اخبار

یک دانش آموزداریونی در مدارس استعدادهای درخشان پذیرفته شد

یوسف بذرافکن|

محمد کاظمی دانش آموزپایه ششم مدرسه حقیقت جو داریون خوش درخشید .این دانش آموز عزیزدر آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان (تیز هوشان) پذیرفته شد . این موفقیت را به وی،خانواده و معلم گرامیشان  آقاب علی بردجی تبریک می گوئیم و برای او از درگاه خداوند مهربان آرزوی موفقیت روز افزون داریم. محمد کاظمی نه تنها در درس که در اخلاق و فعالتیتهای فرهنگی ،مذهبی،ورزشی نیز نمونه هستند .این موفقیت از این لحاظ اهمیت بیشتری دارد که امسال سهمیه داریون در مدارس نمونه لغو شده است .

18 دیدگاه

 1. با سلام خدمت اقای بذرافکن
  از مدرسه دخترانه ی ولیعصر دانش اموز شادی سیاهی فرزند بابک در مدارس استعدادهای درخشان پذیرفته شده است
  انشااله که دانش اموزان منطقه داریون روز به روز در تمام صحنه ها خوش بدرخشند و دل مردم و خصوصا ما فرهنگیان را شاد کنند

 2. با سلام… به دانش آموزان محمد کاظمی و شادی سیاهی و والدین این عزیزان و هم چنین به مردم خوب منطقه، این موفقیت ها را صمیمانه تبریک می گویم. باور کنید هرگاه موفقیت یکی از عزیزان زادگاهم را می بینم از شادی در پوست خود نمی گنجم.

 3. انشاالله كه اين عزيزان موفق باشند. ورود به مدارس استعداد درخشان يك موفقيت كليدي در زندگي تحصيلي دانش‌آموزان است. ليكن حضور در چنين مدارسي مستلزم پشتكار و تلاش مضاعف است تا زمينه‌سازي موافقت‌هاي بعدي باشد.

 4. امروز یکی از این عزیزان برای ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان مراجعه کرده بود که گفته بودند فعلا مبلغ 750000علی الحساب به حساب مدرسه جهت ثبت نام واریز بفرمایید این بنده خدا هم که وضعیت مالی انچنانی نداشته فعلا برگشته است
  انشااله که این مشکلات برای این دانش اموزان مستعد حل شود.

  1. شنیدن این اخبار، دلم را به درد می آورد و خودم را سرزنش می کنم که چرا به بهانه های مختلف از زیر بار مسئولیت شانه ، خالی می کنم و برای مردم عزیز زادگاهم تلاشی نمی کنم. خدا و مردم عزیز مرا ببخشند. امیدوارم در این واپسین عمر، خدا توفیق دهد و بتوانم به کمک شما عزیزان قدمی هر چند کوچک در راه اعتلای امر آموزش منطقه ی داریون بردارم…هر چه خدا بخواهد

 5. با محمد موافقم تازه پذیرفته شدن اول بدبختی است اگر کسی نتواند پشتکار و تلاش مضاعف داشته باشد ، احتمال شکست ومایوس شدن در این مدارس بیشتر است .

  1. عرصه رقابت بي منتها است و تنها معيار تعيين‌كننده در آن تلاش و كوشش فردي است. قطعاً اين دانش‌آموزان عزيز داريوني با تلاش و پشتكار موفق خواهند شد. چرا كه مدارس استعدادهاي درخشان بستري مناسب براي شكوفايي توانمندي‌هاي فردي و سير مراحل ترقي است.

  2. داریونی(منطقه ی داریون را می گویم) را اگر مشکلات ریز و درشت از پا نیندازد،چیزهای دیگر از پا نمی اندازد. زیرا زمان ثابت کرده است که پشتکار و تلاششان بی نظیر است. و این مسئولیت ما را سنگین تر می کند…. و نمی دانم اگر باز هم کوتاهی کنیم، فردای قیامت چه جوابی برای این همه کوتاهی و قصور داریم که بدهیم… خدا به فریادمان برسد…

 6. با سلام به غیر از آقای محمد کاظمی که در مدرسه استعدادهای درخشان قبول شده اند ، آقای آرش مجدیان هم در مدرسه نمونه دولتی رازی پذیرفته شده است ، ولی نمتا سفانه امسال شرایط برای دانش آموزان داریون بسیار سخت بوده است زیرا باید با مدارس برخودارشیراز رقابت می کرده اند .

  1. حق با شماست ولی برخی از والدین با آن که بر ارزش آن واقفند، به علت دستان خالیشان شرمنده ی عزیزانشان هستند و ما شرمنده تر که می بینیم و کاری نمی کنیم !

 7. دانش اموز پایه سوم راهنمایی مدرسه شهید خوش نژاد ، کریم بذرافکن فرزند مجید هم در ازمون مدارس نمونه دولتی شیراز قبول شده است.
  بنده این موفقیت را از طرف خودم و مدرسه راهنمایی شهید خوش نژاد به ایشان و خانواده ی محترمشان تبریک میگویم

 8. دانش اموز فاطمه بذرافکن فرزند حسین هم در ازمون مدارس راهنمایی (متوسطه اول)استعدادهای درخشان قبول شده است این دانش اموز در مدرسه ولی عصر داریون مشغول به تحصیل بوده است.
  به ایشان و خانواده شان تبریک میگویم.

 9. با سلام… موفقیت این عزیزان را در عرصه علم و دانش به آن ها و خانواده های محترمشان و به مردم خوب منطفه ی داریون تبریک و تهنیت گفته و امیدوارم مشکلات فرارو زودتر بر طرف شده و این عزیزان و سایر عزیزانی که لیاقت رشد و تعالی را دارند، روزی بر تارک داریون و ایران اسلامی و حتی جهان بدرخشند. انشاءالله… و اگر خود را باور داشته باشیم آن روز، آن قدرها هم دور از انتظار نیست…. خداوند متعال یار و یاورتان…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا