اخبار

مسابقات فوتبال “یادواره شهدای ” کوشک مولا برگزار می شود

خبرنگار:علی مختاری|

اوایل مهرماه سال جاری یک دوره مسابقه فوتبال تحت عنوان “یادواره شهدای گرانقدر روستای کوشک مولا با شرکت تیم های منطقه داریون برگزار می شود.

مسوول برگزاری این بازیها گفت: طبق یک اطلاعیه  نحوه نام نویسی و شرکت تیم ها چاپ و در روستاهای منطقه داریون بطور  گسترده توزیع و اعلام داشته ایم که تیم های متقاضی  تا 22شهریور ماه جاری فرصت دارند  تا با ارسال مدارک کامل خود نسبت به حضور در این تورنمنت اعلام آمادگی کنند.

محمدرضا کشاورز ادامه داد: تاکنون شرکت 9 تیم حتمی شده که پس از پایان مهلت داده شده،روز 29شهریور و با حضور نماینده آنها  مراسم قرعه کشی و در تاریخ 5مهرماه نیز با سوت داور، بازیها بطوررسمی افتتاح خواهد شد.

وی هدف از برگزاری بازیها را،تجلیل از مقام شامخ شهدای روستای کوشک مولا و زنده نگه داشتن دلاوریهای آنان در هشت دفاع مقدس عنوان کرد وافزود:چند تن از این شهدای والامقام عضو تیم فوتبال کوشک مولا بوده اند که ما قصد داریم با انجام این بازیها یاد و خاطره آنها را گرامی بداریم .

کشاورز تاکید کرد:وجود امکانات نسبی و بازیکنان مستعد و جوان نیز می تواند ورزش این منطقه را پویا کرده و با جمع کردن آنها به دورهم میتوانیم یک فضای دوستانه و صمیمی را برایشان بوجود آورد .

وی در خصوص منبع مالی این بازیها گفت:منبع مالی خاصی برای انجام بازیها نداریم و ما بالاجبار این مبلغ از تیم های شرکت کننده دریافت می کنیم که تا حدودی وجهه خوبی هم ندارد چون آنها مهمان ما هستند.

وی تاکید کرد:به همین دلیل از شورای اسلامی روستای کوشک  مولا،شورای شهر، شهرداری و همچنین مسوول ورزش و جوانان شهر داریون تقاضا داریم تا در دوران بعدی منبع مالی آن را تامین کرده و آنرا در تقویم بازیهای منطقه داریون بگنجانند تا هر سال یک روستا میزبان این بازیها باشد.

 

6 دیدگاه

  1. با سلام یادم هست روستای کوشک مولا بازیکنان خیلی خوب و با اخلاقی داشت و بازیکنان کوشک مولایی مقیم شیراز برای مسابقه با تیم اتحاد به داریون می آمدند . کوشک مولا مردمی بسیار خوبی دارد .من در سال 1365 مامور سرشماری عمومی نفوس و مسکن بودم و هیچگاه محبت ها و میهمان نوازی های آنها را فراموش نکنم .یکی از افراد بسیار خوش اخلاق آنها مرحوم حاج یوسف کشاورز بود در این شب جمعه روحش شاد .خدایش رحمت فرماید .

  2. چند سال پیش که انتخابات بود بنده افتخار داشتم که خدمتگزار انتخابات و مردم شریف کوشک مولا باشم .حوزه در مسجد بود و مردم خوب این روستا با احترام تمام وبرخورد بسیار خوب به انجا مراجعه میکردند و رای میدادند .اقای حاج احمد کشاورز در انروز خیلی زحمت کشیدند و حسابی اعضای حوزه ی اخذ رای را شرمنده کردند .
    انشااله که این مردم شریف همیشه شاد و سرزنده و سلامت باشند .

  3. حالا بزارین فینال جام داریون برگزار بشه به سرانجام برسه بعدجام دیگر ی برگزار بشه لطفا اگه جام میزارین مث برادران داریونی نشه تیم خودشون به فینال نرسید فینال برگزار نکردند

  4. کی روش خیلی اصرار داشت که جام حذفی کشور برگزار نشه،شاید برگزار نشدن فینال داریون هم بی ارتبار با کی روش نباشه!!

  5. با سلام…. عزیزان دل برادر ! چه قدر خوب است که مسابقات ورزشی را با نام شهدای عزیز ، مزین می نمایید.

  6. با سلام. کوشک مولا با 12 شهید سرافراز همیشه در مراسمهای مذهبی . یادواره شهدا و شرکت در نماز جمعه و مراسمها پیش تاز بوده و الحمدوالله کارهای عمرانی خوبی در روستا انجام شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا