اخبار

برگزاری جلسه موسسه علمی و آموزشی رزمندگان منطقه داریون

جلیل زارع|

جلسه ای پیرامون فراهم نمودن مقدمات لازم جهت آغاز به کار موسسه ی در حال تاسیس علمی و آموزشی رزمندگان داریون با حضور امام جمعه ی محترم، نماینده ی آموزش و پرورش و تنی چند از مدیران مدارس و فرهنگیان عزیز منطقه ی داریون و همچنین مسئولین موسسه ی رزمندگان استان فارس در دفتر امام جمعه منطقه ی داریون، برگزار شد.
در این جلسه، ضمن بحث و بررسی پیرامون مسائل موسسه و اعلام آمادگی کامل نماینده ی آموزش و پرورش، مدیران و فرهنگیان عزیز منطقه در اجرای بهینه ی این طرح، مجوز تاسیس موسسه جهت ارسال به آموزش و پرورش ناحیه 4 شیراز در اختیار نماینده ی  آموزش و پرورش منطقه ی داریون قرار گرفت تا پس از اخذ مجوزهای لازم از سوی آموزش و پرورش ناحیه 4 شیراز، در مکان سابق کانون فرهنگی و تربیتی وحدت داریون ( جنب آموزشگاه شهید نادر خوش نژاد) رسما با نصب تابلو، رسما فعالیت آموزشی موسسه آغاز شده و از فضای آموزشی مدارس منطقه جهت برگزاری دوره ها و آزمون های گوناگون استفاده شود.

11 دیدگاه

 1. مکان در نظر گرفته شده مناسب و در شان موسسه رزمندگان اسلام نمیباشد!!!!
  ضمن اینکه از تمامی عزیزان حاضر در جلسه تشکر میکنم که در این راه زحمت کشیده اند ولی کاش همان مکان مجتمع فرهنگی گلهای باغ نبوت در نظر گرفته میشد.
  راستی این جلسه عکسی نداشته که بگذارید در کنار خبر؟!!؟!!!

  1. سلام قراضه جان… هر چند مکان فرهنگسرا برای این کار فوق العاده است و از جاهای دیگر نیز مناسب تر، ولی مهم نفس عمل است نه مکان آن. قبلا هم گفته ام حتی اگر اینجا هم در اختیارمان قرار نگیرد، باز هم کار را با قوت تمام ادامه خواهیم داد… ما با جا نیامده ایم که بی جا برویم. ولی از سوی دیگر مکان کانون، استقلال دارد و این خودش یک حسن است. برای استفاده از کلاس ها هم می توان از فضای مدارس و فرهنگسرا استفاده کرد… به جای آن که نگزان جا و مکان باشید آستین ها را بالا زده و آماده همکاری تنگاتنگ باشید. ممنون از دیدگاهتان.

 2. سلام خدمت آقای داریون نما.فردا اعتکاف هست ولی خبری تو سایت نیست چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. پناه بر خدا .ان شا الله که خودش کارها رو بدست عزیزانی مثل شما حل کنه.استاد نخسته.

 4. کسانی که در این کار پیش قدم شده اند و برخی از آن عزیزان نیز در جلسه ی امروز حضور فعال داشتند، خسته نباشند. آن هایی هم که با وجود عدم حضور در این جلسه سخت پی گیر قضایا هستند، خسته نباشند.

 5. با سلام و خسته نباشی خدمت شما برادر عزیز
  من به نوبه خودم صمیمانه از شما متشکرم که اینگونه به فکر ما هستید من که خودم دانش اموزم ولی هر کمکی از دستم بر آید شما بفر مایید من دریغ نمیکنم

 6. سلام بر مردم خوب زادگاهم داریون…و اما یک گزارش فعلا مختصر: در سفر اخیرم به شیراز و داریون، جلساتی با موسسه ی علمی و آموزشی رزمندگان استان فارس و نمایندگی آموزش و پرورش منطقه ی داریون و …. داشتم که نهایتا مقرر گردید، مکان سابق کانون فرهنگی و تربیتی وحدت داریون برای امور اداری و مدرسه ی شهید شکوهی برای برگزاری دوره ها و آزمون ها، در اختیار موسسه ی علمی و آموزشی رزمندگان منطقه ی داریون قرار گیرد. ولی این امر منوط شد به اجاره ی مکان های فوق از آموزش و پرورش. آموزش و پرورش ناحیه ی چهار هم در پاسخ به این درخواست اعلام کرده است که موضوع در جلسه ی شورای آموزشی ناحیه بررسی شده و نتیجه را اعلام خواهند نمود. در ارتباط با طرح آیه های تمدن نیز باید عرض کنم که به همت گروهی از عزیزان، در فرصت اندک و تمدید مهلت ده روزه ، ثبت نام قابل توجهی صورت پذیرفته است و احتمالا 13 تا 16 تیر ماه، آزمون مبنا نیز به عمل خواهد آمد. به زودی گزارش جامع تری را از روند کار که با قوت و شدت در حال پی گیری است خدمت شما عزیزان ارائه خواهیم نمود… هر چه خدا بخواهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا