اخبار

برپایی نمایشگاه خوشنویسی آثار استاد علوی در داریون

به جهت  گسترش هنر خوشنويسي و آشنايي علاقمندان با آثار اساتيد خوشنويس استان فارس نمايشگاه خوشنويسي از آثاراستاد علوي در مجتمع فرهنگي هنري گلهاي باغ نبوت (ص ) داریون برپا شده است.

به گزارش داریون نما در اين نمايشگاه 23اثر از اين استاد خوشنویس كه با تكنيك شكسته نستعليق و برگرفته از آيات قران مجيد و اشعاري از شيخ اجل حافظ شيرازي است به معرض ديد علاقمندان به اين هنر قرار گرفته است  .

اين نمايشگاه تا 22 اردیبهشت ماه ادامه دارد . گفتنی است ساعت بازديد صبحها از ساعت 9الي 12 و عصرها از ساعت 16تا 19 است.

آدرس نمایشگاه: :داريون- مجتمع فرهنگي هنري گلهاي باغ نبوت (ص ) . روبروي شهرداري .

7 دیدگاه

  1. ای کاش داریون نما ده سال قبل راه افتاده بود ،اگر چنین شده بود ما چقدر از لحاظ فرهنگی جلو تر بودیم ،متاسفانه هنوز هم داریون نما مظلوم است . در حالی که داریون نما تنها تریبون مردم است ،کاش همه مسولین خودشان را ملزم می دانستند که به دیدگاه های مردم منطقه داریون که از طریق این سایت مردمی انعکاس می یابد ،پاسخ می دادند ،نمایندگان مجلس ،فرماندار و استاندار هم به این نظریات مردم اهمیت می داد و پاسخ می گفت . داریون نما زبان و قلم مردم منطقه داریون است . کاش مردم منطقه داریون زودتر به حق خود می رسیدند ،چرا از همجواری داریون با مرکز استان فقط قبرستان نصیب داریون شود ؟ چرا در اقلید کارخانه عظیم ذوب آهن و فولاد تاسیس شود ودر دشت سرسبز و زر خیز داریون قبرستان .چرا داریون حتی یک کارخانه چوب ذرتی هم نداشته باشد ؟

  2. با سلام : یک پیشنهاد عملی ،از داریون نما خواهشمندیم قبل از شروع سال تحصیلی و تکرار مشکلات کمبود معلم و…. با هماهنگی از طریق معاون پرورشی اداره ،با مدیریت ناحیه چهار شیراز ( محمد صادقی ) که انسان خوش برخوردی هم است مصاحبه حضوری شود . چون الان موقع برنامه ریزی برای سال جدید تحصیلی است .

  3. باتشکر از برادر عزیز اقای رستمی که در فرهنگسرا زحمت زیادی به دوش میکشند
    انشااله از این دست نمایشگاهها بیشتر ایجادشود تا زمینه علاقمندی جوانان داریونی فراهم شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا