اخبار

اعضای جدید هئیت امنای حسینیه حضرت ولی عصر (عج) شهر داریون انتخاب شدند

یوسف بذرافکن|

در جلسه ای که با حضور امام جمعه منطقه داریون و جمعی از شهروندان در فرهنگ سرای داریون برگزارشد اعضای جدید هیئت امنای حسینه حضرت ولی عصر (عج) که در حال حاضر تنها حسینه داریون است انتخاب شدند ، قرار است این هئیت امنای جدید کار تامین امکانات لازم،توسعه و تجهیز حسینه و نظارت بر روند فعالیتها را انجام دهند .لازم به یاد آوری است که دونفر از اعضای سابق هئیت امنا ی حسینه به نام های مرحوم حاج احمد عابدی و مرحوم حاج عوض بذرافکن به رحمت ایزدی پیوسته اند .

12 دیدگاه

 1. این کار ارزشمند و موجب پیشرفت است ،بعدا در این مورد مطلب مفصلی ارسال می نمایم .

 2. سلام جناب آقای بذرافکن…. ضمن عرض تشکر از جنابعالی و اعضای قدیم و طلب مغفرت برای آن دو مرحوم، گزارشتان خیلی مختصر بود و حداقل برای امثال بنده که خارج از داریون سکونت داریم پرسش هایی مطرح است که اگر بتوانید پاسخ دهید، ممنون می شویم:
  1-اعضای جدید، چند نفر و چه کسانی هستند؟
  2-شرح وظایف اعضا چیست؟
  3-سایر اعضای قدیم، افزون بر آن دو نفری که به رحمت ایزدی پیوسته اند و خدایشان بیامرزد و اجر زحماتشان را بدهد، چه کسانی بودند؟
  4- اگر امکان دارد، گزارش مختصری از اقدامات انجام شده توسط هیات امنای سابق را ارائه دهید.
  5-دوره سابق، چقدر به طول انجامید و اعضای فعلی برای چه مدت انتخاب شدند؟
  6- اعضا، انتخاب شدند یا انتصاب و توسط چه کسانی یا با رای چه کسانی؟

 3. با سلام هیئت امنای سابق فقط نظارت معمولی بر حسینه داشته اند و البته برخی از امکانات اولیه را فراهم کرده اند ازجمله گاز کشی حسینه را انجام داده اند که به همین میزان هم ماجورند . هیئت امنای جدید قرا راست کار احداث سرویس بهداشتی جدید ، مسقف کردن حیاط حسینه ، احداث تاسیسات مورد نیاز از جمله آش پز خانه را انجام دهند و به کمک خیرین نیازمند هستند .خداوند آنها را موفق فرماید .

 4. باسلام آقایان : علیرضا باصری ، سید شعبان فرهادی ، خورشیدی ، بهادر خوش نژاد ، حسن مهری ، از جمله اعضای جدید هستند اسامی کامل را آقای رضا رستمی مطلع هستند.

 5. من عشق داریون هستم . چرا برخی تحمل انتقاد را ندارند ؟چرا برخی عادت کرده اند به تعریف و تمجید شنیدن ؟ داریون نما یک تابلو اعلانات نیست که فقط چند خبر را در آن درج کرده باشند . داریون نما برد تبلیغاتی این اداره و آن ارگان نیست . داریون نما یک سایت خبری ، تحلیلی ، انتقادی ، مردمی ، مستقل ، شجاع است که فقط رضایت خداوند متعال و خواسته های مردم را دنبال می کند مردمی که هیچ بلندگو و رسانه ای ندارند .

  1. عزیز دل برادر سلام… اسامی قشنگی انتخاب کرده ای، به دل من که نشست. خوشحالم که عشق داریون هم هستی، عزیز دل برادر… من که سعی می کنم تحمل انتقاد را داشته باشم، تا می توانی از من انتقاد کن…. نمی دونی انتقاد شنیدن چه لذتی داره ! این که آدم احساس کنه دائم رو به روی آینه ای است که عیب هایش را برملا می کنه تا بتونه خود رو اصلاح کنه، غنیمته، غنیمت. و فرصتی است گرانبها که شاید هیچ تعریف و تمجیدی نتواند آن را در اختیار قرار دهد. اصلا وقتی نقد می شویم باید به جای برآشفتن و عکس العمل منفی نشان دادن به این موضوع بیندیشیم که: اگر با دیگرانش بود میلی/ چرا جام مرا بشکست لیلی…. بله عزیز دل برادر، این طوری هاست…

 6. باسلام خدمت عزیز دل برادر
  امیدوارم که همانطور که عشق داریون هستید داریون هم عشق شما باشد .
  واقعا درست میفرمایید داریون نما فریاد مردم مظلوم و محروم منطقه ی داریون است که تکبیر گویان و یا علی گویان روز به روز در حال شنیده شدن در اقصی نقاط ایران است .باید همه ی ما حمایت کنیم .انتقادات باید مفید و سازنده باشد .داریون نما هم رسالتی مهمتر از این دارد که بخواهد بلندگوی تبلیغاتی این و ان باشد و این یک تکلیف بر همه ی مااست که با انتقادات سازنده و ارائه ی راهکار قابل اجرا و به دور از تعصبات شخصی این سایت مردمی را یاری رسانیم.
  اقای بذرافکن (داریون نما ) امیدوارم که هیچ وقت از این رسالت ذره ای نکاهید و پرچم ان را به جوانان اینده ساز داریون برسانید.
  به امید ظهور اقا امام زمان
  برای شادی روح تمام درگذشتگان بخوانیم سوره ی فاتحه را

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا