اخبار ويژههمه

اخبار ویژه:از دزدی های زنجیره ای تا ساعت مریض داریون!

خبر اول:ماجرای دزدی های زنجیره ای در داریون؛دزدی راس ساعت 5 صبح!

شنیده می شود: که از چندی پیش یک الی چند جناب دزد در شهر داریون اقدام به دزدی و بالا رفتن از دیوار خانه های مردم را می کرده اند.

نکته جالب اینکه دزدان گرامی در ساعتی خاص-5صبح-اقدام به دزدی می کرده اند. شنیده ایم سردسته این دزدان که یک روز راس ساعت 5 صبح جهت امر خطیر دزدی به یکی از خانه های مردم مراجعه کرده بود آخر به وسیله خود مردم دستگیر و تحویل مقامات انتظامی شده است.

گویا جناب سردسته دزدان از پیشکسوتان امر مواد مخدر شیشه می باشد!

خبر دوم:ساعت ورودی داریون همچنان مریض است!

گفته می شود: ساعت میدان ورودی شهر داریون که در اصل چهار نما به سمت شمال و جنوب و مشرق و مغرب دارد دچار بیماری شده و ماه هاست کسی برای درمانش اقدام نمی کند.

گویا ساعت شمال این میدان 6 ماه است خوابیده،ساعت جنوبی دو ساعت از ساعت سمت شرقی جلو زده و ساعت غربی هم جور بقیه را می کشد.

معلوم نیست جناب شهردار داریون و عوامل از این جریان مطلع هستند یا نه که حتما هستند چون این برای چندمین بار است که سایت داریون نما درباره این ساعت بیچاره مطلب می نویسد.

25 دیدگاه

 1. سلام…. ای بابا بازم ساعت…. آخه دزدی چه ربطی به ساعت داره!؟ یعنی اگه این چهار ساعت میزون میشد، دیگه سر ساعت پنج، دزدی نمی شد !؟ به نظر من باید از شهردار ممنون هم باشید که این چهار ساعت رو میزون نکردند ، اگه کرده بودن حالا به جای یک دزد وقت شناس چهار دزد وقت شناس داشتین…. ربطی داشت!؟ حتما داشت دیگه ! تو این دنیای ولنگ و واز همه چی به همدیگه ربط داره ! مگه نه !؟…. نه!؟ پس ببخشید!

  1. این جاست که می گویند:
   تیغ برانی به دستت داد چرخ روزگار
   هر چه می خواهی ببر، کامنت کاربر را مبر !

 2. حداقل قبل ازدستگیری هم اطلاع رسانی میشد تا قبل ازوقوع حادثه مردم بیشتر حواسشون به خانه هایشان باشد بهتراست ازاین دست اخبار قبل از مرگ سهراب به گوش مردم برسد تا بتوانند حداقل فکری بکنند

 3. دزد نگون بخت به خاطر تاریکی کوچه ها ساعت 5 صبح به دزدی میرفته اگر شهرداری خیابان وکوچه ها رو روشن نگه میداشت دزد هم به موقع میرفت دزدی و هم گزیده تر کالا ها رو میبرد
  دزد ها خیلی وقت شناسند .
  من هم قبلا گفتم ولی شما سانسور کردید !!!

  1. سلام سروش

   خیلی جالبه حالا دزدها وقت شناسند و نیاز به تسهیلات رفاهی جهت کسب و کار دارند!!!!!!!!!! شما چرا؟! نکنه با این دید هم که اگر دزدی در حین کار آسیب دید مشمول دیه می شود هم موافقید!!!!!!!!

   دزد بیچاره 🙂

   1. سلام آزاده خانم یک به یک مساوی
    خوب تلافی کردی
    ولی معلوم شد حرف من موثر بوده ودیگه تک بعدی نیستی
    ودر مورد سوال شما باید بگویم دزد هم اگر گردن گلفت باشه حتما دیه میگیره
    اما نه آفتابه دزد بدبخت ساعت 5

    1. سلام

     خیلی باهوشی! آره خواستم بگم تک بعدی نیستم. ای برادر، کار از گردن کلفتی هم گذشته…………….. صاحبخونه بدبخت ساعت 5 🙂

 4. اکثر خانه ها تا ساعت حدود 2 نیمه شب پای داریون نما نشسته اند بخاطر همین هم بوده که دزد بیچاره ساعت 5 دزدی کرده.اصلا همش تقصیر داریون نماست که کار دزدان را هم کساد کرده است .

   1. اونم واقعیتی که با این واژه ها ساخته میشه!با نقش اولی واژه مواد مخدر!همونطور که در این قضیه هم رد پای ننگین مواد مخدر دیده میشه،کاش همراه دزد خانه های مردم،دزد آرامش و آسایشی که فروشندگان مواد مخدر بی محابااز مردم سلب کرده اند نیز دستگیر میشدند…میدونم این آخری فقط در حد یک آرزوی محاله.

  1. مربوط به هر کی باشه دزد بیچاره رو آلاخون والاخون کرده.
   و اما کمی هم جدی: به نظر من دزدی هم مثل اعتیاد یه بیماریه که کاش جامعه بیشتر به فکر درمانش بود. حالا اگه دزد، معتاد هم باشه درد میشه درد بی درمون…. ولی من فکر میکنم تو این دنای ممکن، درمان هر دردی به قدر همت ما ممکن میشه. نظرتون چیه ؟

   از طرفی چون تو داریون هیچ خبری پنهون نمیمونه اگه این دزد شناسایی شده باشه و مردم از اون با اطلاع باشن، اون وقته که من خیلی خیلی دلم واسه خونواده اش میسوزه و این خبر ویژه دائم اذیتم می کنه !

 5. سلام
  چه علی خواجه و چه خواجه علی فرقی داره ؟
  اینو به شوخی نوشتم و کامنت من شاید نمونه ای از کم دقتی و حرفی ناحسلب زدن ما و من نوعی است که میخواهیم مسائل را ماست مالی کنیم . در نوشتن واظهار نظر دقت کافی نداریم که چی به کی مربوط میشه !!!
  نمونه های دیگر هم از مثل های بد هست مثل بالاتر از سیاهی رنگی نیست !!
  در حالی که همه میدانند هست . از بد بدتر هم وجود دارد .

 6. آقا من یه انتقاد دارم این همه اتفاقات خوب وبد در کشور در داریون نما کمترین اثری ندارد
  عذر خواهی فردوسی پور از مردم استان فارس خدائیش راس گفت بین استان فارس و کرمان از این حرفها که نیست اگه با عادل قهر کنیم به امید کدوم برنامه بنشینیم تا یه هفته تمام شه ؟
  حرف های توی مجلس ورای اعتماد به وزیران
  این موضوع مهم که روحانی عزیز هیچ خانمی رو کاندید نکرد واسه وزیر شدن ؟
  وانتصاب نجفی به ریاست گردشگری ومیراث فرهنگی
  روحانی مچکریم

 7. نجفی و ریاست گردشگری و میراث فرهنگی!!
  همون یه وزیر خانم دوران دکتر احمدی نژاد واسه هفت نسل خانما کافیه!!قدر زر زرگر شناسد، قدر گوهر گوهری!
  خیلی خوبه که عادل اصفهانی نیست وگرنه دیگه نمی تونست بگه بین اصفهان و فارس از این حرفا نیست!!

 8. باسلام خدمت تمام کاربران
  در پشت هر اتفاقی واقعیاتی تلخ نهفته است.باید در پی علل وقوع این جرایم و بیماریها بود تا بتوان انها را درمان کرد.مطمئن باشید هیچ دزدی دلش نمیخواهد دزدی کند .هیچ زنی نمیخواهد ….هیچ فردی نمیخواهد معتاد شود. هزاران درد دیگر در جامعه وجود دارد که باید روی انها بحث کرد و کار کارشناسی.شاید یکی از علل ان کمبود فضاهای فرهنگی و شغل در داریون باشد .نمیخواهم خدای نکرده کار دزدان را توجیه کنم ولی اجتماع هر دردی دارد از خودش است .متاسفانه در جامعه ی ما کارهای فرهنگی بی ارزش است و به ان وقعی نمی نهند و هر ضربه ای که امروز میخوریم( مخصوصا در داریون)از کمبود کار فرهنگی است.اگر هم دلسوزی پیدا شده که میخواسته روی این مسئله کار کند عده ای از روی نادانی و نا اگاهی و عده ای دیگر هم از روی عمد به خاطر به خطر افتادن منافعشان راه او را سد کرده اند.امروز داریون مانند بدنی است که هر روز قسمتی از ان مبتلا به دردی شده است و روز به روز هم در حال سرایت به جاهای دیگرش است .باید همه با هم ان را درمان کنیم اگر هم نمیتوانیم لااقل دردی به دردهایش اضافه نکنیم.

 9. سلام با دیدگاه شما موافقم . اعتیاد ریشه در وضعیت اقتصادی اجتماعی و،فرهنگی جامعه دارد.

 10. دزدی توجیه ندارد اگه این آقا دزده تو کار مواد باشه مطمن باشین وضع مالیش از همه ما بهتره من اعتقاد دارم این گونه افراد زودتر شناسایی ودستگیر شوند چون دزدی که فقط یه ضرر مالیه اما مواد نابود کردن خانواده ها وباز کردن هزاران راه خلاف دیگر است پس ما با گفتن اینکه دزد شاید مجبور باشه حق اون کارگر که با تو این گرما با هزاران مشکلات مالی کار میکنه نون حلال میبره خونه رو واقع ضایع میکنیم

 11. این طور مواقع من بیش تر از همه، دلم برای خونواده های چنین افرادی می سوزه. باور می کنید هیچ کس به اندازه ی خونواده ی دزد و معتاد و ولگرد و خطا کار اذیت نمیشه؟ خونواده ی اونا دو تا درد دارن. یکی درد بدبختی و بیچارگی خودشون و یکی هم درد بی درمون سرافکندگی پیش در و همسایه ! کاش خطا کارها میدونستن که دود خطاهاشون فقط تو چشم خودشون نمی ره و خونواده و فک و فامیل و دوست و آشنا، بیشتر از خودشون زجر می کشن و اذیت میشن ! خطا کار، خودش شاید یه جورایی بی خیال باشه ولی خونواده ی بیچاره اش هیچ وقت نمی تونه بی خیال بی آبرویی باشه که توسط اون با ندونم کاریهاش دامنگیرش شده ! یه لحظه فکر کنیم اگه خونواده این دزد معتاد، کاربر سایت باشه، با خوندن این همه طعنه و ریشخند(قصد ایراد گرفتن به کاربرهای عزیز رو ندارم. اونا فقط واقیت رو عنوان میکنن. یه واقعیت تلخ تلخ !)، چه درد خود بدون و کس ندونی به جونش چنگ میندازه. دردهایی که باید بریزن تو خودشون و دم نزنن. خیلی سخته عزیزان دل برادر ! خیلی سخته ! خدا از سر تقیرات خطاکارهایی این چنینی بگذره و به راه راست هدایتشون بکنه و خودشونو و خونواده شونو و جامعه رو نجات بده.

  اما جامعه چی!؟ چقدر در تربیت چنین افرادی دخیل و مقصر و موثره !؟ کوتاهی اجتماع رو کی جواب میده!؟ یه کمی فکر کنیم و دو تا قدم هم ما برداریم.ننشینیم بیرون گود و فقط بگیم لنگش کن ! طولانی شد. ببخشید. دیگه حرفی ندارم. همین.این هم نقطه ی آخر جمله.

 12. روزای اولی که این ساعت رو نصب کرده بودن داریون نما باتموم ساعت های کشورهایی دیگه مقایسه تصویری کرده بود باخیلی تعریفای دیگه که کرده بود ولی نمیدونم الان اون ساعت های مشهور جهان هم مث ساعت ما هستن؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا