اخبار

افت فشار آب در داریون

به گزارش داریون نما در این روز های گرم فصل تابستان آب آشامیدنی داریون با افت فشار رو برو بوده و در برخی از ساعات کاملا قطع شده و جیره بندی اعمال می شود .این در حالی است که متاسفانه آبیاری فضای سبز و حتی کارواش در داریون با آب آشامیدنی انجام می شود و اداره آبفای داریون در این مورد اقدام موثری انجام نداده است .

7 دیدگاه

 1. خیلی جالب است!!!
  امروز صبح از خواب بلند شدم میخواستم دوش بگیرم و خودم را برای راهپیمایی و نماز جمعه اماده کنم تا ظهر نشستم اب نیامد از اخر نه به راهپیمایی رسیدم و نه به نماز جمعه!!
  بارها دیده ام هر شبی که فرداش تعطیله اداره ی ابفا اب را قطع کرده است و مردم نتوانسته اند حمام بروند.
  واقعا این مشکلی جدی است چرا در روز جمعه که مردم غسل جمعه میکنند و اماده میشوند تا در نماز جمعه شرکت کنند اب باید قطع باشد.کسی هم نیست که بتوتند با اداره ی ابفا برخورد کند .تا بحال مشکل ابفا داریون بارها به مسولین ذیربط گزارش داده شده ولی متاسفانه هیچ گونه رسیدگی نشده است حتی شنیده ام تشویق هم شده اند!!!
  از همینجا از مسولین عزیز درخواست میکنم که هر چه سریعتر این مشکل را برای مردم مومن داریون مرتفع سازند انشااله

 2. سلام. شاید یکی از علل کمی فشار آب داریون علاوه بر خشکسالی، استفاده بی رویه از آب سفره های زیر زمینی باشد ! نظرتان چیست؟ البته فشار آب داریون به فشار خون مسئولین آبفا هم بستگی دارد !

   1. نسبت عکس مال اداره برقه. اونم از نوع فشار قوی ! ادره آبفا همون نسبت مستقیمه، البته از نوع تابع نمایی ! میگی نه، وقتی فشار آب کم میشه برو سراغ آبفا، ببین آنقدر فشارشون افتاده که حوصله ندارن حتی یه فوتی به آب بکنن تا تندتر راه بره ! از اون فوت کوزه گری ها !

    1. دخته تو چکار به ای کارا داری؟ بیو ای ور برق میگیردت. نه ! نه ! نرو او ور تو او غرق میشی.

 3. حیف این آب باکیفیت است که صرف آبیاری چمن های سطح شهر می شود ، مسئولین فکری به حال این وضع کنند.
  ضمننأ چند کارواش در داریون ومحله دیندارلو هستند که انشعاب غیر قانونی آب دارند واستفاده می کنند وبعضی نیز تانکر تانکر آب روزانه از منازلشان پر کرده وبه کارواش می برند من خود شاهد این ماجرا بودم واداره آبفا نیز قدرت برخورد با آن ها را ندارد.

 4. اگر با این وضعیت پیش بریم 5 سال دیگه باید همگی خونه هامونو ول کنیم بیاییم شیراز .چونکه دیگه آبی نمونده که حتی بتونیم با قیمتهای الان منزلمان را بفروشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا