گفت و گوهمه

حرفهاي رييس شوراي شهر داريون درباره توزيع بروشور بر عليه شهردار داريون

خبرنگار:مجتبي ظهرابي|
پس از آنکه جلسه هفته پیش شورای اسلامی شهر داریون به صورت غیر علنی برگزار شد قابل حدس بود که ممکن است اتفاقاتی بین اعضا شورا وشهرداری داریون افتاده باشد.
داریون نما در گفتگویی با رییس شورای اسلامی شهر داریون درباره مسایل و اتفاقات پیش آمده چند روز اخیر شورا وشهر داری داریون به بیان برخی جزییات می پردازد
ناصر شرفی رییس شورای اسلامی شهر داریون با اشاره به اتفاقات پیش آمده در خصوص پخش بروشورهای اعتراضی دونفر عضو شورا گفت:جلسه غیر علنی هفته قبل شورا با محوریت همین موضوع برگزار شد وبا گفتگوهایی که بین اعضا شورا انجام گرفت چارچوب قانونی و روند بیان چنین انتقادات واعتراضات برای اعضا شورا نکته مبهم و نا مشخصی نیست.

شرفی افزود:این اعتراض و انتقادات به شهردار باید کتبی و در چارچوب قانونی اول بصورت تذکر به وی داده شود تا شهر دار نیز بتواند آنها را رفع نماید نه اینکه قبل از حل و فصل این موارد و مطرح کردن آنها در جلسات شورا و شهرداری آنرا به مردم وعموم بکشانند.
وی در این خصوص اظهار داشت:اولا اکثر موارد مطرح شده توسط آن دونفر عضو شورا قابل توضیح وپاسخگویی است که باید به شهردار فرصت دفاع و توجیه را داد در ثانی مگر آنها از اعضا شورا نیستند مگر چارچوب قانونی برای طرح این انتقادات تعریف نشده است؟
رییس شورای شهر داریون در خصوص اظهارات روح اله افتخاری مبنی بر بی اطلاعی از تشکیل جلسات شورا و عدم شرکت وی در این جلسات با خانم زارع منشی شورا تماس گرفت و از وی خواست تا نحوه اطلاع رسانی به اعضا شورا برای تشکیل جلسات شورای شهر داریون را تشریح کند که وی در پاسخ گفت:از طریق تلفن همراه ،منزل وحتی محل کار تمام اعضا شورا اطلاع رسانی انجام می شود که در همه جلسات این اطلاع رسانی برای همه اعضا شورا انجام شده است.

2 دیدگاه

  1. یکی از دلایل پخش این شب نامه ها حمایت بی دریغ وبی حد و حصر شرفی از شهردار وعدم رسیدگی به مشکلات مردم با شهردار و شهرداری است .

  2. زنده باد داریون
    داریون باید پیش رفت کنه.
    دیگه خواب کافی ست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا