داريون نماهمه

درباره یک جدل رسانه ای؛آتش بس!

یکی از اهداف اصلی نشریات و رسانه ها از دید رهبر معظم انقلاب:”نقد و نظارت، اطلاع‌رسانی و تبادل آراء” است.

رسانه ها آزادند تا در چارچوب قانون نقد کنند،نظارت داشته باشند و همچنین اطلاع رسانی و تبادل آراء را به معنی کامل کلمه انجام دهند.

پایگاه خبری تحلیلی داریون نما به عنوان تنها رسانه رسمی منطقه داریون همواره سعی کرده بی طرفانه به قضایا نگاه کند؛دیدگاه ها ولو مخالف خود را مد نظر قرار داده و هیچ گاه یکسویه به قضایا نگاه نکند.

شاید یکی از بارزترین و البته موفق ترین بخش های سایت داریون نما همان قسمت دیدگاه های کاربران آن باشد که نشان از حضور فعال کاربران داریون نما در مسایل مربوط به منطقه خود دارد. این ویژگی مهم را اهالی رسانه نیز درباره داریون نما گفته اند.

در بخش نظرات و دیدگاه های داریون نما کاربران با نظرات و دیدگاه های مختلف آزادانه به بیان مسایل گوناگون می پردازند.

مقدمه طولانی نشود. طی چند روز گذشته مجادله رسانه ای دو فرهنگی عزیز داریونی-یوسف بذرافکن و رسول شرفی- باعث عکس العمل سایر کاربران داریون نما نیز شده است.

سایت داریون نما بنا بر وظیفه و رسالت رسانه ای خود و برای آشنایی مردم با دیدگاه های این دو عزیز اقدام به انتشار گفت و گوی مجازی یوسف بذرافکن و رسول شرفی کرد.

البته و همانگونه که در سایت موجود است روند این بحث رسانه ای اینگونه بود که ابتدا یوسف بذرافکن به بیان نظریاتش درباره انتخابات شورای اسلامی شهر داریون در دوره قبل پرداخت و پس از آن رسول شرفی به حرفهای یوسف بذرافکن پاسخ داد.

این جدل رسانه ای اما با گذشت چند روز تبدیل به بیان برخی مسایل شده که به نظر نمی رسد دیگر مفید فایده باشد و اصلا با رسالت رسانه ای ما نیز بیگانه است.

تحریریه سایت داریون نما همین جا اعلام می کند در باب این مساله-جدل رسانه ای شرفی ها و یوسف بذرافکن- تا مادامی که در ان به بیان برخی مسایل شخصی و ریز پرداخته شود دیگر ورود نخواهد کرد به این امید که این دو عزیز فرهنگی در گفت و گویی رودرو مسایل را مطرح کنند و اختلافات را کنار نهند.

به نظر می رسد در شرایط حساس کنونی حفظ اتحاد و انسجام و وحدت در بین مردم از واجب ترین کارهاست.

تحریریه داریون نما

 

11 دیدگاه

 1. با سلام
  حق با شما است ،در شرایط حساس کنونی حفظ اتحاد و انسجام و وحدت در بین مردم واجب است . انشاالله که این مباحثه وجدل مقدمه ای برای وفاق در آینده باشد .

 2. آفرین به داریون نما که موقعیت را درک کرد و این بحث رسانه ای را پایان داد اینگونه است که ما داریون نما را دوست داریم بی طرفی …دوری از جدل …احترام به حقوق همه ..عدم یکسو نگری…ان عزیزان قوم و خویش هم هستند و دور یا نزدیک بالاخره با هم صلح خواهند کرد و اتش بیاران معرکه رو سیاه خواهند ماند..انشا اله که داریون نما بانی خیر شود و این عزیزان را به هم نزدیک کند تا مسائل شخصی و…را رودروی هم حل کنند و با اتحاد بیشتر در دور بعدی کاندید شوند .مردم هم همین توقع را از این عزیزان دارند. که این مسائل را بین خود حل کنند و ان را به ملا عام نکشانند هر چه بوده 6سال میگذرد .به خدا قسم (خدای نکرده)اگر خونی هم ریخته شده بود تا حالا سرد شده بود و طرفین رضایت هم را داده بودند .این مساله که خیلی کوچک هست فکر کنم دیگران هم با حاشیه سازی و به قول خودمان خبر بردن و آوردن اتش را تیزتر کرده اند تا به قول معروف از اب گل الود ماهی بگیرند .هر دو خانواده این عزیزان اصیل و نجیب و مومن ومتقی هستند و دارای سوابق خوبی در داریون هستند که مردم هم خوب میدانند .خدا رحمت کند مرحوم افراسیاب شرفی . مشهدی علی اقا بذرافکن و شیخ شکر علی جهانی .انشاله که این مسئله در همینجا تمام شود. من بشخصه برای انها سلامتی و سربلندی را ارزومندم.
  فلک به مردم نادان دهد زمام مراد تو اهل دانش وفضلی همین گناهت بس

 3. با سلام
  بنده هم با نظر اقای زارع موافقم و معتقدم که نباید بیشتر از این قضیه رو طولش داد،
  بالاخره خود مردم از چیزایی که باید،خبر دارن دیگه نیازی نیست با بعضی حرفا اذهان مردم رو به قصد منافع تبلیغاتی جهت داد پس لطفا دیگه کافیه. در ضمن اینگونه صحبت ها و موضع گیری ها نه تنها به روند رو به رشد و پیشرفت داریون کمک نمیکنه بلکه باعث بدتر شدن وضع و بدبینی هایی نسبت به برخی افراد مسؤل بدون توجه به خدماتی که ارائه کردن میشه.
  با تشکر

 4. با سلام خدمت كاربران ومسول محترم سايت
  از حسن نظر شما بسيار سپاسگذارم .از اينكه خاطر دوستان را با پاسخ هاي خود مكدر كرده ام عذر خواهي مي نمايم.اميدوارم با كمك همديگر بتوانيم آنچه كه شايسته ي نام داريون مي باشد را جامه عمل بپوشانيم ودر انتخابات مانند سال هاي گذشته با شور و نشاط شركت نموده ؛نفراتي كه سه فاكتور مشروعيت،مقبوليت و كارآمدي را برخوردارند انتخاب نماييم تا شاهد توسعه هرچه بيشتر شهرمان باشيم.

 5. رسول شرفی و یوسف بذرافکن هر دو از فرهنگیان خوش نام و با سابقه داریون هستند و قطعا اندک کدورت پیش آمده را با بردباری و بزرگواری حل و فصل خواهند کرد.

 6. سلام افرین به اقای شرفی انشااله که همه ی مردم این فاکتورها را در نظر خواهند گرفت از این که به این بحث پایان دادید ممنون و متشکر

 7. با سلام گاهی سکوت بزرگترین فریاد است .همانطور که مولای متقیان حضرت علی علیه سلام چنین کرد ما هم باید به مولای متقیان علی علیه سلام اقتدا کنیم گذشت زمان خود برخی از حقایق را روشن می کند . همین که حقیر باوجود اصرار فراوان جمعی از شهروندان مبنی برکاندید شدن عطای شورا را به لقایش بخشیدم و حتی حاضر هستم برای مصلحت مردم حتی در داریون نما هم ظاهر نشوم .گرمسمانی از این است که حافظ دارد وای اگر از پس امروز بود فردایی .

 8. جناب بذرافکن سلام
  از شما هم ممنون که به این جدل پایان دادید سپاسگزارم افکارتان را به تهیه ی مفالات خوب سوق دهید مثل همیشه
  منتظریم

 9. واعتصموا بحبل الله جمیعا ولا تفرقوا
  این مواردی که انشاء الله به صلح ختم می شه واقعا باید گفت:
  پیوندتان مبارک
  دست حق به همراهتان

 10. این علامت که در عکس مشاهده می شود علامت سکوت است ، درحالی که سکوت همیشه علامت رضایت نیست و توصیه به سکوت مشکلی را حل نمی کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا