اخبار

برق قهرمان والیبال منطقه داریون شد

خبرنگار:علی مختاری|

 در مسابقات والیبال منطقه ای داریون که با شرکت پنج تیم و به صورت دوره ای برگزار شد ،برق داریون با نتیجه سه بردو  شهرداری این شهر را شکست داد و برسکوی قهرمانی ایستاد.

به گزارش داریون نما در این بازی  جذاب که در سالن سرپوشیده شهر داریون و با حضور جمع کثیری از دوستداران این رشته ورزشی برگزار شد  برق در یک بازی پایاپای  توانست بر حریف  نامدار خود غلبه کرده و بر سکوی نخست تکیه زند.

همچنین تیم جوانان نیز به مقام سوم این دوره از مسابقات دست یافت.

اسامی بازیکنان برق :مجید روئین تن، جوادآقاجانزاده،مهدی رعیتی ،هادی بداغی ،سعید قربانی ،میثم روئین،علی قدمی ،جوادهوشیار،حامدباصری ،آرش یاری ،مربی:علی همدمی سرپرست:ناصرآتش بیز .

اسامی بازیکنان شهرداری :رضا بذرافکن،فرهود دریائی،فرهاد شکری ،شایان میرزایی، قاسم جهاندیده، حمیدشجریان

مربی :علی بذرافکن

اسامی بازیکنان جوانان:آرش خشنود زاده، محمدامین قربانی، جواد اسدی ،علی آتش بیز،مهردادشرفی،ابراهیم خورشیدی ،میلادخورشیدی،عیسی زارع، تورج خورشیدی،سعید بذرافکن، بنیامین سیاهی و سهیل بداغی

مربی :علی همدمی . سرپرست: ناصر آتش بیز.

 بهترین های این مسابقات: پاسور: هادی بداغی (برق)  اسپک زن: رضا بذرافکن(شهرداری )آرش خشنوده زاده (جوانان) بهترین سرویس زن عباس اسدی (آدینه) و محمد امین قربانی نیز از تیم جوانان بعنوان با اخلاق ترین بازیکن انتخاب شد.

گفتنی است این بازیها با حمایت همه جانبه مسوولین و دست اندرکاران از جمله امام جمعه منطقه داریون، شهردار، نماینده ورزش و جوانان و بهرام کرمدار انجام گرفت که جا دارد از زحمات آنها تشکر و قدردانی شود.

قابل ذکر است که در این مسابقات تیم های برق ،آدینه، جوانان داریون ،شهرداری و شهدای تربرلابیشه حضور داشتند.

در پایان به تیم های شرکت کننده جوایز نفیسی به رسم یادبود اهدا شد.

5 دیدگاه

  1. آ وازه والیبال منطقه داریون درسطح استان فارس نیز به گوش رسیده است ومعتقدم بعداز فوتبال دومین رشته مورد علاقه جوانان منطقه داریون میباشدکه بایدبه این جوانان که باعث افتخارندواین رشته توجه بیشتری شود……….

  2. ظاهرا امشب خیلی ها خواب ندارند… باید به داریون نما تبریک گفت که همه را شب بیدار کرده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا