منهاي داريون

مهندس طیبه مردانه؛عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست

رپرتاژ آگهی|

مهندس طیبه مردانه

کاندیدای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر داریون

*توسعه و  پیشرفت همه جانبه حاصل هدفمندی و توان اجرایی است.

* اعضای شورای شهر باید هماهنگ، امین، فعال و دلسوز باشند.

انتخابات یکی از مهمترین نمودهای مشارکت مردمی در اداره جامعه و تعیین سرنوشت خویش است. اصل ایجاد شوراهای اسلامی در قانون اساسی نشان دهنده اهتمام نظام جمهوری اسلامی ایران به مجموعه متنوع فکرها، مشورتها و دیدگاه ها در اداره امور است.

دیدگاه ها :

از آنجا که شورا ها از مظاهر مشارکت مردمی و برای تسهیل امور مردم است، اعضا باید ارتباط دائمی خود با مردم و حضور در میان آنان و اطلاع از مشکلاتشان را وظیفه مستمر خود بدانند و دسترسی مردم را به خود، آسان سازند. با توجه به اینکه موفقیت و پیشرفت در همه امور حاصل مشورت است نه تک روی و خود رأیی با دعوت از معتمدین شهر و افراد صاحب نظر و دارای ایده  ی قابل اجرا می توان از کمبودها، کاستی ها و مشکلات موجود آگاه و در جهت رفع آن تلاش و پیگیریهای لازم را انجام داد.

داریون و دیندارلو شهری واحد هستند و از ادغام این دو محل، داریون نام شهر به خود گرفت پس باید به تناسب جمعیت خود و به عدالت از امکانات برخوردار باشند و نباید هر محل خود را جدا از دیگری بداند. عدالت در تقسیم خدمات شهری، تامین آرامش روحی و امنیت معنوی،ظهور و اعتلای مظاهر اسلامی و انقلابی، عمران و آبادی و زیبایی، حفظ طبیعت و صفای طبیعی همه با هم مورد توجه قرار گیرد.

زناننیمی  از جامعه و شهروندان داریون هستند که با توجه به نقش و ارزش والای زن در اجتماع سهم آنان از امکانات نباید فراموش گردد.

با توجه به اینکه شغل اصلی مردم  این شهر کشاورزی و دامداری است و از این راه امرار معاش می کنند تلاش در جهت رفع مشکلاتاین بخش یعنی ارائه برنامه هایی جهت مدیریت بهینه آب، تغییر الگوی کشت، حمایت از محصولات تولیدی و حرکت به سوی تولید سالم و تامین امنیت غذایی جامعه سر لوحه وظایف شورا قرار گیرد.

توسعه و ترقی هر شهر در گرو نیروهای جوان، متعهد، خلاق، وظیفه شناس، پایبند به دین، تحصیل کرده و امیدوار می باشد لذا با رسیدگی به مسائل و مشکلات مربوط به این قشر که مهمترین آن اشتغال و زمینه های کار و فعالیت است جز وظایف مهم و کلیدی شورا تلقی می گردد.

شورای موفق شورائی است که اعضاء آن امین، متعهد، کار آمد، هماهنگ و دارای حسن برخورد با مردم باشد شورا و شهرداری باید در خدمت مردم باشند نه مردم و شورا در خدمت شهرداری.

تفاهم و همدلی بین اعضای شورا منشاء خیر و به صلاح مردم و شهر است پس بکوشیم افراد همفکر و هم رای در جهت تسهیل امور مردم و در عین حال مسئولیت  پذیر، موثر و دلسوز انتخاب نماییم.

اعضای شورا باید با روحیه ای بسیجی یعنی با احساس تکلیف، بدون توقع، فداکارانه، بدون خود نمایی و برای رضای خدا کار نمایند زیرا خدمت به مردم افتخار بزرگی است که اگر کسی توفیق خدمت پیدا کرد باید  این توفیق الهی را شکر گزار باشد.  و بار مسئولیت به دوش کشیده همه توان خود را به ادای وظایفی که در قانون برای شوراها معین شده مصروف کند، وعده های دروغین ندهد و اگر انتخاب نشد مطمئن باشد حکمتی دارد و با ید شاکر حق تعالی باشد.

اهداف و برنامه ها

1)    توجه به آموزش و ترویج کشاورزی و مهارت آموزی کشاورزان، جوانان و بانوان

2)    انتخاب شهرداری شایسته و توانمند و نظارت دقیق بر روند کار شهرداری

3)    پیگیری و احداث پایانه مسافربری

4)    توجه به اشتغال بانوان و جوانان

5)    تلاش و پیگیری برای ایجاد زمینه های اشتغال با احداث کارگاه های صنعتی تولیدی از طریق مسئولین ذی ربط

6)    اهتمام به مسئله ثبت اسناد منازل که باعث رونق شهر و تسهیل کار شهروندان گردد.

7)    حمایت از بیمه و بازنشستگی کشاورزان

8)    پیگیری خرید تضمینی محصولات تولیدی کشاورزان و حمایت از تولید محصول سالم

9)    تلاش جهت گسترش و توسعه تربیت بدنی بین عموم مردم بویژه بانوان

10) پیگیری چمن کاری زمین فوتبال و مشکلات بخش ورزش در داریون و دیندارلو

11) برگزاری جلسات پرسش و پاسخ به منظور استفاده از نظرات ، پیشنهادات و توانمندی نیروهای شایسته

12) ادامه توسعه بلوار امام خمینی (ره) داریون

13) پیگیری احداث پلیس +10 جهت تسهیل انجام امور و ایجاد کار آفرینی

14) طرح ارتقا کیفیت آموزش و پرورش و کمک به حل مشکلات دانش آموزان و مدارس با همکاری آموزش و پرورش

15) راه اندازی نشریه علمی، فرهنگی، اجتماعی و آموزشی

16) تلاش برای ایجاد صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی

سوابق

*     کارشناس فنی مدیریت مزرعه در مرکز ترویج و خدمات جهاد کشاورزی داریون

*      مدرس کارگاه های آموزش کشاورزی به منظور تولید محصول سالم در مرکز ترویج و خدمات جهاد کشاورزی داریون

*      فعالیت در طرح جامع اطلاعاتی قطعات اراضی کشاورزی در شهر داریون ، روستای دودج، ایزدخواست و خالد آباد

*    مسئول بخش فرهنگی انجمن های دانشجویی در طول دانشگاه

*     مربی کلاسهای آموزش قرآن در کانون فرهنگی تربیتی وحدت و بسیج خواهران

*    عضو هیات تحریریه نشریه دانشجویی در دانشگاه شهید چمران اهواز

*      عضو هیات تحریریه نشریه عصر ظهور در شهرداری داریون

   به درستی که خداوند سرنوشت هیچ قومی را دگرگون نمی کند تا زمانیکه آن قوم سرنوشت خود را تغییر دهند. ( سوره رعد ـ آیه 11 )

ستاد انتخاباتی

مهندس طیبه مردانه

کاندیدای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر داریون

وعده ی ما 24 خرداد ماه پای صندوق های رأی برای انتخاب رئیس جمهوری شایسته برای کشورمان و شورائی توانمند برای شهرمان

نوشته های مشابه

23 دیدگاه

 1. ایشان امشب در مسجد سخنرانی بسیار عالی داشتند .خانم مردانه از یک خانواده فرهنگی هستند و در دیندارلو هم طرفداران فراوان دارند ولی باید اطلاع رسانی و تبلیغات خود را بیشتر کنند .

  1. سلام این بیانگر لطف شما به من و خانواده ام می باشد. انشا اله عملکرد بنده در زمینه های مختلف موجب رضایت خاطر اقشار مختلف مردم داریون – دیندارلو و حتی روستاهای سه گانه تربر -دودج -ایزد خواست و ستلان باشد و توانسته باشم وظیفه خودم را در حد توان انجام داده سخن و عملم یکی باشد.

 2. با سلام در عصر ارتباطات رسانه های مجازی برای ایجاد ارتباط چند طرفه بهترین وسیله هستند . شایسته هست که همه کاندیداها از این فضای چند سویه مجازی استفاده کنند و با مردم و شهروندانی که قرار است به آنها اعتماد کنند و به آنها رای دهند در ارتباط باشند . همانطور که این سه بزرگوار تا کنون چنین کرده اند .

 3. با سلام خدمت تمامی خواهرانی که کاندیدا شدن و اینکه به خود جرأت شرکت در انتخابات داده اند جای بسی امیدواری است ولی من معتقد هستم شورایی کاری ست که آقایان بهتر از عهده آن برمی آیند ، برای زنان مشکلات زیادی ایجاد می کندکه شاید شما اصلا فکرش رو هم نمی کنید ، بهتر بود از خانم چاوشی ذاده تنها زن حاضر در شورا مشورت می گرفتید وبعد کاندید می شدید

  1. مجید جان… دو تا خواهر که بیش تر کاندید نشدن… حتی اگر هر دو هم رای بیاورند، باز سه نفر مرد برای انجام کارهای مردانه است… هر چند حالا دیگه زنان گوی سبقت رو از مردان هم ربوده اند حتی در کارهای مردونه… در هر صورت اگر همه زن بودن نگرانی شما بی مورد هم نبود ولی این دیگه بر می گرده به کاندیداهای مرد، که اگر یک یا دو تا خواهر رای آوردن در کارهایی که بیشتر مردونه است تا زنونه… مراعات کنن و پیش قدم شده و بیش تر حضور یافته و کمک کنن… مطمئنا مردان جوان ما بیش از این ها غیرت و شجاعت و مردونگی دارن و جبران مافات می کنن… مسلما برخی از امور هم بیش تر کار خانم هاست تا آقایون… مثل پرداختن به امور ورزشی و فرهنگی و… خود بانوان گرامی…. ممنون از دیدگاه سازنده اتان عزیز دل برادر…

  2. مجید جان سلام
   ضمن احترام تمام به صحبتهای جنابعالی
   به نظر من باید به بانوان هم فرصت حضور در تمام عرصه ها داده شود .جامعه ای موفق است که مردان و زنان در کنار هم و دوشادوش در تمام صحنه ها وارد شوند و فعالیت داشته باشند .در واقعه ی کربلا چه کسی یزید و یاران ملعونش را رسوا کرد و ان خطبه ی معروف را در حضور یزید خواند؟ بعد از وفات پیامبر چه کسی همواره و در همه جا از حق حضرت امیر (ع) دفاع کرد و ابوبکرو …. را رسوا کرد؟ آری زنان ما الگویی چون حضرت فاطمه و زینب را دارند و ما که شیعه ی ایشان هستیم باید به زنان هم اجازه ی حضور در تمام عرصه ها بدهیم .و به آنان اعتماد داشته باشیم.
   سرکار خانم مردانه و جهاندیده دو تن از بانوان داریونی هستند که وارد این صحنه شده اند و نمایندگان شایسته ای برای جامعه ی زنان داریون هستند که الحق و الانصاف دارای سوابق درخشانی هم هستند .هر دو متعهد ،دلسوز،مومنه ،با اصالت و نجیب و محجبه هستند.
   با ارزوی موفقیت برای هر دوی این بانوان نمونه

 4. سلام بر سرکار خانم مهندس طیبه مردانه… ورودتان را به سایت مردمی و وزین داریون نما خوشآمد گفته و به فال نیک می گیریم…. حرف ها و برنامه هایتان را دقیق و عمیق مطالعه کردم. برای شما و سایر کاندیدا ها آرزوی موفقیت و توفیق خدمت خالصانه و صادقانه دارم…. هر چند چون در داریون ساکن نیستم شما را نمی شناسم و از فعالیت هایتان نیز کاملا بی اطلاع بودم. ولی والدینتان را از قدیم می شناسم.انشاء الله هر کدام از شما بزرگواران که انتخاب شوید، اگر قابل بدانید به اتفاق سایر عزیزان سعی می کنیم اگر از دست ما هم کمک و خدمتی هر چند کوچک و جزیی بر آید در خدمت به شهروندان عزیز همراه باشیم. انشاءالله…

 5. با سلام خدمت خانم مردانه
  خدمت شما عرض کنم تبلیغاتتون رو بیشتر کنید تا به امید خدا موفق شوید

 6. خانم مردانه با سلام
  بنظر بنده نصف شهرت یک نفر به عکس و شناختن چهره آن فرد هست چه بهتر بود عکستان را همانند دوستان دیگر میگذاشتید
  موفق و سربلند باشید

 7. سلام،خستخ نباشید
  نتایج کی اعلام میشه. قاعدتا باید شمارش به پایان رسیده باشه. لطفا سریعتر اعلام بفرمائید. ممنون
  به امید موفقیت خانم مردانه

 8. سلام سارا خانم…. به سایت خودتان خوش آمدید… نتایج نیز به زودی اعلام می شود انشاءالله…

 9. من هم به نوبه خودم این موفقیت را به شما تبریک میگویم امیدوارم در تمام عرصه ها موفق باشید

 10. سایت داریون نما در خلق حماسه سیاسی مور دنظرمقام رهبری و همچنین انتخاب خانم طیبه مردانه و مریم جهاندیده به عنوان عضو شورای شهر خیلی موثر بوده است و این نشان دهنده اعتماد مردم به داریون نما است .

 11. خانم مردانه ! تبریک می گویم ومنتظر تشکیل هسته ی شورای جدید می مانم و برایتان آرزوی موفقیت می کنم… هم چنان پویا و پایا باشید.

 12. کاش اعضای شورای شهر حداقل یکی از بولتن های تبلیغاتی خودشان را برای خودشان نگه داشته بودند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا