اخبار

تیم حامد بلبرینگ قهرمان مسابقات والیبال “جام آزادگان” داریون شد

خبرنگار:علی مختاری|
یک دوره مسابقه والیبال تحت عنوان “جام آزادگان” به میزبانی شهر داریون و با شرکت هشت از این منطقه برگزار شد، که طی آن حامد بلبرینگ داریون قهرمان این دوره از مسابقات شد.
به گزارش داریون نما در بازی پایانی حامد بلبرینگ با نتیجه سه بریک از سد مهریان گذشت و به مقام قهرمانی رسید ضمن اینکه تیم آدینه نیز به مقام سوم دست یافت .
مهریان در گیم نخست با نتیجه 25بر22بر حامد بلبرینگ غلبه کرد اما این تیم در ادامه بازی  در گیم های دوم ،سوم و چهارم به ترتیب با نتایج  25بر16، 25بر18و 26بر24مغلوب تیم خوب و قدرتمند میزبان شد.
در این دوره از مسابقات هشت تیم آدینه،برق ،دانشگاه آزاداسلامی و حامد بلبرینگ ،شاهین و جوانان از داریون ،تربرلابیشه و مهریان از بخش کربال حضور داشتند که در دو گروه چهار تیمی به رقابت پرداختند.
 این مسابقات ازسطح کمی و کیفی خوبی برخوردار بود و زیرنظر نمایندگی ورزش و جوانان شهر داریون و با همکاری پایگاه مقاومت بسیج برگزار شد.
 بازیکنان برتر پست های مختلف این دوره از مسابقات بدین شرح معرفی شدند:
بهترین اسپکر :جواداسدی و آرش خشنودزاده
بهترین پاسور:سعید بذرافکن از برق داریون
جایزه بازی جوانمردانه نیز به تیم  مهریان کربال رسید.
جوایز این مسابقات توسط دکتر قائدی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی داریون تهیه و به تیم های برتر اهدا شد.
علی توانگر و ناصر آتش بیز یه ترتیب حامی مالی تیم های برق و حامد بلبرینگ را بعهده داشتند.
داوران مسابقات نیز بعهده آقایان حسین زارعی ،عباس اسدی ،علی قدمی و حمید شجریان بود.
اسامی بازیکنان تیم قهرمان :
 مهدی رعیتی،مجید روئین تن،میثم روئین تن،سعید قربانی ،محمدقربانی ،عیسی زارع،حامد باصری،آرش خشنوزاده،جواداسدی ،جواد اسدی ،ارش یاری،علی اتش بی، ابراهیم خورشیدی،سعید بذرافکن،علی قدمی ،مهردادشرفی،کریم بذرافکن،معین یلمه ایی ،حسین امیدوار،مجید اسدی ،محمدرضا قربانی و محمد یوسف رعیتی
 سرپرست این تیم ناصر اتش بیز و مربیگری این تیم نیز بعهده محمدعلی همدمی بود.

6 دیدگاه

  1. اگه اسامی بازیکنان به ترتیبی که توعکس هس نوشته شده بودوهمچنین همه ی اعضای تیم که نام بردین توعکس بود گزارش کامل وبهتری میشد.

  2. با سلام
    این خبر دقیقا چیزی هستش که بدستم رسیده بوده و بدون کم و کاستی روی خط داده ایم

    1. شما اصول خبرنگاری رو بهتر از من میدونید، ولی جسارتا هر خبری رو سریع روی خط نمیدند!گاهی اوقات نیازی هر چند کم به ویرایش جزئی احساس میشه.

  3. سلام
    همه چیز عالی و خوب فقط یک نکته به مسئولان ورزش داریون، اگر امکان داره نسبت به تعویض تور والیبال چاره ای بیندیشند.این تور والیبال در چنین مسابقاتی درخور و شایسته منطقه داریون نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا