اخبار

از نظر سايت رسمي شهرداري داريون:سيد ابوذر حسيني همچنان شهردار داريون است!

در عصر اطلاعات نهادهاي مختلف با راه اندازي سايت رسمي براي مجموعه خود يك پايگاه خبري ايجاد مي كنند تا بوسيله آن بتوانند ارتباط مستقيمي با مردم برقرار كنند. در نتيجه اين سايتها مرجعي هستند براي اطلاع گيري بينندگان.

 به عنوان مثال اگر فردي از تهران بخواهد اطلاع كسب كند كه رييس اداره آبفا شيراز كيست ابتدا سايت اداره آبفا شيراز را جستجو مي كند و پس از آن سراغ سايت اين اداره مي رود و اطلاعاتي كه لازم دارد را كسب مي كند .

 روز گذشته يكي از شهروندان داريوني به نام فرزين در پيامي كه براي سايت داريون نما گذاشت به نكته ظريفي اشاره كرد كه عين مطلب اين  عزيز  را برايتان نقل مي كنيم:”جناب شهردار،  سایت اینترنتی را که شهردار قبلی راه انداخته به روز کنید.
نزدیک ۶ الی ۷ ماه هست که شهردار داریون هستید حداقل سایت شهرداری را به روز کنید.
ای بابا حتما باید بگیم که آقای حسینی دیگه شهردار سروستان شده تا شما برید و پیغام اون آقا روی صفحه اصلی این سایت ببینید و بگید که من شهردار داریون هستم!اصلا یه سوال پیش میاد آیا شما از وجود این سایت خبر دارید!”

داريون نما:در سايت شهرداري داريون به آدرس:http://www.dariancity.ir/Default.aspx  همچنان پيام سيد ابوذر حسيني شهردار سابق داريون وجود دارد و به نظر مي رسد اين سايت نزديك به يك سال است كه به روز رساني نشده است!

******************************************************

توجه: آن دسته از بینندگان سایت “داریون نما” که می خواهند در قسمت نظرات-پایان مطلب- نظرات و حرفهای خود را برای ما ارسال کنند اما آدرس “ایمیل” ندارند می توانند در قسمت آدرس ایمیل از این آدرس استفاده کنند: daryonnama@yahoo.com

 

1 دیدگاه

  1. بابا جان دست از سر شهرداری و شورا بر دار تا انتخابات به خوبی برگزار شود زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا