اخبارهمه

فرماندار شیراز: ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراها 26 فروردین آغاز می شود

فرماندار شیراز اعلام کرد که ثبت نام از داوطلبان انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز دوشنبه 26 فروردین آغاز می شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

جواد زرین کلاه  در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در شش شهر شیراز، صدرا، لپویی، زرقان، داریون و خان زنیان باید به منظور ثبت نام در فرمانداری شهرستان حضور یابند.

وی با بیان اینکه انتخابات شوراهای اسلامی روستا در 156 روستای تابعه شهرستان شیراز برگزار می شود،گفت: داوطلبان عضویت در این شوراها باید برای ثبت نام به بخشداری های مربوطه مراجعه کنند.

این مقام مسئول اظهار کرد: بر اساس برنامه تنظیمی ستاد انتخابات، فرمانداری های سراسر کشور 21 فروردین ماه مبادرت به انتشار آگهی ثبت نام از داوطلبان خواهند کرد.

فرماندار شیراز همچنین گفت: در مقطع کنونی از جدول برگزاری انتخابات، باید 30 نفر از معتمدین به هیات نظارت معرفی شوند تا هیات اجرایی انتخابات چهارمین دوره شوراها شکل گیرد و مراحل بعدی انتخابات تحت نظر این هیات پیش رود.

وی اظهار کرد: تشکیل هیات های اجرایی ویژه انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری نیز 17 اردیبهشت ماه سال جاری خواهد بود.

زرین کلاه تصریح کرد که ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری تنها در محل ستادانتخابات کشور مستقر در وزارت کشور صورت خواهد گرفت و در هیچ فرمانداری این اقدام صورت نمی پذیرد.

انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان 24 خردادماه در سراسر کشور برگزار می شود.

8 دیدگاه

  1. این مملکت، مملکت آقا امام زمان (عج) است.به حول و قوه الهی، دنیا خواهد دید که مردم همیشه در صحنه ی ایران سر افراز باز هم حماسه خواهند آفرید…

  2. راستی چه کسانی از داریون کاندید ای شوای شهر داریون می شوند آیا باز همان کسانی که سالهای قبل عضو بوده اند بازهم نامزد هستند؟

    1. سلام بر شما و ممنون از اینکه به سایت خودتان سر می زنید.
      ضمن پوزش از تاخیر دیدگاه شما با کمی حذفیات منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا