عكس و كمي مكثهمه

بازارچه عرضه میوه و تره بار یا پارکینگ عمومی؟!+عکس

عکس و خبر:علی زارع فرهنگی داریونی|
یکی از اقدامات جالب شهرداری داریون ساخت بازارچه عرضه ی میوه و تره بار بود .ولی این بازارچه پس از مدتهابلا تکلیفی اکنون به پارکینگ عمومی خودروها تبدیل شده است.نظرشما چیست؟

16 دیدگاه

 1. با تشکر از اقای زارع
  عجب پارکینکی داریون فقط همین رو کم داشت ولی ننوشتین ظرفیت چند خودرو دارد؟

  1. این پارکینگ با سایه ظرفیت حدود 6-7خودرو دارد ولی بدون سایه در فضای باز ظرفیت بیش از یکصد خودرو دارد!!!!
   راه درامد خوبی برای شهرداری است!!1
   شهرداری که روی همه چیز حتی بالکن خانه ها عوارض میگذارد میتواند از این راه درامد خوبی کسب کند.
   امیدواریم شهرداری در ماههای آینده به فکر احداث پارکینگ طبقاتی هم باشد.اگر فکر ساخت بازارچه عرضه ی مستقیم انواع کالا باشند صدرصد به پارکینگ طبقاتی تبدیل خواهد شد!!!!

 2. همیشه نیمه پر لیوان را ببین علی آقا ! شاید میوه ها توی صندوق عقب ماشین ها باشند !

 3. حالا جالب اینه اگه ازروز اول به هدف پارکینگ ساخته شده بود الان مطمن باشین میوه فروشی بود ولی واقعا تبریک عجب نظم ترتیبی خیلی با حال بود مرتب ترتمیز

 4. پیشنهاد می کنم همه داریونی ها همیشه یک لیوان پر از آب در منزل نگاه دارند و همیشه مشکلات داریون را با همان لیوان پر ببیند .

 5. آقای زارع چه کار داشتی که این مطلب را درداریون نما زدی ؟ از فردا است که شهرداری ماموری رابا یک «دسته قبض پارکینگ » جلو قرض الحسنه قرار می دهدو از مردم پول می گیرد .

 6. شايد ماشينها براي بچه هاي ميوه فروش باشه،حتماً خودشون هم توي غرفه هاي ديگه مشغول ميوه فروشي بوده اند…!!!

 7. یلدانرسیده ، میوه ها دررفتند
  ماندند کمی و نخبه ها دررفتند

  اقلام پلاسیده کماکان ماندند
  پرآب ترین وزبده ها دررفتند

  امروز تمام میوه هاتحت الحفظ
  جمعن همه ازمغازه هادررفتند

  اجناس مدورهمگی ازتره بار
  جزشلغم وجزتربچه ها دررفتند

  گویاهمه شم اقتصادی دارند
  ازمعبرتثبیت بها دررفتند

  بدنیست اگرمورخان ثبت کنند
  روزی که تمام میوه هادررفتن

 8. ….اگه گفتین شباهت و فرق داریون با میاندوآب چیه ! نمی دونین !؟ پس مطلب زیر رو بخونین !

  “به گزارش اروم نیوز؛اخیراً بنری در ورودی میدان میوه فروشی در تقاطع خیابان مدرس وشریعتی میاندوآب نصب شده است که نشان می دهد این مکان به پارکینگ شهرداری تبدیل شده است.

  از آنجایی که این خیابان از خیابانهای پرترافیک شهر به خصوص در ساعات پایانی روز می باشد و لذا ایجاد پارکینگ ها به منظور کاستن از بارترافیکی موجود دراین خیابانها وجلوگیری از پارک دوبله خودروها امری ضروری و پسندیده است که از سوی شهرداری ونیز بخش خصوصی انجام می گیرد ولی همانطور که در این تصاویر مشاهده می کنید(بی خیال عکس هاش، به دردتون نمیخوره !)،در ورودی این مکان میوه فروشان به شغل خود مشغول هستند واثری از پارکینگ مشاده نمی شود.

  خب نظرتون چیه؟ فرق داریون و میاندوآب رو میگم !
  چی!؟ شباهتش در اینه که شهردار هر دو شهر، به ایجاد پارکینگ علاقه زیادی نشون میدن ،فرقش هم اینه که در میاندوآب کسی به حرف شهردار گوش نمیده و هم چنان میوه فروش ها میوه هاشونو میفروشن ولی داریونی ها، بگی “ف” رفتن ” فرحزاد”. هنوز شهردار نگفته میوه فروشی میخواد به پارکینگ تبدیل بشه، عده ای……… ماشیناشونو توش پارک کردن ! جل الخالق !

 9. این قسمتی که شهرداری میخواد اونو به میوه فروشی یا پارکینگ تبدیل کند محل عزاداری هیات جان نثاران اقا ابوالفضل (ع)است و امکان ندارد کارشون را ه بیافته .هر جا تکه زمینی رها شده بود شهرداری باید آن را صاحب شود.

  راستی یک دامدار دیدم که میگفت اگر شهرداری این پارکینگ که اتاقک اتاقک هم میباشد اجاره بدهد برای یونجه و کاه انبار کردن جای بسیار خوبی است .
  خلاصه هر کس از کنار این مکان رد میشود آن را به شکلهای مختلف و طرحهای مختلفی که در ذهن دارد میبیند .

 10. هیئت جان نثاران ابوالفضل(ع) خیلی مظلومه،اول که در زمین جنب قنادی سهند مراسم عزاداریش بزگزار میشد،بعد توی خیابون، و بعد در این به اصطلاح پارکینگ!امسال چی؟خیلی تلخه که این هیئت یه مکان مشخص نداره، نیست داریون اصلا زمین نداره،واسه همین نمی تونه یه مکان مشخص رو به این هیئت اختصاص بده!در ضمن من مسئول خاصی رو نام نبردم!

  1. یه پیشنهاد:
   آشناهای ما یه زمین دارن که ظاهرا یک سال هم مراسم میلاد آقا اونجا برگزار شده… اگه برای هر مراسمی مکان رو باز لازم بود بفرمایید باهاشون صحبت می کنم مورد استفاده ی موردی قرار بگیره. این جوری پدر بزرگوارشون هم که این زمین ها رو براشون به ارث گذاشته از صوابش بی نصیب نمیمونه….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا