اخبار

جدیدترین کاندیداهای شورای اسلامی شهر داریون

خبرنگاران داریون نما کسب اطلاع کرده اند که تا صبح امروز داریونی های دیگری نیز برای انتخابات شورای اسلامی شهر داریون ثبت نام کرده اند.

شنیده می شود:داریوش شکری،طیبه مردانه،کامران خورشیدی،خانم جهاندیده و باقر عسکری جدیدترین کاندیداهای شورای اسلامی شهر داریون هستند.

اخبار تکمیلی در این زمینه به زودی در داریون نما منتشر می شود.

28 دیدگاه

 1. سلام بر کاندیداهای محترم شوراهای اسلامی منطقه ی داریون…از در گاه ایزد منان برای همه ی کاندیدا های محترم، آرزوی موفقیت می کنم

 2. سلام.عرض تشكر دارم از دوستاني ك خود را در قبال مردم مسول دانستند.و خود را براي ب دوش كشيدن جنين مسوليت سنكيني نامزد كردند.خدا ب همراهتان.

  1. سلام میلاد جان عزیز و دوست داشتنی… کاش نقطه چین ها را پر می کردی تا جمله ات کامل شده و من کند ذهن هم منظورت را بفهمم. دوستت دارم عزیز دل برادر.

 3. سلام خدمت استاد عزيز.فكر كنم ميلاد جان ميكه كاش ميشد كانديد شد و ب مردم عزيز منطقه خدمت كرد.ببخشيد ميلاد جان و استاد بي ادبي نشده باشه.

 4. یه نکته
  هدف این دوستان برای شورا شدن چیست؟ چه کارهایی میتوانند انجام دهند فقط عزیزان در نظر داشته باشند که حرفی نزنید که فردا از عهده ان بر نیایند هرچند میدانیم که شورا کارش نظارتی است نه اجرایی

 5. سلام …خبري نشد از اسامي جديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  راستي منن در ديداري كه باا آقاي رسول شرفي داشتم ايشان اظهار داشتند كه به هيچ عنوان قصد حضور ندارند.

 6. فکر کنم آقا یا خانم نامزد خیلی دوست دارند اسمشون توی لیست کاندیداهای شوراها ببینند ، و ذوق زده شوند.خدا بخیر بگذراند این دوره شورا !

 7. ضمن احترام به دوستان کاندیدا ، واین که قصد توهین به هیچ یک از دوستان را ندارم ، ولی خداوکیلی جزء تعدادی انگشت شمار ، بقیه برای کسب شهرت واسم در آوردن کاندید شده اند. اگه به این ها بگویند در یک جمع 50 نفری صحبت کنند تمام استخوان های بدنشون میلرزه ، چه برسد در جلسات رسمی وبا حضور استانداروفرماندار، ….
  همین یه ذره آبروی داریون هم !!!

 8. حضور خانم های محترم در عرصه انتخابات موجب مباهات است .
  اما چرا این افراد خودشان رامعرفین نمیکنند؟
  اگر به کارامدی وتوانمندی خود اطمینان دارند باید برنامه بدهند .
  خا نم های انتخاب کننده هم به پیرامون خودشان درست نگاه کنند و ببینند از کاندیداها چه انتظاری دارند .
  چه کارهایی زندگی آنها و خانواده هایشان را بهبود میببخشد واین امور در حد توانایی و شایستگی کدام داوطلب است .
  تعجب میکنم که چرا در این روزهای مهم حداقل در سایت آنهم در صورت لرزوم با نام مستعار نظر نمیدهند؟

 9. سلام چند تن از کاندیدای مهم وموفقاخرین لحظات ثبت نام کردند چرا نامی از انها نبردید ؟عباس اسدی و ریحان زارع و احمد زارع و مهدی کشاورز اخرین ثبت نام کنندگان بودند

 10. به هرحال یکی از توانمندیها نیز قدرت بیان می باشد، در خیلی از مواقع بیان خوب مشکلات بسیار تأثیر گزار می تواند باشد ، به نظرم تمامی کاندیداها در حضور مردم در مسجد برنامه های خود را عنوان کنند تا خود مردم قضاوت کنند.

 11. به خدا مردان بزرگ هیچ گاه دنبال شهرت نمی روند وهمیشه در کنار زمین بازی را انالیز میکنند و نقطه ضعف ها را شناسایی میکنندو گوش زد میکنند

 12. به م.ارش:کی گفته خانمها نمیان ببینن یا نظر بدن؟زیاد میان و با اسمای دیگه نظر میدن.
  در رابطه با نامزد های عزیز:عزیزان شورا شدن مسیولیتش بالاس و جرات میخواد.صرف معلم یا فوقش مدیر بودن یا کارمند یه جایی بودن نیستش.از این نامزدهای عزیز کدومشون تا حالا پاگذاشتن تو ادارات که ببینن اصلا قراره چیکارکنن؟ولی نامزد شدن

  1. سلام دوست داریون نما من فقط یک بار بیشتر مزاحم نمشم ،بازم امتحان دارم

   خواهر حداقل با اسم خانم ها خودتون را معرفی کنید که همه بدونند . مثلا همین م.ارش هم از حرفش بر میاد که خانم باشد وشاید مادر آرش اما از ترس شوهرش اسمش گذاشته آرش ! اخه این انصافه؟
   خداحافظ

 13. zahra سلام… اعتراف می کنم و خدا را شاهد می گیرم که من خودم شخصا، بارها شاهد حضور بیش از ده برابری و شاید هم بیشتر خانم ها نسبت به آقایان، در مسجد داریون در مراسم……. بوده ام و این ……

 14. zahra سلام خواهر
  زن مکمل مرد است وزنها در جامعه داریون حضور فعالی دارند که همه ی مردم داریون از ان اطلاع دارند صفوف مسجد ونماز جمعه که میبینی این حضور زنان بیشتر به چشم میخورد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا