داريون نماهمه

آمار دیدگاه های کاربران داریون نما+نمودار

جلیل زارع|

 سلام بر کاربران محترم داریون نما.

به منظور تشویق و انگیزه ی بیش تر کاربران محترم و هم چنین اطلاع از فهرست و آمار کمی عزیزانی که مطالب و یا دیدگاه های خود را در سایت داریون نما درج می نمایید، به عنوان اولین گام، در اول اردیبهشت ماه نمودار دیدگاه های کاربرانی را که در فروردین ماه، دیدگاه های خود را به نمایش گذاشته اند. در سایت درج نموده و رتبه ی هر فرد را مشخص می نماییم.

این روند، در آغاز هر ماه تکرار می شود. ولی از ماه دوم، افزون بر دیدگاه ها، مطالب درج شده در سایت نیز مورد ارزیابی کمی قرار می گیرد. پایان هر فصل نیز، نمودار فصلی و در پایان سال نمودار سالانه نیز درج می شود.

اگر این امر، مورد استقبال کاربران محترم قرار گرفته و موجب تشویق بازدید کنندگان بیش تری برای درج مطلب و دیدگاه در سایت گردد، در آینده،نقد و بررسی و تجزیه و تحلیل و آمار کیفی مطالب و دیدگاه های شما عزیزان را نیز به نمایش می گذاریم.

برای آن که با روند کار، بیش تر آشنا شوید، به طور آزمایشی و غیر رسمی آمار دیدگاه های شما عزیزان را از اول تا 21 فروردین ساعت 2:15 ق ظ، در معرض دید شما قرار می دهیم.

خوشحال می شویم اگر با نظرات سازنده ی خود ما را در هر چه بهتر ارائه ی این کار، یاری فرمایید.

نمودار دیدگاه های کاربران داریون نما را در ادامه با کلیک بر سطر زیر(نمودار دیدگاه های کاربران) دانلود کنید و ببینید

.نمودار دیدگاه های کاربران

6 دیدگاه

  1. سلام اقای زارع
    فکر بسیار خوبی است چون رقابت ایجاد میشود . ولی باید منظم باشد و هر دو ماه یا سه ماه یا… که بخواهیم معرفی کنیم نظم باشد و به تاخیر نیفتد.

  2. با عرض سلام و معذرت فراوان… دو شبانه روز است که نخوابیده ام.یک شب، به خاطر پاسخ به همه ی مطالب و دیدگاه های شما عزیزان و یک شب هم به خاطر مطالعه ی کامل مطالب و دیدگاه های شما عزیزان از آغاز تا کنون و تهیه ی پاسخ مفصل به برادر عزیزم جناب آقای داریونی(که فکر می کنم هر چند با اسم مستعار ظاهر می شود ولی او را به طور کامل شناخته ام و اتفاقا خیلی هم دوستش دارم) که آخرالامر هم پاسخ تهیه شده را در سایت قرار ندادم.آمار دیدگاه های شما عزیزان را از اول فروردین تا 31 فروردین،کامل کرده ام ولی خستگی مفرط اجازه ی رسم آمار را در excel به من نمی دهد. اگر عمری باقی باشد با یک روز تاخیر، خدمتتان ارائه خواهم نمود… کوروش جان بیکاری پیش بینی تاخیر می کنی؟… که پیش بینیت از همین آغاز درست از آب در بیاید.؟ببخش عزیز دل برادر…شب خوش.

  3. با سلام ثبت نام شوراهای شهر در این دوره الکترونیکی شده است و فقط دو کاربر کار ثبت نام منطقه داریون را انجام می دهند و همین موضوع وقت زیادی را از داوطلبان ثبت نام گرفته است به گونه ای که در آخرین روزهای ثبت نام تا چند ساعت وقت داوطلبان گرفته می شود .
    آرزو دارم در این دوره کسانی کاندیدا بشوند که از حق مردم شجاعانه دفاع کنند و بر عملکرد شهر داری نظارت کامل و دقیق داشته باشند و با انتخاب یک شهر دار مردمی ،متعهد و متخصص امور شهر را به پیش ببرند . مسلما مردم فهیم فریب شعارها و وعده های توخالی را نخواهنذ خورد و افراد اصلح را با توجه به عملکردشان انتخاب می کنند چون افرادی که رای می آورند حداقل تا چهار سال سرنوشت مردم را در دست می گیرند . کثرت کاندیدا ها انشاء الله باعث خلق حماسه سیاسی و خوشحالی مقام معظم رهبری خواهد شد و ذره ای از دقت مردم نمی کاهد . حالا وقت آن رسیده است که مردم عملکرد چهارده ساله شورای شهر را بررسی دقیق کنند تا خدای ناکرده دوچار پشیمانی نشوند توصیه حقیر به مردم شهر متحد داریون این است که بدون تعصب قومی و محله ای به افراد لایق رای بدهند و به کسی اجازه اختلاف افکنی ندهند . اکنون داریون و دیندارلو یک شهر واحد هستند و پیوند های سببی و نسبی باعث شده است که مردم کاملا در هم تنیده شوند .کسی نباید به بهانه انتخابات اجازه ایجاد تفرقه بین مردم را به خود بدهد . بسیار زیبا است که معتمدین شهر ( داریون و دیندارلو) با یکدیگر مشورت کنند و بهترین را حمایت کنند نه اینکه هر کس قوم و فامیل خود را در نظر بگیرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا