گفت و گوهمه

گفت و گوی داریون نما با رییس اداره ورزش و جوانان شیراز:زمین چمن داریون به زودی آماده می شود

خبرنگار:علی مختاری|

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز گفت:ورزش منطقه داریون با وجود امکانات کم و بسیار ناچیزتوانسته در زمینه های مختلف ورزشی خصوصا والیبال و ورزش های رزمی در مسابقات استانی و کشوری مقام های خوب شایسته ایی کسب کند.

حسام زارع مهذبیه در گفت و گو با داریون نما افزود:از سهم در آمد دو در صد نفت و گاز،صد درصد آن را به ورزش منطقه داریون اختصاص داده ایم ،چون نگاه مسئولان به ورزش این منطقه مثبت بوده و این امر نیز بی سابقه است.

وی در خصوص تکمیل زمین چمن داریون اظهار داشت :قاعده هر کاری در ورزش باید اساسی باشد چون ما اصولا به کارهای بدون کارشناسی معتقد نبوده و نیستیم وگرنه می توان زمین را شخم زده ، اندکی هم چمن داخل آن ریخت و استفاده کرد ولی عمر کوتاه و ناپایدار خواهد بود.

این مقام مسئول در ادامه بیان داشت : پروژه زمین ورزشی داریون یک پروژه تکمیلی بوده و باب تخصیص اعتبار آن نیز باز شده تا هر چه زودتر هزینه اختصاص یافته و کار را به نحو مطلوب و شایسته برای مردم ورزش دوست تمام کنیم .

مهذبیه تصریح کرد:با توجه به سقف کم اعتبارات شهر داریون کارهای خوبی انجام گرفته و از نظر ما هم قابل قبول بوده و اگر درآمد بالایی وجود داشت قطعا حمایت بیشتری نیز از ورزشکاران فهیم و و زحمتکش می شد.

رییس اداره ورزش و جوانان شیراز تاکید کرد: در حال حاضر یک سری نارضایتی از طرف ورزشکاران وجود دارد ولی با حمایت مدیر کل تربیت بدنی و مسئولین شهر داریون ، مشکلات را مرتفع و در سال 92 فاز یک و دو آن که شامل پیست دومیدانی و سکوی تماشاگر خواهد بود، به بهره برداری خواهد رسید.

وی گفت :ورزش داریون با 10هیات ورزشی در رشته های مختلف از جمله والیبال ، فوتسال ،فوتبال و ورزشهای رزمی ،مدال های رنگارنگی در مسابقات کشوری کسب کرده و این مایه مباهات و دلگرمی ماست که با امکانات کم ورزشکاران بزرگی رشد کرده اند.

مهذبیه در پایان از کمانه مدیر کل ورزش و جوانان استان ،زرین کلاه فرماندار شیراز،اسماعیلی معاون عمرانی فرمانداری، حجت الاسلام عزیزی امام جمعه ورزش دوست ،شرفی رییس شورا ،علی بذرافکن نماینده تربیت بدنی ،زارع شهردار داریون و سایر کسانی که پیشبرد ورزش منطقه داریون همکاری می کنند تشکرو قدردانی کرد.

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

 1. من اگر برخیزم

  تو اگر برخیزی

  همه برمی خیزند

  من اگر بنشینم

  تو اگر بنشینی

  چه کسی برخیزد ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن