اخبار

اخبار ویژه:جاده شیراز-داریون دوبانده می شود؟

خبرنگار:علی زارع|

شنیده می شود که: اداره ی راه و ترابری استان فارس ساختمان باربری داریون را اجاره کرده است .

یکی از سهامداران شرکت باربری می گوید که این اجاره به خاطر عملیات دو بانده کردن جاده ی شیراز داریون است که از مسیر شیراز تا قبرستان و ازآنجا تا داریون ادامه می یابد و جاده به صورت دو باند مجزا در خواهد آمد.امیدواریم که این اجاره  شرکت باربری بخاطر همین مسئله باشد .

16 دیدگاه

 1. با سلام و تشکر از آقای زارع
  امیدواریم که واقعاً همینطور باشد، به نظر حقیر اولین قدم در راه پیشرفت منطقه داشتن راه مواصلاتی مناسب و خوب می باشد.
  با تشکر

 2. اقای ارج زاده سلام
  درست است همینطور که شما فرمایش داده اید راه مواصلاتی خوب اولین گام در راه پیشرفت منطقه است
  از طرفی از تعداد تصادفات هم کاسته میشود.و دیگر شاهد صحنه های دلخراش نخواهیم بود یا کمتر …

 3. باعرض سلام خدمت آقای زارع وتمام کاربران داریون نما
  از اینکه این خبر را به مردم عزیز رساندیدسپاسگزارم

 4. سلام عزیزان… این قصه ها دیگر کهنه شده است و بعید می دانم مردم منطقه با این همه خلف وعده ،بار دیگر به این قبیل وعده های تکراری و بی ثمر، دل خوش کنند، مگر این که خلافش ثابت شود و مردم شاهد پیشرفت چشم گیری در روند کار باشند…. منتظر می مانیم ببینیم شورای آینده چه اقدام عاجلی را در برنامه های خود برای رفع مشکلات،معضل ها و نابسامانی هایی از این قبیل دارد.

 5. سلام
  فکر میکنم این یکی وعده خلف نباشد ، چون بنده ی خدا مرد ه ها گفته اند اگر بخواهید مارا با این جاده ببرید قبرستان ، ما که نیستیم و نمی اییم. ما دیگه طاقت دوبار مردن رو نداریم!!!!
  مسئولین هم دست به کار شده اند تا جاده را درست کنند.

 6. با سلام
  فرمانده زمان سربازی می گفت: وقتی مرخصی شما امضا شد، از پادگان خارج شُدید، سوار اتوبوس شُدید و به شهرستان رسیدید، از آنجا به هر وسیله شده به خانه رسیدید و در حیاط را پشت سر خود بستید و اگر کسی در زد به کسی بسپارید که سرباز ما مرخصی نیامده است باور کنید که رفته اید مرخصی.

 7. امید ومثبت اندیشی خیلی خوب است از این نظر که وقتی عده زیادی امید وار میشوند و در دلشان ارزو میکنند و در ذهنشان میپروررانند ، تمام کائنات هم ، دست به کار شده تا این مردم را به ارزویشان برسانند .

 8. خدا پدر مرده ها را بیامرزد و به آنها طول عمر ابدی بدهد، در این منطقه اگر مرده های شهری به فریاد زنده ها برسند .

 9. لطفا در جاده داریون شیراز باند بازی نکنید باند چپ و باند راست .بگذارید همان یک بانده باقی بماند .

 10. اگر این جاده در هر استان دیگری بود علاوه براینکه به بهربرداری رسیده بود تا حالا دوبارهم روکش آسفالتش روتعویض کرده بودند.من نمیدونم واقعا مسئولین داریون چرا پیگیری نمی کنند.باور کنید اگر این خدا بیامرزها(اموات) نبودند .درست شدن این جاده جزء رویاهای مان میشد.

 11. بنام خداوند مهربان

  با سلام خدمت کاربران عزیز و گرامی / از اینکه بعد از مدتها توانستم به سایت داریون نما سری بزنم ، بسیار خوشحالم .

  دو بانده شدن جاده شیراز – داریون و حتی وسیع تر از آن شیراز – خرامه ، آرزوی تمام مردم منطقه است . آرزویی که متأسفانه با وجود تصادفات شدید و متعدد هنوز به تحقق نرسیده است . امیدوارم مسئولین منطقه اعم از نمایندگان محترم مجلس ، اعضای شورای اسلامی شهر (در حدود اختیارات خود) ، شهرداری و سایر مقاماتی که به نوبه خود سهمی در حل مشکلات مردم دارند با همت و تلاش مضاعف این موضوع را تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری و به سرانجام برساند . گرچه تنها دوبانده شدن جاده برای کاهش خطرات و صدمات جاده ای کافی نیست و باید رانندگان محترم نیز اصول راهنمایی و رانندگی را رعایت نمایند ، اما همین اقدام نیز تأثیر بسزایی در کاهش خطرات دارد .
  متأسفانه کمتر از یکماه پیش تصادف بین کامیون و پژو خرامه ای سبب کشته شدن 5 نفر از مردم گردید که صحنه های این تصادف دل هر رهگذری را به درد می آورد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا