اخبار

اخبار ویژه|تاکنون چه کسانی کاندیدای عضویت در شورای شهر داریون شده اند

شنیده می شود که:تا کنون(ع.ش)،(ج.ب)،(ر.ش)،(ی.ب)و(ع.ه) برای حضور در انتخابات شورای اسلامی شهر داریون ثبت نام کرده اند.

البته گفته می شود اکثر کاندیداها ثبت نام خود را در روزهای آخر انجام خواهند داد.

گفته می شود: از بین اعضای فعلی شورای شهر داریون ناصر شرقی و خانم چاووش زاده دیگر کاندید شوراها نخواهند شد.

همچنین شنیده می شود افتخاری، کشاورز و احتمالا حجت الاسلام هاشمی مجددا در این انتخابات کاندیدا شوند.

منتظر اخبار ویژه داریون نما در این رابطه باشید.

26 دیدگاه

 1. سلام بر منطقه ی داریون…نام (ی.ب) را که در لیست احتمالی ثبت نام شدگان دیدم، خیلی خوشحال شدم. برای همه ی کسانی که خود را برای این امتحان بزرگ الهی آماده کرده اند،از درگاه ایزد منان آرزوی سر بلندی و موفقیت دارم.امیدوارم کثرت و تنوع سلایق در نامزدها باعث شود تا مردم بتوانند با دید بازتر و اختیارات بیش تری به نمایندگان مورد نظر خود رای دهند. متاسفانه چون در داریون زندگی نمی کنم،نتوانستم نام بقیه را حدس بزنم. به امید آن که خبر های وسیع تری را در سایت شاهد باشیم.فکر کنم (ر.ش) راهم شناختم. احتمالا خودش است، برایش آرزوی موفقیت می کنم.

 2. فکر کنم (د.م) و (م.چ) و (ر.ر) و(ب.ع) و(د.ش) (ع.ا) که دو نفرکارکنان دانشگاه آزاد واستاد دانشگاه ، یکی بنگاه دار ، و بقیه شغل شون نمی دونم ثبت نام کرده اند

 3. به نظر من کاندیدا شدن برخی ا ز افراد خیانت به مردم است و فقط برای خود نمایی ، کسب شهرت ، منافع شخصی حود ونزدیکان و برای انگیزه های شحصی یا قومی و محله ای است .

 4. احسنت به اقای ی ب که همه حدس زدن کی هست روی این جمله باید حسابی کار عملی کرد و اون رو تبدیل به یک استراتژی منطقه ای کرد ما نیاز به گروهها و تیمهایی داریم که تو سطح منطقه و شیراز و حتی تهران در کنار شورا و ….. کارها را پیش ببرند خیلی از مسئولین و کارمندان با مدیرانشون و عوامل بالاتر در بیان و پیگیری بعضی موارد مشکل دارن باید در کنار این مسئولین و شورا اینطور گروههایی از نخبگان دلسوز باشه تا راه هموار بشه

 5. نکته: با دیدن لیست حروف الف با به یاد دادگاههای اختلاس و …. افتادم
  کاش اسامی کامل را می نوشتید الان اکثرا نمی شناسن اینها کی اند

 6. این گونه موضع گیر ی زیبنده این سایت ومدیریت زحمتکش ووارسته این سایت نیست .آقا اگر بگویید ( ی.ب) را پیشنهاد میدهم که محترمانه تر است . اگر میخواهید کسی را معرفی کنید با زندگی نامه و برنامه کاری باشد .

  1. دوست عزیز مگر ما اسمی از فرد خاصی بردیم. مگر فقط به قول شما (ی.ب) را معرفی کردیم؟
   شک نکنید اگر بخواهیم کسی را معرفی کنیم از احدی واهمه نداریم. ضمن اینکه کاندیداهای محترم این فرصت را دارند تا در زمان قانونی تبلیغات با پرداخت هزینه در سایت داریون نما تبلیغ کنند.

 7. احسنت به موضع اقای داریون نما
  لطفا حتما با پرداخت هزینه در سایت داریون نما تبلیغ نمایند . هزینه خوبی هم بگیریدو به کسی تخفیف ندهید .

  1. و به شما هم احسنت که هم (ع-ناظر) هستید و هم (فرهاد). به قول قدیمی ها خدا جان آی پی ها را نگه دارد!

 8. ظواهر امر نشان می دهد که تعداد کاندیدا های شورای شهر داریون این دوره رکورد خواهد زد . از داریون نما ممنونیم .

 9. آقای داریون نما باید صبور تر باشد چون هر چه تنور انتخابات داغ تر می شود نظریات هم داغ تر و انتقادی تر می شود .اقتضای انتخابات این است که مردم در مورد اعضای شواری سوم در این روزها در همه جا بیشتر بحث می کنند در منازل هم بحث انتخاباتی نقل مجلس می شود .

 10. راستی اکنون آقای افتخار اکنون چه مسولیتی دارد ؟ چند در صد از کاندیدا ها فوق دیپلم ،چند در صد لیسانس ،چند د ر صد فوق لیسا نس و چند در صد د کترادارند ؟

  1. با سلام به شما
   احتمالا شما سایت داریون نما را با فرمانداری شیراز اشتباه گرفته اید. برای دریافتن این اطلاعات کامل می توانید در ساعات اداری به فرمانداری شیراز مراجعه کنید.
   با سپاس از شما

 11. در پاسخ به گلابتون
  با سلام فکرکنم اگه نظرات و مطلالبی راکه به همین سایت فرستادم رو بخونید بفهمید

 12. اسامی م ع د ر …و خ زو… را که میبینی یاد اختلاس سه هزار میلیاردی می افتی که در روزنامه میزنن .نکنه خدای نکرده …. واله دل ادم را به هزار راه میبرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا