اخبارهمه

دکتر قادری:راه آهن شیراز-بوشهر از داریون عبور می کند

راه آهن شیراز به سمت بوشهر از داریون عبور خواهد کرد.

به گزارش داریون نما دکتر جعفر قادری با ذکر مطلب فوق افزود: ریل گذاری این مسیر در حال انجام است و پیمانکاران در حاب آماده سازی این خط ریل هستند.

نماینده مردم شهرستان شیراز که در جمع نمازگزاران داریونی حاضر شده بود درباره خرابی جاده شیراز-داریون نیز گفت: با توجه به کمبود بودجه اما حدود 2 میلیارد تومان اعتبار از طرف وزارت راه برای تکمیل این جاده در نظر گرفته شده است.

وی همچنین درباره ارتقا داریون به بخش نیز از جلسات مختلف در این رابطه در وزارت کشور خبر داد و اظهار امیدواری کرد مساله ارتقا داریون به بخش تا سه ماه آینده انجام شود.

8 دیدگاه

  1. خوش خبر باشی ای نسیم شمال/که به ما می رسد زمان وصال… دیروز خبر وعده ی تکمیل تالار گفت و گو و بخش شدن داریون… امروز هم خبر وعده ی تکمیل جاده و عبور خط راه آهن… انشا الله در آستانه ی سال نو، باز هم شاهد اخبار خوش دیگر از سایت باشیم…

  2. تنها نما ینده مجلس که در این مدت پنج سال به منطقه داریون سرکشی کرده است دکتر قادری بوده است خدایش جزای خیر دهد .

  3. اون که راه اهن اصفهان شیراز بودچندین سااااااااااااااااااااااااااااااااال طول کشید …………………..این که دیگه شیراز بوشهره ………………….تازه از داریون هم میگذره دیگه هیچی …………………….

  4. لطفا آدرس داریون را برای سایر نمایندگان هم پست کنید . شاید بنده های خدا آدرس داریون را گم کرده باشند ،چون هر کسی چهار سالی یک بار به جایی برود آدرس آنجا را گم می کند .

  5. من تو فکرم که مهندس خلاق راه آهن چه طوری میخواد از شیراز ریل رو بیاره داریون طواف بده بعد ببره بوشهر خیلی دوست دارم زنده باشم و به چشم خودم ببینم این شاهکار مهندسی رو

  6. این نماینده مطمئنا داریون رو با سیاخ دارنگون اشتباه گرفته و شما هم کلی کیف کردین که بله قطار دار میشیم البته نماینده ای که بعد از چهارسال بیاد داریون حتما داریون رو با سیاخ دارنگون اشتباه می گیره

  7. سلام جناب ” خواننده ی بیطرف سایت” محض اطلاع و حس کنجکاوی خودم می گویم: در صورت امکان، اگر خودتان اطلاعات جامع و دقیق تری دارید که ادعایتان را ثابت می کند، به گونه ای ارئه دهید، در غیر این صورت خواهش می کنم یکی از خبرنگاران اگر شدنی و کم زحمت است ضمن مصاحبه ای با جناب آقای قادری این ادعا را جویا شود. خدای نا کرده قصد جسارت به هیچ کدام را ندارم. چون نه علم و دانش و فن آن را دارم و نه اطلاعی بیشتر از آن چه در سایت درج می شود….

  8. با سلام.
    من شنیده ام که قبلاً قرار بود راه آهن شیراز -بوشهر از منطقه کربال از کنار روستاه های حسین اباد ، کورکی و فتوح اباد و در نهایت رحمت اباد بگذرد و سپس به سروستان برسد و از انجا به جهرم و سپس به مقصد آن بوشهر برسد ولی جدیداً شنیده ام این طرح که چند کیلومتر آن زیرسازی شده مسیر ان عوض شده و از جای دیگری قرار است طرح اجرا شود.گفته های حقیر فقط در حد شنیدن از زبان مردم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا