اخبار

برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) در داریون

یوسف بذرافکن|

در شب فرخنده و مبارک ولادت با سعادت دختر نبوت، همسر ولایت و مادر امامت حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا سلام الله علیها و گرامی داشت مقام زن و مادر مراسم جشنی همراه با اشعار خوانی و مدیحه سرایی در رسای آن بانوی نمونه جهان در مسجد امام محمد تقی علیه السلام شهر داریون برگزار شد.

در این مراسم با شکوه که با حضور مومنین ،اصحاب مسجد و جمع کثیری از مادران و بانوان برگزار شد حجت الاسلام حاج آقا غریب شاهی امام جماعت مسجد به ایراد سخنرانی در مدح ومنقبت ام الا ئمه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها پرداختند. در پایان از طرف پایگاه مقاومت شهید مصطفی خمینی داریون به تعداد بیست و پنج نفر از خواهران و کودکان هم نام آن بانوی بزرگوار، هدایایی تقدیم گردید .

نوشته های مشابه

7 دیدگاه

 1. گر همه گلهای جهان هدیه دهم اوگل سرسبد شود ازهمه گلهای جهان

  در پس چشم مادرم نهفته اشکهاولی خنده نشسته بر لبش مثل گلهای بهار

  زخم زمانه بر جگراو غم دنیا به دلش خنده کندباز به من صورت مانند گلش

  روزمادر بر تمام مادران مبارک باد

 2. میلاد با سعادت ام ابیها، صدیقه کبری، حضرت زهرا(س) بر مردم خوب زادگاهم منطقه ی داریون مبارک باد…روز مادر را به مادران بزرگوار و روز زن را به همه ی زنان زادگاهم تبریک و تهنیت عرض می نمایم…
  …هر چند به دلیل بعد مسافت توفیق و سعادت حضور در این مراسم پر فیض را ندارم ولی از کاربران محترم داریون نما که موفق به شرکت در مراسم می شوند، التماس دعا دارم.
  … واما یک خاطره : زمان دانشجویی در خوابگاه متاهلین و خواهران، جشنی به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت مقام زن و مادر، بر پا کردیم. ضمن جشن، اعلام کردیم هر کسی که نامش یکی از اسامی حضرت زهرا(س) باشد، برای دریافت جایزه اعلام آمادگی کند. برخی از خواهران نیز یکی از اسامی حضرت را عنوان کرده و می گفتند ما را در خانه به این نام صدا می زنند… یکی از مردان هم که دید به هر بهانه ای می شود هدیه دریافت کرد، فریاد زد: ایها الناس! مرا هم در خانه زهرا صدا می زنند، به من هم هدیه بدهید و شلیک خنده را در جمع طنین انداز کرد و ما هم از سر تنوع، به ایشان هم هدیه دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن