اخبارهمه

اخبار داغ سومین روز تبلیغات انتخابات در داریون

یوسف بذرافکن|
امروز در داریون تبلیغات گسترده تر شد .بلوار امام خمینی (ره) شهر داریون که خالی از تبلیغات بود اکنون شاهد نصب بنر های تبلیغاتی شورای شهر( بویژه کاندیداهای محله دیندارلو) بود . ستادهای تبلیغاتی کاندیداهای شورای شهر فعالیت خود را شروع کردند .ستاد انتخا باتی کاندیداهای جوان شاهد حضور جوانان است .

برخی از ستادها شلوغ و برخی فعالیت زیادی ندارند . باتوجه به عدم تبلیغات برخی از کاندیداهای شورای شهر ،شنیده می شود که تعدادی از آنها انصراف داده اند .از تبلیغات آقایان دانش مدد پور ،فرهاد بذرافشان ،احمد زارع و ریحان زارع خبری نیست .تعدادی از کاندیداها هنوز تبلیغات جدی خود را شروع نکرده اند ولی برخی دیگر تبلیغات گسترده ای دارند .جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا فردا عصر ساعت چهار در محل فرمانداری شهرستان شیراز برگزار خواهد شد . تبلیغات یکی از نمایندگان موسوم به « مستقل » به داریون هم رسید .

تاکنون یک نفر از اصول گرایان ویک نفر از مستقلان تبلیغات خود را در داریون آغاز کرده اند . مناظره سیاسی کاندیداهای ریاست جمهوری که دیروز از شبکه اول رسانه ملی پخش شد در بین مردم با استقبال و بازتاب فروان روبرو شده و اغلب مردم و بویژه جوانان خواهان برگزاری چهارمین مناظره نامزدهای ریاست جمهوری هستند .

اخبار و مطالب انتخاباتی سایت داریون نما جای خود را در بین کاربران تحصیل کرده و کاندیداها پیدا کرده است و در خیلی از جاها از این اخبار و مطالب سخن به میان می رود . خدمات کامپیوتر ی پارسا ( برادران برزگر ) به محل تجمع ،رفت و آمد و مراجعه کاندیداهای شوراهای شهر و روستا تبدیل شده و حتی کارهای تبلیغی برخی از کاندیداهای رحمت آباد هم در این مکان آشنا انجام می شود.اخبار تکمیلی فردا برای کابران عزیز سایت داریون نما منتشر خواهد شد .

15 دیدگاه

 1. سلام جناب آقای بذرافکن.ممنون که اطلاع رسانی می کنید. وما دور از وطن ها را هم درمی یابید و در جریان ماوقع قرار می دهید. ولی همان طور که دیشب هم عرض کردم چرا اخبار تبلیغات ریاست جمهوری در داریون را ناقص اطلاع رسانی می کنید؟ چرا این یک نفر اصولگرا و این یک نفر مستقل را که لابد اغلب ساکنین داریون از نامشان با اطلاع هستند معرفی نمی کنید تا ما هم در جریان قرار بگیریم… فکر نمی کنم حالا دیگر نام بردن افراد کوچکترین ایرادی داشته باشد. این اطلاع رسانی است نه جانبداری از افراد و گروه ها….

 2. برخی از کاندیداها هیچگونه دیدگاه و اهدافی رابیان نکرده اند و تبلیغات برخی از کاندیداهای محله دیندارلو در داریون پخش نشده است .داریون نما محل خوبی برای بیان دیذدگاه ها است .

 3. جناب آقای استاد زارع با سلام هرچند رسالت اصلی رسانه های نوشتاری و مجازی اطلاع رسانی دقیق است ولی راتش هم از تیغ سانسور مدیر محترم سایت می ترسم و هم از نیش برخی از شهروندان که از تیغ مدیر سایت هم تیز تر است .

  1. تا آنجا که بنده مطلعم، شما جز از خدا از احدی ترس و واهمه ندارید، بهانه نیاورید عزیز دل برادر، منتظر اخبار انتخاباتی شفاف تر و واضح ترتان هستیم بذرافکن عزیز…

 4. سلام اقای بذرافکن
  حرفتان کاملا درست است به همین صورت خوب است از کسی تبلیغ نمیشود و از تیغ تیز هم در امان هستید.
  با عرض معذرت از استاد زارع عزیز .خودتان صحبتهای ما را درک کنید انشااله

 5. با سلام… علی زارع عزیز… اطلاع رسانی و نقل اخبار، تبلیغ نیست عزیز دل برادر… مردم حق دارند، در جریان کامل ماوقع باشند… اگر کاندیدی تبلیغ می کند مگر من و شما ایشان را دعوت به تبلیغ کرده ایم… آقای بذرافکن فقط اطلاع رسانی می کند.همین . نه جانبداری و طرفداری…. مردم آن قدر فهیم و آگاه هستند که با بینش عمیق به کاندیدای مورد نظر خود رای بدهند… میزان هم به فرموده ی امام راحل رای ملت است. نه کمتر ،نه بیشتر…. هر کس اکثریت آرا را کسب کند رئیس جمهور آینده است و مورد قبول ملت…جسارت مرا ببخشید… بیش از کوپنم اظهار نظر کردم عزیز دل برادر…

  1. سلام استاد عزیز مشتاق دیدار
   حسابی تهرانی شدید و ما داریونیها را از یاد برده اید .
   انشااله خصوصی عرض خواهم کرد.
   از کوپن هم بیمی نداشته باشید تا یارانه هست غم مخورید
   پیشینه ی کهن پر است از ذاستانهای بریده شدن نای به دست مردم

   1. ما مخلص شماییم علی جان، ولی تهرانی نیستیم… فقط از بد حادثه در این غربت آباد اسیریم و ساکن و زمینگیر. همین. به قول آقای داریون نمای عزیز: هر کجا هستم باشم، داریون خاک من است….

 6. مردم منطقه ی داریون، در کل، مردمی بسیار با فرهنگ و فهیم و آگاه هستند… داریون نما نیز تنها یکی از این ابزاری است که شاهدی بر این مدعا می باشد و من امروز بیش از هر زمان دیگری به داریونی بودن خود افتخار می کنم و بر مردم خوب زادگاهم منطقه داریون می بالم… رشد و تعالی حق این مردم مظلوم، وفادار و زحمتکش است.

 7. بر اساس آمار و لیست های موجود در انتخابات سه دوره قبل شورای شهر داریون ،بیشترین کاندیداها را قشر فرهنگیان داشته اند . اما با کمال نا باوردی در این دوره فقط دو نامزد از قشر بزرگ و تا ثیر گذار فرهنگی در لیست کاندیداها به چشم می خورد . این موضوع عجیب قابل بررسی و دقت نظر است که چرا چنین اتفاقی افتاد است ؟ در حالی که فرهنگیان در پر نشاط تر کردن همه انتخا بات ها بیسیار مو ثر بوده و حتی در انتخابات مجلس نیز فرهنگیان مشارکت داشته و حتی مدعی هم بوده اند .طبق آمار ،در صد بالای از داوطلبین شوراها و مجلس شورای اسلامی را فرهنگیان کشور تشکیل می دهند . من فکر می کنم این موضوع برای شهر داریون یک تهدید است .

  1. شب ها که ما رو از خواب و خوراک انداخته… یعنی می فرمایید، روزها هم ما رو از کار و زندگی بندازه…. نه تو رو خدا… ما روزها کلی کار داریم… همون شبا که کاری میکنه همین صبا پس صبا عیالهامون مهریه شون رو بذارن اجرا برای هفت پشتمون بسه عزیز دل برادر… داریون نما خودش بی سازنده رقاص هست تو دیگه براش ساز کوک نکن…. نه ! خدایی، کم بی راه میگم!؟ با شما هستم داریون نمای عزیز تر از جان…

 8. در پاسخ به فرهنگی عزیز باید عرض کنم چه تهمت ها و چه مسائلی که به اعضای فرهنگی شورا نسبت ندادند! دیگر چه شوقی در آن ها مونده که وارد گود انتخابات شوند . در ضمن فقط یک فرهنگی کاندید هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا