گزارش

شورای شهر داریون در قرق فرهنگیان!

سرویس گزارش پایگاه خبری-تحلیلی داریون نما/

بدون مقدمه باید بگوییم در این مطلب درباره اعضای شورای اسلامی شهر داریون سخن گفته ایم. این حق را برای اعضای شورا محفوظ می دانیم که اگر جوابیه ای بر این مطلب دارند برایمان ارسال کنند تا در سایت داریون نما مورد استفاده قرار گیرد. هرچند فکر نمی کنیم نگارش این مطلب نیازی به جوابیه داشته باشد!

ناصر شرفی/فعلا دم دست است!

ناصر شرفی مدیر هنرستان پویش از جمله فرهنگیان عضو شورای اسلامی شهر داریون است که البته ریاست شورا را نیز بر عهده دارد.

مرد آرامی که به دلیل ریاستش بر شورا این روزها و ماه ها نسبت به سایر اعضای شورا حضور بیشتری در جلسات و برنامه های مختلف دارد و به نظر می رسد بیشتر فعا لیتهایش را بر روی بخش شدن داریون متمرکز کرده است.

هرچند که بعضی ها او را حمایت کننده اصلی شهردار برای دریافت عوارض لوله کشی گاز منازل داریونی ها می دانند اما خودش به شدت این مساله را تکذیب می کند.

شرفی گویا اصلا مخالف این طرح بوده،حالا راست و دروغش گردن راوی!

حجت الاسلام عباس هاشمی/روحانی خوش صدا

تنها روحانی عضو شورای شهر داریون  یکی از دو نماینده محله دیندارلو محسوب می شود.

حجت الاسلام سید عباس هاشمی که سالهاست در داریون-محله دیندارلو- ساکن است یکی از خوش صداترین روحانیان این منطقه هم هست که مناجات هایش طرفداران بسیاری دارد.

شغل او بیشتر اعزام کاروانهای زیارتی به عتبات عالیات و سوریه است و به دلیل همین شغل چندین ماه را در خارج از داریون و یا خارج از کشور به سر می برد.

حجت الاسلام هاشمی طرفداران خاص خود را دارد. یکی از ایرادهایی که منتقدانش به او وارد می دانند سفرهایش به عتبات عالیات و سوریه است که باعث می شود مدتی را در خارج از داریون سپری کند. او البته در ایام محرم نیز بیشتر ترجیح می دهد در زادگاهش-لامرد- باشد تا داریون و دیندارلو.

روح الله افتخاری/تنها دکتر شورا!

تنها دکتر شورای اسلامی شهر داریون که همزمان با عضویت در شورا رییس دانشگاه آزاد واحد داریون نیز هست کسی نیست جز روح الله افتخاری.

او که دکترای خود را در رشته دامپزشکی از دانشگاه شیراز اخذ کرده یکی از جوان ترین اعضای شوراست که تلاشش قابل تقدیر است.

در مورد دکتر افتخار گفته می شود تا قبل از ریاست دانشگاه آزاد داریون بیشتر به مسایل و مشکلات این شهر می پرداخت اما حالا مشغله های زیاد دانشگاه دیگر فرصتی برای او باقی نمی گذارد تا مانند گذشته دغدغه شهروندان را داشته باشد.

بهرام هوشیار/مرد هوشیار شورا!

شاید آرام ترین و خونسردترین عضو شورای شهر داریون،بهرام هوشیار باشد.

او هم فرهنگی است و به تازگی مسوولیت معاون پرورشی ناحیه چهار اداره آموزش و پرورش شیراز را عهده دار شده که همین امر مشغله های اورا چند برابر کرده است.

بهرام هوشیار انصافا یکی از زحمت کش ترین اعضای شوراست اما منتقدانش عدم حضور او در داریون و اقامتش در شیراز  و البته پذیرفتن مسوولیت جدیدش که باعث شلوغی کارش شده را بر نمی تابند.

اشرف السادات چاووش زاده/شماره مشترک مورد نظر در شبکه نیست!

اشرف السادات چاووش زاده که اهل محله دیندارلوست تنها عضو زن شورای اسلامی شهر داریون است.

او هم از فرهنگیان عضو شورا به حساب می آید که به سبب سکونتش در خارج از حوزه انتخابیه دیندارلو و داریون مورد انتقاذ است هرچند اهالی دیندارلو چندان گله ای به او وارد نمی دانند.

چند روز قبل از رونمایی از سایت داریون نما بیشتر از 10 بار با تلفن همراه او تماس گرفتیم تا مانند سایر اعضای شورای اسلامی شهر داریون با او هم گفت و گو کنیم اما هر بار با این پیام مواجه می شدیم:”شماره مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد”.

البته ما که می دانیم این روزها با کدهایی می توان شماره تلفن همرا خود را از شبکه خارج کرد اما این را هم می دانیم که حتما ایراد از مخابرات بوده نه موبایل خانم چاووش زاده !

 

4 دیدگاه

  1. باسلام : در ست است که حضور بعضی اعضای شورا در جلسات کم است ولی هر مصوبه ای نیاز به اکثریت رای در شورا دارد .پس رییس شورا به تنهایی قادر به مصوب کردن نظر خود و سپس اجرای آن نیست .

  2. باسلام: به نظر من اعضاي شوراي اسلامي بايد در بين مردم ودر داخل شهر زندگي كنند تا بتواند مشكلات مردم را ببينند ودرك كنند. شوراي كه درجايي ديگر از مشغله كار وزندگيش زياد نمياره در واقع به مردم و جايگاهي كه اشغال كرده داردخيانت مي كند.فقط در يك كلام اكثر مسولين تا كنون نتوانستند مشكلي از جوانهاي شهر حل كنند.چرا داريون با اين جمعيت واستعداد نيروي كه دارد مسولين نميتونند مشكل اشتغال جوانها را حل كنند.

  3. چرا اقایان که خود را متدین می دانند دست از ریاست و پست و مقام بر نمی دارند

  4. بفرمایید از بس گفتید در قرق فرهنگیان هست دیگر در شورای چهارم خبری از فرهنگیان نیست حتی یک نفر بیشتر کاندید نشد.
    این مشکل باید ریشه یابی و بررسی شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا