اخبار

هفته دوم مسابقات فوتبال جام ولایت داریون برگزار شد

خبرنگار:علی مختاری|

روز جمعه صبح و عصر بازیهای هفته دوم مسابقات فوتبال جام (ولایت )و زنده یاد الله دادجهانی با انجام چهار بازی پیگیری شد که د ر بازیهای صبح، تیم  شهدای دودج  با نتیجه سه بریک تیم  اتحاد داریون را شکست داد.
به گزارش داریون نما در این دیدار حسین زارعی با هت تریک خود در دقایق ۲۵،۴۰و ۸۰سه بار دروازه تیم اتحاد را فرو ریخت تا سه امتیاز حساس این دیدار را از آن خود کند و جعفر حقیقت جو نیز تنها گل اتحاد را وارد دروازه شهدای دودج کرد.
در این بازی حسین زارعی بعنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد.
در بازی دوم تیم امید داریون در یک بازی کاملا یکطرفه تیم نوجوان قائم (ج)شیراز را با نتیجه ۹ بر یک در هم کوبید که اکبر برزگر چهار گل ،قاسم نصیر زاده سه گل، روشن قنبری و هوشیار بهمن پور نیز هر کدام یک گل برای امید به ثمر رساندند ضمن اینکه مهدی رهنورد تک گل تیم قائم را به ثمر رساند.
در این بازی اکبر برزگر و مهدی قنبری سنگربان تیم قائم بعنوان بازیکنان برتر میدان معرفی شدند.
در دیدار سوم که از ساعت ۱۵ برگزار شد ،تیم قائم الف با نتیجه سه بردو پاس داریون را مغلوب کرد که در سروش امیدی دو گل و محمدحسن زاده نیز یک گل برای قائم به ثمر رسانند ضمن اینکه جواد شیرازی و سعید سالاری هم هر کدام یک گل وارد دروازه تیم جوان و اینده دار شیرازی کردند.
در این بازی هم سروش امیدی بعنوان بازیکن برتر میدان لقب گرفت.
در دیدار پایانی عصر هم تیم بهزیستی با نتیجه پر گل چهار بر صفر قائم ب را با شکست بدرقه کرد و تا کسب این سه امتیاز حیاتی خود را برای نبرد با تیم شهدای دودج کنددر این بازی نیز علی قربانی و رضا بداغی هر کدام دو گل برای بهزیستی به ثمر رساندند.
قضاوت این دیدارها بعهده محمدرضا کشاورز ،الماس زارع،قنبری و بذرافکن بود.

8 دیدگاه

  1. سلام و ممنون جناب آقای مختاری عزیز…من تنها با اخبار ورزشی داریون نما هست که از برگزاری مسابقات و نتایج آن در منطقه ی داریون آگاه می شوم.

  2. این عکس زیبا را که از استادیوم داریون دیدم خیلی خوشحال شدم . چرا شما نیمه پر لیوان را نمی بینید؟ شما با چشم خوتان دیدید که سرانجام پس از سی و چهار سال پیگری شبانه روزی سرانجام این استادیوم بی نظیر ساخته شد . واقعا جای تبریک و خسته نیاشید دارد . دیگر کاندیداهای دوره چهارم شورای شهر نمی توانند در تبلیغات خود نمی توانند بنویسند :چمن کردن زمین فوتبال داریون .از آقای مختاری هم به خاطر این عکس زیبا از استادیوم زیبای داریون متشکریم .

  3. سلام من شهاب شیپری هستم سالها پیش با یکی از بهترین دوستام اکبر برزگر از شیراز به داریون اومدم و برای جام اون سال که فکر کنم سال 77 یا 76بود واسه تیم امید بازی کردم و دروازه بان تیم امید بودم ،یادمه اون موقعه ها داریون فوتبال خوب و پویایی داشت وجوونایه بسیار مستعد،والبته خونگرم ،یادش بخیر زمین خاکی باحالی داشت که دورش دیوار بود ….
    الان مدتهاست که دیگه داریون نرفتم،حتی شیراز نرفتم اکبر هم سالهاست که ندیدمش یادش بخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا