اخبارهمه

مشکلات رانندگان خط شیراز-داریون بررسی شد

خبرنگار:روح الله قربانی|
جلسه اي با موضوع بررسي مشكلات رانندگان خط شيراز داريون در مجتمع فرهنگي وهنري گلهاي باغ نبوت برگزار شد.


به گزارش داريون نما در اين جلسه كه در فرهنگسراي گلهاي باغ نبوت با همكاري ستاد نماز جمعه و مجتمع فرهنگي هنري گلهاي با غ نبوت برگزار شد پس از تلاوت آياتي از قرآن مجيد حجت الاسلام والمسلمين عزيزي امام جمعه  داريون ضمن خوش آمد گويي به سروان بازيار رييس پليس راه شيراز -خرامه وسروان لشكري فرمانده پاسگاه انتظامي دودج به نقل حديثي پيرامون رزق و روزي پرداخت.


در ادامه سروان بازيار ضمن تشكر از متوليان اين جلسه با شنيدن انتقادات و پيشنهادات رانندگان تاكسي وميني بوسها به سوالات آنها پاسخ داد.

3 دیدگاه

  1. سلام چرا داریون نما اخبار جدید را دیر وقت و ساعت دوازده شب به بعد انعکاس می دهد ؟

  2. با تشکر ای کاش یک روز هم در مورد مشکلات مسافران با رانندگان جلسه گذاشته می شد تا مردم می پرسیدند : چرا رانندگان سواری سیصد تومان کرایه اضافی مسافران را پس نمی دهند مگر آنها به حق الناس اعتقاد ندارند؟ چرا گاهی رانندگان سواری تا شش نفر هم مسافر سوار می کنند ؟ چرا برخی از رانندگان ترانه ها و موسیقی مبتذل را با صدای گوش خراش برای مسافران پخش می کنند ؟

  3. با سلام و تشكر از انعكاس خبر برگزاري جلسه فوق ، متأسفانه خبر كاملاً ناقص منعكس شده است . جزئيات اينگونه جلسات لازم است در رسانه هاي محلي مانند سايت داريون نما درج شود . زيرا متأسفانه اكثر مردم اصلاً به حقوق خود در قبال رانندگان آگاهي نداشته و در اين مورد كاملاً بي اطلاع هستند . از جمله مواردي كه بعنوان نقض حقوق مسافرين مي توان به آن اشاره نمود : 1- همان موردي كه هم شهري عزيزم اشاره كردند (عدم پرداخت مابقي كرايه به بهانه نداشتن پول خرد) 2- سوار كردن دو نفر در صندلي جلو كه مغاير با قوانين راهنمايي و رانندگي نيز مي باشد . اينجانب بارها از اداره راه و راهنمايي و رانندگي پيگير استقرار پليس راه بصورت دائم بوده ام ولي متأسفانه تاكنون اين پيگيري ها جواب نداده است . اميد است شوراي شهر در اين خصوص اقدامي اساسي بعمل آورد تا انشاء الله مردم با خيال راحت تري به مسافرت خود بروند . با تشكر مجدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا