ديدگاه

یاری فر:برای همشهریان داریونی ام از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم

اسماعیل یاری فر|
باسلام وبا آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما دوستان و همشهریان خوبم در این ماه مبارک ، ماه بندگی و نزدیکی به خداوند متعال ، از خبرهای عالی و گزارشات متنوع و جذاب شما در سایت داریون نما تشکر می کنم یقین ذارم با یک هدف گزاری خوب شما می توانید به اعتلای نام داریون و استعدادهای بیشمار موجود در داریون کمک شایانی بنمایید.

فرهنگ مردم داریون فرهنگ غنی و از طرفی بکر و قابل ترویجی است و همین امر کمک زیادی به اهداف شما خواهد کرد ، از طریق این پنجره که افق آن روشن است مردم را در همه امور به مشارکت بگیرید ، از فرصت های بوجود آمده که توسط شما جوانان مهیاشده است نهایت استفاده را ببرید مطمئن باشید با این توکلی که در شما نمایان شده و اعتماد بنفسی که داشته و بیشتر شده است کارهای مهم تری رادر آینده از شما خواهیم دید وشنید . من به عنوان یک داریونی به شما جوانان شایسته و برومند افتخار میکنم واز هر تلاشی در جهت نیل به آرزوهای بلند شما دریغ نخواهم کرد .

11 دیدگاه

 1. جناب آقای یاری فر عزیز ! عرض سلام و ادب و احترام….هر چند تا کنون توفیق زیارت جنابعالی، حاصل نشده است، ولی وصف شما را شنیده ام و : اگر از خدمتت دورم/ به دل شرمندگی دارم/چو قمری طوق در گردن/ نشان بندگی دارم….
  شما در بوته ی زمان و مکان، محک خورده اید و بارها وبارها امتحان خود را پس داده اید و مسلما همان طور که تا کنون برای همشهریان داریونی و حتی کل منطقه ی داریون،از هیچ تلاشی دریغ نورزیده اید، زین پس هم به همین منوال خواهد بود….. زبان ما هم از تقدیر و تشکر الکن است، برای او کار کرده اید، مسلما پاداشتان هم اوست که بالاتر و ارزنده تر از آن در ذهن نگنجد…. هم چنان پویا و پایا باشید.

  1. باسلام خدمت برادر عزیز خودم جناب آقای جلیل زارع ، از لطف شما بی نهایت سپاسگزارم انشاالله در اولین فرصت توفیق زیارت همه دوستان بخصوص حضرتعالی را پیدا کنم .

   1. سلام جناب آقای یاری فر عزیز…. اگر عمری باقی باشد، انشاءالله قرار ما اواخر شهریور ماه در گردهمایی دومین سالروز راه اندازی داریون نما…

     1. سلام با نازنین هم عقیده ام!
      برنامه چی هست
      اسپونسر کی هست ؟
      کمک مالی لازم نیست ؟
      این گردهمایی برگزار نمیشه مگر با شرکت دویست وپنجاه نفر که قبلا ثبت نام کنند و …..

 2. داریونی آن است که هر جااست اصالت خود را حفظ کند و هر جا است با جان و دل برای زادگاه خود تلاش کند بی مزد و بی منت .

 3. کاش بیشتر میدانستیم که این بنده خدا چکاره هست و چه توانمندی دارد و…..
  ولی متاسفانه مثل سوالات دیگر که در داریون نما مطرح میشود یا حذف میشه ویا بیجواب می ماند
  آقایان هیات تحریریه اگر به سولات کاربران پاسخ نمی دهید حداقل از دیگران بخواهید تا جواب بدهند
  این بزرگترین اشکال این سایت است .
  انگیزه مشارکت را خیلی کم میکند …………….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا