اخبار

حضور نماینده وزارت کشور در منطقه داریون

خبرنگار:مجتبی ظهرابی/
روز شنبه ۳۰ دیماه نماینده وزارت کشور از منطقه داریون و روستاهای اطراف بازدید کرد.
به گزارش داریون نما ناصر شرفی رییس شورای اسلامی شهر داریون ارزیابی نماینده وزارت کشور در منطقه داریون را مثبت دانست و گفت:طی این بازدید که توسط نماینده وزارت کشور از شهر داریون و روستاهای اطراف انجام گرفت تمام زوایای مورد نظر بازدید کنند گان مثل وضعیت جغرافیایی وجمعیتی داریون و روستاهای اطراف مثبت وراضی کننده بود.
شرفی افزود: نتیجه این بازدید که تا حدود ساعت ۲۲ شب به طول انجامید متعاقبا به هیات دولت ارسال خواهد شد تا انشااله پس از بررسی و تصمیم گیری نهایی به تصویب هیات دولت برسد و شهرمان داریون به بخش ارتقا یابد.

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. این هم شد حکایت گاز کشی داریون پس از سی و سه سال پیگیری گاز به داریون رسید بعدش هم پولش را شهرداری گرفت اسمش را هم شورا گذاشت عوارض سطح شهر . نمی دانم عوارض بخش شدن را چه چیزی نامگذاری می کنند ؟

  2. مدیر محترم سایت داریون نما

    با سلام و عرض خسته نباشید

    احتراما” خواهشمند است در خصوص مسابقه دوستانه بزرگ ، مهیج و به یادماندنی فوتبال که قرار است بین تیمهای پیشکسوتان دودج و پیشکسوتان شهر داریون که به احتمال فراوان در تاریخ 11اسفندماه و یا 18اسفندماه سال جاری در دودج برگزار می شود به نحو شایسته اطلاع رسانی شود.

    از همکاری بی شائبه شما بسیار سپاسگزارم

  3. حالا انگار بخش شد و مردم مجبور شدند عوارضی هم به بخشداری بدهند حتی برای گاز کشی و مجوز ساخت مسکن و….مثل شهرداری که تمام پولها را گرفت و اب از اب تکان نخورد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن