ديدگاههمه

ضرورت حضور در عرصه تعیین سرنوشت|از فرصت ثبت نام، غفلت نکنید

جلیل زارع|

مقام معظم رهبری: ”هیچ کس حق ندارد بر مردم حاکمیت داشته باشد، مگر آن که دارای معیارهای پذیرفته شده باشد و مردم او را پذیرفته باشند.”
ثبت نام از داوطلبان چهارمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، از امروز دوشنبه 26 فروردین ماه، در فرمانداری ها و بخشداری های سراسر کشور آغاز شده است و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه، ادامه خواهد داشت. هر چند، پیش ثبت نام کاندیداها ،طی دو روز گذشته در مجموعه دفاتر پیشخوان دولت، آغاز شده بود. پس از اتمام مهلت ثبت نام، به مدت ده روز، دستگاه های مربوطه نسبت به استعلام مشخصات داوطلبان، اقدام می کنند.پس از آن هیئت های اجرایی، نظرات مراجع مربوطه را دریافت کرده و در مواردی که نیاز به بررسی بیش تر باشد،تحقیقات انجام خواهد گرفت و پس از هفت روز، نتایج را به هیئت های نظارت در بخش و شهرستان اعلام می کنند. این مراکز نیز هفت روز برای بررسی نتایج مهلت دارند. پس از اعلام نظر هیئت های نظارت، کاندیدا هایی که صلاحیتشان تایید شده است، وارد مرحله ی تبلیغات خواهند شد.
… و اما سخنی با مردم فهیم و آگاه منطقه ی داریون، منطقه ای به قدمت ایران سر افراز:
… خواهران و برادران عزیز: با توجه به جایگاه شوراها و ضرورت حضور همه ی نخبگان فکری و فرهنگی و اجتمایی و …، اگر احساس می کنید، واجد شرایط عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا هستید و می توانید در رشد و شکوفایی و آبادانی منطقه و تلاش برای حل مشکلات و معضلات مردم مظلوم و مطالبه ی حقوق شرعی و قانونی آنان، مثمر ثمر باشید، از فرصت ثبت نام، غفلت نکرده و برای خلق حماسه ای دیگر، در سال ”حماسه سیاسی” و ”حماسه اقتصادی”، حتما در صحنه حضور فعال یافته و خدای ناکرده از کنار این موضوع سرنوشت ساز، بی تفاوت نگذرید. دو شهید به ظاهر گمنام ولی نام آوری که افتخار میزبانیشان را داشتید، به همراه شهدای عزیز و بزرگوار منطقه ی داریون، نظاره گر اراده و تصمیم سر نوشت ساز شما هستند.

3 دیدگاه

  1. سلام خدمت کاربران
    مسئولیت مخصوص فردی خاص نیست ، هر فردی در جمع مسئولیت همه ی جمع را دارد . اینجاست که مسئولیت هر فرد و انسانی به اندازه مسئولیت به عهده گرفتن سرنوشت همه انسانها دلهره آور و سنگین است. مسئولیت سایت این است که افراد مسئول ومتعهد را به مردم معرفی نماید . در شناسایی این افراد میتوانیم از خرد جمعی هم استفاده کنیم، یعنی افرادکارامد که میشناسید به سایت معرفی کنید البته با دلیل!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا