ديدگاههمه

گلایه داریون نما؛چرا..؟

خوشبختانه راه اندازی سایت داریون نما توانسته تحولی خوب در منطقه داریون ایجاد کند.این مهم اما جز به یاری پروردگار متعال و لطف مردم نبوده است.

بنده همواره خود را به عنوان یک خدمتگزار و نه مدیر سایت داریون نما می دانم. افتخارم این است که بتوانم به مردم منطقه ام خدمت کنم و این خدمت را عنایتی بزرگ از جانب خداوند به خود می دانم.

از رهگذر راه اندازی این سایت چشم طمع نه به مالی و نه به مقامی دارم که از لحاظ مالی جز هزینه کردن چیزی نیست.

وقت بسیاری هم می گیرد که این هم فدای همه مردم داریون.

بارها هم گفته ام که نه می خواهم برای شورای شهر و نه هر سمت دیگری در داریون دورخیز کنم و نه شایسته این سمت ها هستم.

برای راه اندازی این سایت هیچ وقت انتظار به به و چه چه هم نداشته و ندارم. همانگونه که گفتم رضایت خدا و مردم بهترین پاداش است برای من.

اما بعضی مواقع اتفاقاتی روی می دهد که جای گله دارد. از این دست اتفاقات البته طی یک سال و اندی از راه اندازی سایت داریون نما کم نبوده و بنده هم چون اهل گله کردن نیستم بیانشان نکرده ام.

اما به هر حال بعضی مواقع به نظر می رسد بیان یک سری مسایل لازم باشد.

امروز یکی از فرهنگیان محترم با تلفن همراه من تماس گرفت و بعد از سلام بلافاصله شروع به انتقاد کرد که چرا خبر جشن تکلیف نمایندگی آموزش و پرورش داریون را در سایت داریون نما منتشر نکرده اید.

این بانوی فرهنگی با گفتن این که از شما انتظار داشتیم این خبر را منتشر کنید و… در حال انتقاد بود. نکته اما اینجا بود که اصلا چنین ایمیلی تا کنون به سایت داریون نما نرسیده که بخواهیم منتشرش کنیم.

جالب تر اینکه وقتی به او توضیح دادم که ایمیل شما به دست ما نرسیده و این یک امر طبیعی است و در این زمینه (ارسال ایمیل) اشتباه زیاد رخ می دهد باز هم قانع نمی شد.

حال آن که همه می دانیم در ارسال ایمیل ممکن است با یک حرف اشتباه ایمیل به مقصدی غیر از مقصد مورد نظر برسد. در بعضی مواقع ایمیل به جعبه این باکس برگشت می خورد. اینها نکاتی است که دیگر همه می دانند.

این ماجرا و تماس فرهنگی داریونی به همین جا ختم نشد. زیرا وقتی به او گفتم ایمیل شما به هر دلیلی دست ما نرسیده شما لطفا یک بار دیگر ایمیل خود را ارسال کنید تا در داریون نما منتشرش کنیم جوابی شنیدم که انتظارش را نداشتم.

جواب این فرهنگی اما این بود:”من مطمئنم اگر یک بار دیگر هم این ایمیل را برایتان ارسال کنم شما می گویید این خبر سوخت شده و…”

حال قضاوت با شما. گناه من چیست؟ چرا باید برای کاری مواخذه شوم که اصلا در آن دخیل نبو ده ام.

همانگونه که گفتم از این مسایل کم روی نمی دهد اما من اهل طرح چنین رویدادهایی نیستم. اما وقتی یک فرهنگی چنین دیدگاهی دارد…

این تنها یک گله کوچک بود.همین…

پایان:بعضی وقتها برای ماندن باید رفت…

خدمتگزار سایت داریون نما

9 دیدگاه

 1. سلام
  خواندن این مطلب باعث تاثر شد امیدواریم این فرهنگی که زود قضاوت کرده به اشتباه خود پی ببرد و از زود قضاوت کردن پرهیز نماید .با احترام

 2. با سلام خدمت مدیر محترم داریون نما باید بگوییم همیشه کار فرهنگی پر زحمت و مشقت است و احتیاج به سعه صدر دارد . البته گاهی افرادی از زمین و زمان طلبکار هستند و توقع های بیجا دارند . روزگاری داریون نما را سایت دوم شهرداری می دانستند . اما داریون نما همیشه یک سایت مستقل و محبوب بوده و هست و ما نباید توقع داشته باشیم که داریون نما دربست ما باشد . البته مدیر محترم داریون نما در ماجرای نصب بنر ها هم با کابران داریون نما درددل کرده بود ،به هر حال سطح توقع ها همیشه یکسان نیست و باید صبور بود چون هدف مقدس داریون نما ارتقاء فکری ،فرهنگی ،اجتماعی و همه جانبه داریون است .حقیر بعنوان یک فرهنگی از مدیر محترم داریون نما معذرت خواهی می کنم. همه ما باید قدر دان داریون نما باشیم هر چند اگر چنین هم نباشیم این موضوع نباید کوچکترین تا ثیری در روند فعالیت سایت داشته باشد . حقیر به عنوان یک کابر پر و پا قرص داریون نما گاهی هم انتقادات تندی از سایت کرده ام ولی مدیر محترم سایت آن را با بزرگواری قبول نموده است . در حال حاضر سایت وزین داریون نما تنها دارایی منطقه داریون است و یک منطقه است و یک داریون نما . مدیر محترم داریون نما یک نفره با هزاران زحمت و هزینه این سایت را اداره می کند و نباید از آن انتطار بیشتر از توان داشت . ادرات ،نهادها و ارگان ها باید توجه داشته باشند که داریون نما تابلو تبلیغات یا برد روابط عمومی آنها نیست ولی داریون نما هم باید سعی کند در حد توان همه اخبار را انعکاس دهد و کفه ترازو به نفع برخی بیشتر نچربد .

  1. فرهنگي عزيز نوشته ايد:در حد توان همه اخبار را انعکاس دهد و کفه ترازو به نفع برخی بیشتر نچربد
   ولي فكر كنم در نوشتن اين جمله كمي تندروي كرده ايد معمولا خبرنگارها اخبار را مي فرستند شايد نوع خبر آنها به نظر شما اينطور باشد.

 3. شما مگر به خواسته کسی آمده اید که با قهرش بروید . راهی که شما آغاز کرده اید راهی است فرهنگی . کاش در شهرمان تعداد بیشتری از این افراد بودند.

 4. من شاهدم که آقای داریون نما گاهی تا سه با مداد بیدار است تا سایت را مدیریت کند این انصاف نیست که ما فقط خودمان را ببینیم .

 5. توی دنیای رسانه از این قبیل حرف ها پیش میاد.مخصوصا توی فضای مجازی که با کم وزیاد کردن یک دات همه چیز عوض میشه.پس رسالت خبر وخبرنگاری توی دنیاوخصوصا مملکت ما سختی های زیادی دارد.که سعه صدر زیادی را می طلبدکلا در کشورما مردم صبح از روی دنده انتقاد بیدار میشوند.حالا هرپست ومقامی هم که داشته باشی بازم نوک پیکان انتقادات به سمت شماست.این مشکلات وسختی ها باعث ورزیده تر شدن شما در حرفه تان میشود

 6. با سلام خدمت همشهریان عزیز من به نوبه خودم از مدیر محترم سایت داریون نما کمال قدردانی وتشکر وخسته نباشید دارم
  باید به همه مردم عرض نمایم که سایت داریون نما سایت انتقاد های کوبنده نیست که شما عزیزان نه فکر میکنید نه به عواقبش می اندیشید وسریع ان را به زبان می اورید،چرا به جای انتقاد کوبنده یک پیشنهاد سازنده نمی دهید مگر هرچه من نوعی خواستم باید همان شود نه این طور که نیست شاید بعضی ها دوست نداشته باشند خیر وصلاح نیست که این طور باشد،گذشته از این موردها مدیر سایت در مورد این ایمیل شما دوست فرهنگی با صداقت تمام فرموده که به دستم نرسیده حالا دنیا که اخر نرسیده یکبار دیگه سعی کنید توقع من وهمشهریان از شما عزیزان فرهنگی بیش از این است، شما عزیزان انتقاد میکنید من خجالت میکشم که مدیر سایت گلایه نامه طراحی کرده ودر معرض دید همگان قرار داده.عزیزان اگر درخواستی داشتیددر نحوه درخواست تجدید نظر فرمایید.اگر یارم نیستی بارم هم مباش.

 7. سلام خسته نباشيد.
  هر كه در اين در گه مقرب تر است جام بلا بيشترش ميدهند

  پيامبر (ص)در راه دين خاكستر بر سرش ريختند و سنگ به او زدند اما يك ذره از هدف خود مايوس نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا