اخبارهمه

نتایج رسمی انتخابات شوراهای اسلامی شیراز و داریون از زبان فرماندار شیراز

*دو داریونی که برای عضویت در شورای شهر شیراز شرکت کرده بودند به ترتیب اسماعیل یاری فر7734 رای و حامد شکری499 رای به دست آوردند.

جواد زرین کلاه فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای شیراز و داریون  را به شرح زیر اعلام کرد :

اعضاء اصلی شورای اسلامی شهر شیراز به ترتیب

1- مظفر مختاری
2- زین العابدین عرب
3- محمد رضا دیهیمی
4- شبیر زارع خفری
5- زهرا یقطین
6- علی راستگو
7- رضا محمدیان
8- سعید سیف
9- محمد حق نگر
10- محمد تقی تذروی
11- احمد رضا نقیب زاده
12- سید محسن معین
13- ابراهیم شعرا
14- محمد رضا هاجری
15- غلام مهدی حق دل
16- غلامعلی ترابی
17- سید محمد کاظم دستغیب
18- بیژن زارعی
19- سید احسان اصنافی
20- محمو رضا طالبان
21- بهرام پارسایی

و اعضا علی البدل نیز به ترتیب

1- عباس افراسیابی کشکولی
2- سید کمال پاک فطرت
3- حمزه صیدی سارویی
4- سوسن زارع
5- محمد علی شیخی
6- اصغر کارگر
7- محمود میرزایی
8- شهرام کرمی

اعضاء اصلی شورای اسلامی شهر داریون به ترتیب

1- داریوش شکری
2- کامران خورشیدی
3- مریم جهاندیده داریونی
4- طیبه مردانه
5- علی اکبر فاتحی دیندارلو

اعضاء علی البدل به ترتیب

1- اسماعیل فاتحی دیندارلو
2- محسن صالحی دیندارلو

12 دیدگاه

 1. با سلام ، ورود و حتی ثبت نام در عرصه انتخابات هم قابل ستایش است . چه زیبا است که دو داریونی در یک کلان شهر پرجعیت با چهره های معروف شیراز به رقابت می پرداذند .

 2. حامد جان سلام
  شهامت شما قابل تقدیر وستایش است .افرین به شما و تمام بچه های داریون
  از نظر من شما برنده هستید .
  موفق و پیروز باشید

 3. سلام ورود به عرصه انتخابات و رقابت در یک کلان شهر پرجعیت با چهره های معروف شیراز قابل ستایش است .
  اما هر رقابتی سازوکار خودش را طلب میکند
  ما که داریونی هستیم که از این موضوع مطلع نبودیم به زحمت توانستیم به یکی دونفر کاندید مناسب با شناخت رای بدهیم
  و خیلی های دیگر هم مثل مابوده اند .
  با توجه به این که جمعیت زیادی از منطقه داریون در شیراز زندگی میکنند ، شایسته بود اگر این آقایان خودشان را در سایت داریون نما معرفی مینمودند و از همشهریان خودشان میخواستند تا به انها رای بدهند.

 4. اعضای جدید شورای ده ما از هم اکنون و قبل از سر کار آمدن ،مرتب با یکدیگر جلسه هماهنگی دارند ، جانعلی و خانعلی هم با یکدیگر رفیق هستند …………. نمی دانم شورای جدید داریون هم با هم جلسه و هماهنگی و برنامه ریزی دارند؟

  1. سلام دهاتی جان…. اسمتان که مستعار است و ما به دیده ی منت قبولش داریم و قبولت داریم… دهتان چی!؟ مستعار است یا ….؟ کاش حداقل نام دهتان را می فرمودید تا هم توسط شما بدانیم از اوضاع و احوال کجا با خبر می شویم و هم برای ارضای حس کنجکاویمان که این طور مواقع بد جوری بهمان گیر می دهد و تا حصول نتیجه دست بردار نیست،از این طریق کنکاشی کنیم و شما را نیز شناسایی کنیم. خودتان که بهتر می دانید بالاخره دیر یا زود شما هم مثل انواع اسامی عجیب و غریب دیگر لو می روید و شناسایی می شوید عزیز دل برادر !…. چه عرض کنم !؟ ایرادی که ندارد!؟ با هر نام و مرامی قدمتان بر چشم ولی هیچ فکر کرده اید که داریون نما در تعداد و عجایب اسامی مستعار در بین یک میلیارد سایت، رکورد دار شده است و رتبه ی اول را از آن خود کرده است!؟ ملاحظه بفرمایید: داریونی ها و دیندارلویی ها با شماره ها و پسوندهای متنوع و عجیب و غریب مثل اصل و غیر اصل و مقیم و نا مقیم و نوشته و نا نوشته و منان و دوست بی نقطه و دوست نقطه دار و یک دوست و دو دوست و دشمن و دشمن داریون نما و دوستدار فلانی و سوال از بهمانی و پاسخ به x و تشکر از y و خبر ویژه و ناویژه و همشهری و هم محلی و همولایتی و شهروند و دهوند و روستا وند و روستا زاده و سروش و پایین دهی و بالا دهی و آریو برزن و حلقه ی در زن و کاربر و پلاک سایپا و قالپاق ایران خودرو و کیارش و کیاوش و سلیم و کامبیز های متوالی و سعدی و حافظ و بخندیم و گریه کنیم و ایرانی و خارجی و عکس تو قاب و عکس بیرون قاب و مرتاض و غریبه و آشنا و تایب و نایب و وبگرد و شبگرد و مجید و حمید و عزیز دل برادر و …..باز هم بگویم عزیز دل برادر !؟ تازه اخیرا کشف شده است که برخی از اسامی واقعی هم مستعار هستند !اگر به همین طریق پیش برویم میترسم عنقریب متوجه بشویم که “جلیل زارع” هم یک اسم مستعار است ! شما چی فکر می کنید !؟

 5. راستی جلیل زارع هم اسم مستعار است ؟من هم دلم می خواهد بفهمم این دهاتی کیست ؟ سروش کیست ؟ نت کیست ؟ کاش آقای داریون نما یواشکی می گفت این ها کیستند ؟ دشمن داریون نما چرااین اسم را برای خود انتخاب کرده است ؟

 6. با سلام اگر استاد زارع تند تند مسابقه دیدگاه می گذاشت و فقط به اسم های واقعی جایزه می داد آن وقت وضعیت طوری دیگر می شد عزیز دل برادر .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا