اخبارهمه

اخبار داغ انتخاباتی داریون هر روز در داریون نما

یوسف بذرافکن|

تبلیغات نامزد های شورای شهر داریون در روز جمعه ( دومین روز تبلیغا ت ) چهره شهر داریون را دگرگون کرد . برخی از نامزد ها که تبلیغات بیشتری دارند کار خود را از دیروز آغاز کرده اند . هم اکنون بلوار ورودی شهر داریون از بنر های برخی از کاندیداها پر شده است . نصب پلاکارد و اعلامیه از روشهای تبلیعی نامزدهاست  .

نماز جمعه شهر داریون امروز شاهد حضور اغلب نامزدهای شوراهای شهر و روستا بود . بازار توزیع بروشورهای تبلیغی که اکثرا توسط نوجوانان و جوانان انجام می شد در مجاورت مصلی نماز جمعه داغ بود . تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری نیز دیشب با سخنرانی نماینده یکی از کاندیداهای اصول گرا در مسجد امام محمد تقی (ع) شهر داریون کلید خورد . امروز تنها بروشور تبلیغاتی که در درب ورودی مصلی توزیع گردید مربوط به یکی از کاندیداهای اصول گرا بود و از تبلغات هفت نامزد دیگر هنوز خبری نیست .

در این دوره از انتخابات اکثر کاندیداهای شورای شهر داریون را جوانان و میانسالان تشکیل می دهند و از چهره های شناخته شده سابق کسی نامزد نشده است .ولی با این وجود بیشتر نامزدها دارای مدارک کارشناسی و بالا تر هستند . تعداد کاندیداهایی که متولد محله دیندارلو هستند در مقایسه با دوره های قبل بیشتر است . امام جمعه منطقه داریون امروز اعلام کرد : « این جانب از هیچ فرد یا ائتلافی حمایت نمی کنم »

26 دیدگاه

 1. با سلام خدمت استاد بذرافکن
  لطفا در صورت امکان اسامی کاندیداهای این دوره را به صورت کامل (تایید صلاحیت شده ها) را در سایت منتشر کنید .
  اگر اسامی تمامی نامزدها باشد فکر نکنم تبلیغ باشد .
  از جنابعالی هم تقاضا داریم هر روز اخبار جدید انتخاباتی را بدون نام بردن از شخصی خاص در داریون نما قرار دهید.
  با تشکر شاگرد تان علی زارع

 2. با سلام. چون من در داریون نیستم، تنها منبع اطلاعاتی بنده از شور و حال تبلیغات انتخاباتی در منطقه ی داریون، همین داریون نماست. بنابراین از درج چنین مطالبی استقبال می کنم.ولی بطور کلی توصیه می کنم همه ی کاندیداهای منطقه، حتما از طریق این تنها سایت منطقه، نیز پر شور در صحنه ی حاضر شوند…. و اما از همه ی کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستاهای منطقه ی داریون می خواهم با مطالعه ی دقیق و عمیق “فراخوان های عمومی داریون نما برای منطقه ی داریون” که حاصل نظرات و دیدگاه های عزیزان منطقه و جمع بندی مشکلات و مطالبات حقه ی مردم است، برای آن ها راه کار عملی و واقعی ارائه دهند تا مردم با آگاهی بیش تر به آن ها رای دهند. با آرزوی موفقیت روزافزون برای همه ی کاندیداهای عزیز منطقه…

 3. سلام جناب آقای بذرافکن… در صورت امکان ممنون می شوم اگر نماینده ی کاندیدای ریاست جمهوری که در مسجد داریون حضور یافته است را معرفی نمایید.

 4. سلام بر کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستاهای منطقه ی داریون.
  چیزی حدود یک هفته، بیش تر وقت باقی نیست. مردم فهیم و آگاه منطقه منتظرند تا شما عزیزان برنامه هایتان را اعلام کنید. مردم باید بدانند اگر شما را انتخاب کنند، چه برنامه هایی برای حل مشکلات، معضلات و مطالبه ی حقوق حقه اشان دارید. این حق مسلم آنان است که برنامه هایتان را ببینند، بشنوند و به نقد بکشانند. بپرسند و شما پاسخ گو باشید. ولی ما در تنها سایت فراگیر منطقه، هنوز هیچ خبری از برنامه های شما نمی بینیم. بعید می دانم در شهر و روستاهای منطقه نیز زیاد حضور چشم گیری داشته باشید. نمی دانیم با چه سلاحی می خواهید به پیکار با کم و کاست ها بپردازید. مردم باید بدانند چگونه و با چه روش و از چه طریقی می خواهید پاسدار رایشان باشید تا رایشان را به نام شما در صندوق بیندازند. مسلما شما هم از مردم توقعاتی دارید. توقع یاری، همکاری، همدلی. برنامه هایتان را، توقعاتتان را، به نمایش بگذارید تا آنان نیز متقابلا شما را و برنامه ها و توقعاتتان را به نقد بکشند. بپرسند و بشنوند و در فضایی آرام و آزاد،با تفکر ، تامل و هشیاری کامل شما را بر گزینند. اگر برای این حق مسلم مردم و حق مسلم خودتان ارزش و احترام قائلید، یکی از فضاهای بروز این حقوق، همین فضای مجازی داریون نماست. از این طریق و از سایر طرق، این امکان را در اختیار مردم و خودتان قرار دهید تا فضای گفت و گو و نقد و بررسی سازنده باز شود.
  بیش از این چیزی نمی گویم و منتظر اقدام عاجل و منطقی و محکم شما و نظر دوستان در قالب دیدگاه های منطقی، ومنصفانه و منتقدانه هستم…. هر چه خدا بخواهد.

 5. باتشکر از همکارگرامی جناب آقای زارع هدف ایجاد شور و نشاط و حضور حداکثری در انتخابات است .چشم

 6. اقای داریون نما شاید فکر کنین من زیادی تند رفتم اما این حرف تمام دیندارلویی هاست
  مگی دروغ میگم مرد باش و از یکی از دیندارلویی ها بپرس
  اول اورزانس قرار بود در دیندارلو باشه اقایون ///// نزاشتن
  ما در دیندارلو بهداری داریم که زمینش کاملا مناسبه بازم اقا و خ///// نزاشتن
  نمیخوام زیاد تر از این ها بگم ولی خدا وکیلی کدوشون به وعده ی فرق نگذاشتن بین دیندارلو و داریون عمل کردن
  میدونم که هیچ کدوم از حرفام رو نمیزارین اخه انتقاد به درد نمیخوره
  باید کلمات دوستانه به کار برد

  1. سلام آقای صالح زاده با تعاریفی که آقای جلیل زارع از شما می کرد تصور نمی کردیم بیانتان اینگونه باشد. کمی به این جمله خود دقت کنید:”می گی دروغ می گم مرد باش…”خصوصا این که شنیدم یک وبلاگ درباره حضرت امام زمان (عج) نیز دارید.
   به هر حال نظرات شما بی کم و کاست منتشر شد.

   1. حرف شما درسته اما مانباید همیشه بین خودمون فرق بزاریم
    ایا من در این حرفایی که زدم به کسی بی احترامی کردم
    شما دارین در برنامه های تلویزیونی میبینین که دارن از کم و کاست هم صحبت میکنن
    ایا باید این برنامه ها پخش نشه
    نه اگه این حرفا به پیشرفت محله داریون کمک کنه عالی

  2. سلام اقای صالح زاده عزیز
   این چه طرز صحبت کردن است عزیز؟ واقعا برای کسی که قاری قران است و یک وبلاگ هم بنام امام زمان دارد اینطور نوشتن و حرف زدن جای بسی تاسف است.
   داریون ودیندارلو فرقی ندارد .اگر شما ناراحت هستید و فکر میکنید امکانات با عدالت توزیع نشده است .حرفی است جداگانه که میتوانید از طرق قانونی مثل فرمانداری و… پیگیری کنید
   فقط این کلمه نادرست مرد باش را که بکار برده اید توهین به تمام کاربران است.
   فقط میتوانم بگویم متاسفم و قضاوت را به کاربران وامیگذارم.
   از کاربران عزیز تقاضا دارم که این صحبت را به حساب مردم خوب و شریف دیندارلو نگذارند.

   1. اگه شما تمام حرف هایی که من زدم رو نادیده گرفتین و به دو کلمه مرد باش گیر دادین من از تمام مردم محترم داریون معضرت خواهی میکنم امید که این خواهش بنده مورد قبول شما باشه
    بعد گفته بودین استانداری
    بله فقط یه سوال از شما ایا نمی شد اورژانس رو در ابتدای شهر داریون زد یا نمی شد بیمارستان را در زمین بزرگ بهداری شهر داریون واقع در محله دیندارلو احداث کرد
    لطف کنید و جواب من در صورت تمایل با دلیل بگید چه چرا در محله دیندارلو امکان احداث این اورزانس بیمارستان وجود نداشت به خدا قسم اگه جواب رو بدین خیلی خوبه …
    ممنون

   2. گفتید قاری قران برای من مایع افتخار است که قران می خوانم اما دلیل بر این نیست که من انتقاد نکنم
    یا خدای ناکرده من که معصوم نیستم من هم دچار اشتباه میشمو
    در باره ی وبلاگ من این وبلاگ رو برای امام زمانم مینویسم و هیچ توقعی هم ندارم چون وظیفه یهر شیعه هست
    گفتید فرقی ندارند حتی از لحاف اسمی هم با هم فرق دارند
    اما مردم دیندارلو و داریون از لحاظ مهر و عاطفه و یک رو بودن با هم فرقی ندارند
    گفتید امکانات به طور یکسان توضیع شده بله
    مثلا مخابراتی که قرار بود برده شود
    دبیرستان امام حسین دانشگاه ازاد اسلامی
    و پمپ بنزین بین داریون و محله دیندارلو
    مردانگی هیچ وقت با کلمه ای خرد یا از بین نمی رود و من از تمام کاربران معظرت میخواهم امید به من بنده ی سراپا تقصیر را ببخشند
    گفته بودید متاسفم من شرمند هستم که باعث شدم شما این حرف رو بزنید ولی چقدر خوب بود میگفتید اگر از این کلمات استفاده نمیکردید بهتر بود تا با این حرف هایتان باعث منحرف کردن فکر بقیه کاربران شوید

    اما تشکر که گفتید حرفای من را پای تمام مردم دیندارلو نگذارند

    ممنون اگه تمام حرف های من رو تا اخر خوندید
    ممنون از نظر شما

  3. جناب آقای صالح زاده عزیز، ممنون میشم اگه با حوصله ،تامل و صبر وشکیبایی بیشتری اظهار نظر بفرمایید. بعد اگه آقای داریون نما بی مورد، شما را مورد بی مهری قرار دادند به من اطلاع دهید تا از جنابعالی دادخواهی کنم… من احترام زیادی برای شما و سایر دوستان دیندارلویی قائلم و به همین میزان هم از شما توقع حفظ آرامش و طمانینه دارم… مرا به خاطر این جسارت ببخشید… دوستتان دارم که این گونه با شما حرف می زنم….

 7. فعلا که فقط شاهد عکس زیبا. شعارهایی رویایی هستیم تا رسیدن به آن داریون که عزیزان کاندید قول دادند سالها یاشایدهم دهها سال دور باشیم ولی عزیزانی که داریون حضور دارید اگر امکان دارد بروشور واعلامیه کاندید های داریون نگه دارید تا حداقل خودشان حرف قول شان را فراموش نکنند وبعداز اتمام دوره مسولیتشان همه بدانند کدام شعار انتخاباتی بود کدام قول ها.شعارها واهداف واقعا به ثمر رسید انهم با تلاش این عزیزان

  1. سپیده خانم… داریون نما، همه ی شعار ها، قولها و وعده ها را حفظ می کند و انشاءالله مردم در آینده آنها را منتقدانه و منصفانه تجزیه و تحلیل خواهند نمود. امیدواریم کاندیداهای عزیز بتوانند در تحقق اهداف خود و مطالبات مردم تلاش پی گیر و مستمر و موفق داشته باشند… انشاءالله.

 8. با سلام جناب اقای زارع
  به نظر میرسد کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستاهای منطقه یا خوشان را مسئول به داشتن برنامه و یا مردم رامحق در پرس و سوال از انها نمیدانند و حتی ممکن است به ارزش تبلیغات و انتخاب اگاهانه مردم واقف نباشند و هر کسی رای فامیل وطایفه خودش را برای برنده شدن در انتخابات کافی بداند .
  مسئله دیگر عدم دسترسی مردم به اینترنت هست ، مگر چند در صد از مردم ساکن داریون به اینترنت دسترسی دارند؟
  حتی از وجود سایت داریون نما هم مطلع نیستند . شاید اگر از طریق تریبون نماز جمعه این سایت معرفی شود وتسهیلات لازم جهت دسترسی اسانتر مردم فراهم شود ، مردم هم به حقوق خودشان اگاه شوند و در هر انتخابی کاندیدا ها هم خود را ملزم به پاسخگویی بدانند . آیا کسی که به خودش زحمت نوشتن چند سطر برنامه و حضور مجازی و معرفی خودش به مردم را نمی دهد ، در فردا ها مسئولیت پذیر وپاسخگو خواهدبود ؟

 9. با سلام… یک دوست عزیز، در کلیت قضیه حق با شماست و کاندیدا ها باید برنامه های عملی خود را واضح و بدون ابهام و کلی گویی عنوان کنند… ولی هنوز وقت هست و هم چنان منتظر می مانیم… انشاءالله که این مهم محقق شود.

 10. خانم جهاندیده در دیندارلو هم موقعیت و جایگاه خوبی دارد چون مطمئن هستم که مردم فهیم دیندارلو فقط از روی تعصب رای نمی دهندو افراد شایسته را انتخاب می کنند .

 11. آقای صالح راده را من به خوبی می شناسم جوان بسیار مودب وبا فرهنگی ست ، فقط در بکاربردن کلمات کمی عجله کرده که انشاا… در نوشته های بعد دقت می کند و در در مورد مسائلی که عنوان نمودند در بسیاری از موارد حق با ایشان است

  1. ممنون از اقای خورشیدی استاد گران قدر که به بنده این حق را دادند که من هم میتوانم انتقاد کنم
   و من گفتم که از حرفی که زدم پشیمان هستم و به امید خدا در دفعه بعد تمام سعی خودم را میکنم که به کسی توهین نکنم
   اما انتقاد میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا