اخبارهمه

خبر ویژه داریون نما:داریون به زودی بخش می شود

شنیده می شود که: با پی گیری های برخی از مسوولین داریونی خصوصا حجت الاسلام عزیزی امام جمعه منطقه داریون و همچنین شرفی رییس شورای شهر داریون  بخش شدن داریون به مراحل پایانی خود نزدیک می شود.

خبرنگار داریون نما کسب اطلاع کرده است که حجت الاسلام عزیزی امام جمعه داریون اواخر هفته گذشته به وزارت کشور رفته و در این زمینه مذاکره کرده است.

ظاهرا به زودی پرونده بخش شدن داریون از وزارت کشور خارج و به هیات دولت ارسال می شود.

این مهم بدان معنی است که بخش شدن داریون به مرحله اخر رسیده و نیاز به تصویب در هیات دولت دارد.

امیدواریم این خواسته به حق مردم داریون هرچه سریعتر محقق شود.

10 دیدگاه

 1. باسلام ان شااله به زودی شاهد بخش شدن منطقه داریون باشیم تا همه نهادهای اداری ما اعم از نمایندگی آموزش و پرورش شهر داری خدمات جهاد کشاورزی و غیره از این معضل بزرگ نجات پیدا کنیم تا نیاز نباشد به مرکز استان مراجعه کنیم ولی ای کاش محور شیراز خرامه که بخش های زیادی از آن خراب است ترمیم یا لااقل روکش اسفالت می شد و مخصوصا از سمت فلکه شهدا تا حرم مطهر اقا امامزاده ابراهیم (ع) تو سط شهرداری و شورا و مسولین ذی ربط شاهد بزرگ شدن این نحور هم باشیم

 2. با تشکر از تلاش ها ی مستمر و پی گیری های مکرر امام جمعه محترم و رئیس محترم شورا و سایر مسئولینی که در این تلاش ها و پی گیری ها دخیل بوده و خواهند بود… مسلما اگر داریون “بخش” شود، پی گیری ها نتیجه بخش تر خواهد بود… من هم امیدوارم، خواسته های به حق مردم منطقه هر چه سریع تر محقق شود… واما زادگاهم… انشا الله لحظه ی دیدار نزدیک است…
  به وقت دیدنت از دیده اشک شوق می بارم/ تو را من “بخش” باشی یا نباشی دوست می دارم…

 3. آقا داریون نما خوش خبر باشید . اما فقط شرفی نبوده است بلکه دیگران هم مشا رکت داشته اند و اتفاقا پیگیری تبدیل داریون به بخش از دوره شورای اول تا کنون ادامه داشته است و مدارک آن موجود است .

 4. باسلام
  کلید اصلی حل همه مشکلات داریون تبدیل شدن به بخش است ،چرا که انجام این مهم مساوی است با بودجه بیشتر و حتی داشتن نماینده مستقل در مجلس .انشاءالله این امر بزودی انجام شود و آن موقع شاهد جهش پلکانی داریون و شکوفایی واقعی استعدادهاباشیم .
  خداوند به امام جمعه محترم و مسئولین قبلی وفعلی داریون خیر دهد.

 5. با سلام
  ضمن احترام به نظرات دوستان عزیز و تبریک سال نو
  اولا -برای بخش شدن منطقه داریون فقط افراد خاص و تکراری و انگشت شمار دخالت ندارند که بخواهیم دایم از انها اسم برده یا تشکر کنیم بلکه این مردم هستند که اگر حد نصابشان به تعداد تعریف شده از طرف وزرات کشور نرسد بخشی هم وجود نخواهد داشت .
  دوم -اینکه در چنین موضوعاتی که نیاز به اطلاع رسانی دقیق و سریع و شفاف دارد اگر خبرنگاران زحمتکش و دلسوز نباشند اطلاع رسانی به موقعی هم انجام نخواهد پذیرفت پس صادق باشیم و کلاه خود را بعنوان یک فرد متعادل و بی طرف قاضی کنیم که همکاری همه جانبه در یک موضوع ،تمام احاد مردم محروم و مستضعف جامعه هستند که می توانند اهداف مورد نظر را پیش ببرند نه قشر انگشت شمار یا اسامی تکراری ،مضاعف اینکه بخش شدن منطقه داریون ملک شخصی کسی هم نیست که به نام کسی ثبت گردد.

 6. سلام “یک خواننده” ی عزیز… متقابلا سال نو را به شما و خانواده ی محترمتان تبریک و تهنیت می گویم.
  اولا:به عنوان یک هم شهری به نوبه ی خود،تشکر می کنم از مردم خوب زادگاهم منطقه ی داریون، به ویژه آنانی که با تمام داشته ها و نداشته ها در منطقه ماندند و این روزها دارند یکی دیگر از نتایجش که همان به حد نصاب رسیدن و بخش شدن است را به چشم می بینند. در آستانه ی سال نو، این موفقیت را به مردم خوب زادگاهم که مسئولین راستین نیز جزوی از آن هستند، تبریک می گویم.
  ثانیا: مسلما تا اکثریت قاطع مردم یک جامعه در صحنه حضور نداشته باشند،یا پیشرفت و موفقیت چشم گیری حاصل نمی شود، یا تمام آحاد مردم محروم و مستضعف آن جامعه، یکسان از آن برخوردار نمی شوند. در مورد مسئولین هم اگر مردمی باشند، نماینده و خدمتگزار آنان و جزوی از خود مردم هستند نه چیزی سوای آن. و اگر هم مردمی نباشند که سنگ خودشان را به سینه می زنند و در بین اقشار مردم جایگاهی نخواهند داشت و اگر هم در کوتاه مدت با ظاهر سازی و عوام فریبی جایگاهی برای خودشان دست و پا کنند، در دراز مدت، دستشان برای مردم رو می شود(خواه بومی باشند، خواه غیر بومی).
  … و اما با اجازه شما دوست و همشهری عزیز ثالثا را هم من اضافه کنم: ملت ما از دو فرهنگ غنی عجین شده در هم برخوردارند: اول اسلام که بی نظیر است و بعد هم ایران که کم نظیر. ما مردم و مسئولین، اگر فرهنگ خودمان را سرلوحه ی امر قرار دهیم و در حد و اندازه ی آن تلاش مستمر و پی گیر داشته باشیم، دیر یا زود و کم یا زیاد، شاهد در آغوش کشیدن آن چه که شایستگیش را داریم، خواهیم بود. هر جا در زمینه های گوناگون اقتصادی، اجتمایی، فرهنگی و … ،موفقیت چشم گیری حاصل نمی شود، یا مسئولین و یا خودمان، به یکی یا هر دو این فرهنگ غنی عجین شده در یک دیگر، پشت پا زده و اجازه داده ایم فرهنگ بیگانه بر ما مسلط شود. که اگر از این نمد کلاهی هم درست شود، اول برای آنان است و بعد هم شاید در جهت منافع آنان، سر ما هم بی کلاه نماند.
  … جای بسی امیدواری است که منطقه ی داریون، بیش از آن که در تصور من می گنجید، مردم با فرهنگ و فهیم و آگاه دارد. در پایان: خوشحال می شوم اگر سری هم به “فراخوان عمومی داریون نما برای منطقه ی داریون” زده و دیدگاهتان را به نمایش گذارید…. از این که بیش از اندازه سخن به درازا کشید این حقیر سراپا تقصیر را عفو فرمایید… پویا و پایا باشید…

 7. سلام عیلکم از خبر تالار گفتگو با مد یریت دکتر محمد امین زارع بسیار خوشحال شدم . سال جدید را خدمت تمام هم وطنان غزیز ، کاربران گرامی و داریونی های محترم و مدیریت جوان و فعال داریون نما تبریک می گویم . سالی سراسر موفقیت و شاد کامی را برای همگان آرزو مند م . امید آنکه تالار گفتگو زمینه ورود همه داریونی های مقیم داریون و همچنین داریونی های ساکن همه جای این کره خاکی را به داریون نما فراهم کرده ،باعٍث رشد منطقه داریون شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا