعضاي شوراي شهر داريون؟

مجتبي ظهرابي|

*آیا اعضایی که حتی در این جلسات نمی توانند شرکت کنند دیگر وقت وفرصت کافی برای فعالیتهای بیشتر شهر و مردمی که به آنها اعتماد کرده اند و سرنوشت و آینده شهر خود را به آنها سپرده اند را دارند؟

*******************************************************************

*اکنون این سوال دور از ذهن نیست که آیا شورای شهر داریون فقط دارای یک یا دو عضو است که حتی شرکت در جلساتی که هر چند هفته یکبار برگزار می شود اینقدر در نظر آنها کم اهمیت است؟

*******************************************************************
جلسه این هفته شورای اسلامی شهر داریون چهارشنبه ۸آذر ماه تنها با حضور دو نفر از اعضا شورا برگزار شد.
به گزارش داریون نما در این جلسه که با حضور علیرضا زارع شهردار داریون ،ناصر شرفی رییس شورا ی اسلامی شهر داریون و مهدی کشاورز عضو جدید شورا برگزار شد به علت به حد نصاب نرسیدن اعضا شورا مصوبه اي صورت نگرفت.
ناصر شرفی رییس شورای اسلامی شهر داریون ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام سوگواری شهادت ابا عبداله الحسین (ع) و یاران وفادارش گفت:برای تشکیل جلسه امروز به تمامی اعضا شورا اطلاع رسانی شده است .


وی در مورد عدم حضور سایر اعضا شورا اظهار داشت: تنها غیبت اشرف السادات چاووشی زاده با هماهنگی و به علت برگزاری مانور سراسری زلزله در مدارس بوده است.
در ادامه جلسه در مورد مسایلی از قبیل ترمیم برخی از خیابانهای داریون ،بازسازی برخی پلهای خطرناک شهر داریون ومشکلا ت دیگر بحث وگفتگو شد.
با این شرایط ذکر این مطلب حایز اهمیت است که:
در این مدت چند ماه که خبرنگار داریون نما بصورت مداوم در جلسات شورا شرکت می کند تنها رییس شورا است که در همه جلسات حضور داشته است وبا نگاهی منصفانه و حق جویا نه می توان ذکر کرد که اکثر فعالیتها پیگیریها ومشارکت وحضور در ادارات و جلسات اد اری خارج از داریون به عهده تنها یک یا دو نفر از اعضا شورا بوده است هر چند این انتقاد به رییس شورا نیز وارد است که روشی برای همگام سازی همه اعضا شورا جهت پیشبرد مشکلات داریون بکار گیرد.
و اما اکنون این سوال دور از ذهن نیست که آیا شورای شهر داریون فقط دارای یک یا دو عضو است که حتی شرکت در جلساتی که هر چند هفته یکبار برگزار می شود اینقدر در نظر آنها کم اهمیت است؟
و آیا اعضایی که حتی در این جلسات نمی توانند شرکت کنند دیگر وقت وفرصت کافی برای فعالیتهای بیشتر شهر و مردمی که به آنها اعتماد کرده اند و سرنوشت و آینده شهر خود را به آنها سپرده اند را دارند؟

4 دیدگاه

  1. په این می گویند شوراو شهردار نمو نه البته شرفی و شهردار رفیق جنگ هم هستند ولذا شهردارشده عصو دایم شورا راستی از رییس سابق دانشگاه جه حبر؟

  2. غيبت كه شد فرقي نداره موجه باشه يا غير موجه . دوستان اگر وقت ندارند كه به شورا رسيدگي كنند با چه توجيهي كانديد شدند؟
    غيبت هيچ توجيهي ندارند آقا و يا خانم نماينده يك شهر به نام داريون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا